Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Vilioja @ 2006 11 16, 17:10)
O mano vaikis ruošiasi mane pradžiuginti - nuvažiavo vakar į Ermitažą, pardavėja jam pardavė "litopsiukų". Skambino apžiūrinėdamas man, bet telefonu niekaip negalėjau išaiškinti. Sakau, klausk pardavėjų, negi neatsiras žinančių. Atsirado - užgarantavo... Aš, žinoma, džiaugsiuos tomis pleospilomis, juk vaikas nuoširdžiai norėjo. Tai va, kokia situacija g.gif  mūsų geriausiuose centruose.


Ne kartą įsitikinau, kad pardavėjomis geriau nepasitikėti schmoll.gif Bet vaikas vis tik mamai siurprizą padarė thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 16, 18:10)
O mano vaikis ruošiasi mane pradžiuginti - nuvažiavo vakar į Ermitažą, pardavėja jam pardavė "litopsiukų". Skambino apžiūrinėdamas man, bet telefonu niekaip negalėjau išaiškinti. Sakau, klausk pardavėjų, negi neatsiras žinančių. Atsirado - užgarantavo... Aš, žinoma, džiaugsiuos tomis pleospilomis, juk vaikas nuoširdžiai norėjo. Tai va, kokia situacija g.gif  mūsų geriausiuose centruose.

Tai as kai pirmojo ieskojau, irgi paprasiau parduotuveje LITHOPS'o, pardaveja man labai dziugiai ir paslaugiau istraukia viena miniatiurini pleospila uz 9Lt doh.gif . Tai kai pasakiau kad cia ne lithopsas, ji tai palaike vos ne izeidimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va o aš jų neskiriu blush2.gif Pažiūrėjau, kad ant vazonėlių užrašyta, kad litopsiai, tai ir nesuabejojau blush2.gif bet aš ir pleiospilų norėčiau, nes visvien neturiu nei vienų nei kitų ax.gif
Dabar taip sėdžiu ir mąstau kodėl jums litopsiukai labiau patinka, nes nemačius realiai jų tada dar esu, tik iš nuotraukų ax.gif o nuotraukose jie man tokie panašūs blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 17 lapkričio 2006 - 03:07
QUOTE(Eni @ 2006 11 17, 04:04)
Na va o aš jų neskiriu  blush2.gif  Pažiūrėjau, kad ant vazonėlių užrašyta, kad litopsiai, tai ir nesuabejojau  blush2.gif  bet aš ir pleiospilų norėčiau, nes visvien neturiu nei vienų nei kitų  ax.gif 
Dabar taip sėdžiu ir mąstau kodėl jums litopsiukai labiau patinka, nes nemačius realiai jų tada dar esu, tik iš nuotraukų  ax.gif  o nuotraukose jie man tokie panašūs  blush2.gif


Pažinimas ateina kartu su meile lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 11 17, 03:04)
Na va o aš jų neskiriu  blush2.gif  Pažiūrėjau, kad ant vazonėlių užrašyta, kad litopsiai, tai ir nesuabejojau  blush2.gif  bet aš ir pleiospilų norėčiau, nes visvien neturiu nei vienų nei kitų  ax.gif 
Dabar taip sėdžiu ir mąstau kodėl jums litopsiukai labiau patinka, nes nemačius realiai jų tada dar esu, tik iš nuotraukų  ax.gif  o nuotraukose jie man tokie panašūs  blush2.gif


Litopsiukai tikrai nepanašūs su pleiospilomis rolleyes.gif
Patariu geriau info susirast i-nete, negu skaityti kas parašyta ant vazonėlių, o dar geriau paklaust neišmanačių pardavėjų doh.gif Viliojos pavyzdys "šviežiausias" lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilioja,šaunuolis vaikis thumbup.gif žino kaip mamą pradžiugint,tik mūsų prekybininkai nelabai dideli žinovai cool.gif

O mano pleiospilos žiedo kogero nebus verysad.gif susispaudė jos lapeliai,žiedo net nebesimato,ijau kad iš vis nereiktų atsisveikint verysad.gif
Atsakyti
[quote=@asta,2006 11 17, 20:02]
Vilioja,šaunuolis vaikis thumbup.gif

Aha, retkarčiais "pasibado". Kaip kaktusas:lotuliukas:
Atsakyti
[quote=Vilioja,2006 11 17, 21:50]
[quote=@asta,2006 11 17, 20:02]
Vilioja,šaunuolis vaikis thumbup.gif

Aha, retkarčiais "pasibado". Kaip kaktusas:lotuliukas:
[/quote]

Būna...be to ir priklauso (ne visai mes čia į temą plepam ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 17, 22:57)
Būna...be to ir priklauso (ne visai mes čia į temą plepam  ax.gif )



Taip. Čia juk litpsų tema. Šitie neduria
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
taigi ir as siandien apsilankiau vilniuje, ermitaze ir isigijau litopsa!! kaip dziaugiuosi, nemoku apsakyti, gaila kad nebuvo pleiospilu buciau ir tuos isigijus.
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 17, 23:22)
taigi ir as siandien apsilankiau vilniuje, ermitaze ir isigijau litopsa!! kaip dziaugiuosi, nemoku apsakyti, gaila kad nebuvo pleiospilu buciau ir tuos isigijus.


Tikrai? Tai gal tada ir man nupirko litpsą, gal telefonu nesusikalbėjom
g.gif Ryt parveš, pamatysiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 11 17, 23:22)
taigi ir as siandien apsilankiau vilniuje, ermitaze ir isigijau litopsa!! kaip dziaugiuosi, nemoku apsakyti, gaila kad nebuvo pleiospilu buciau ir tuos isigijus.

Kyla man itarimas, kad busi susipainiojus...
Atsakyti