Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(gutyte @ 2006 11 13, 15:41)
Neerzinam smile.gif , tik pasigirt norim tongue.gif  ax.gif . O foto net neįsivaizduoju kaip įkelt blush2.gif  g.gif


Apčioje yra browse mygtukas. mirksiukas.gif Pirma sumažink foto kompiuteryje, o vėliau ją įkelk per šią funkciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 13, 15:37)
Nei tręšt, nei liet  nono.gif Juk iš apatinių lapelių skildamas augalas gauna visas reikalingas medžiagas. Apatiniai sudžius. Jie nerodikliai  biggrin.gif Pati vieną kartą netyčia paliejau vos pradedantį skilt litopsiuką, tai be mat supuvo  verysad.gif

Tai net kai žieduką leidžia nė trupučio neliet bigsmile.gif


Kad apatiniai lapukai maitina juos šitą žinau 4u.gif

Ok,tada supratau drinks_cheers.gif ,labai dėkui už info user posted image

Gutyte,prašom viešai pasigirti pirkiniu mirksiukas.gif gali man į paštą įmest,aš įkelsiu drinks_cheers.gif astukaaj@yahoo.com
Atsakyti
Gutytės pirkiniai drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Grazus Gutytes pirkiniai, bet jie kazkaip mechaniskai pazeisti. Ar man taip pasirode?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 13, 22:58)
Grazus Gutytes pirkiniai, bet jie kazkaip mechaniskai pazeisti. Ar man taip pasirode?

Aha, pažeisti truputėlį verysad.gif . Bet nuotraukose tie pažeidimai atrodo kažkaip ryškesnis ir didesni, nei iš tiesų ax.gif . Bet tikiuosi augaliukai sėkmingai išgyvens ir kai išsiners, bus gražučiai, be jokių pažeidimų ax.gif . Optimistė aš tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 13, 22:15)
Aha, pažeisti truputėlį verysad.gif . Bet nuotraukose tie pažeidimai atrodo kažkaip ryškesnis ir didesni, nei iš tiesų ax.gif . Bet tikiuosi augaliukai sėkmingai išgyvens ir kai išsiners, bus gražučiai, be jokių pažeidimų  ax.gif . Optimistė aš tongue.gif

drinks_cheers.gif Sekimgo issinerimo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 11 13, 23:18)
drinks_cheers.gif Sekimgo issinerimo mirksiukas.gif



AČIŪ drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 13, 21:15)
Aha, pažeisti truputėlį verysad.gif . Bet nuotraukose tie pažeidimai atrodo kažkaip ryškesnis ir didesni, nei iš tiesų ax.gif . Bet tikiuosi augaliukai sėkmingai išgyvens ir kai išsiners, bus gražučiai, be jokių pažeidimų  ax.gif . Optimistė aš tongue.gif


Gražūs pirkinėliai thumbup.gif Išsiners ir "randų" nebeliks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
ir kurgi jūs perkat tų grožybių? ax.gif Vakar aptikau ir aš Ermitaže, apsidžiaugiau, bet geriau apžiūrėjus visi litopsiukai papuvę buvo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eni: 16 lapkričio 2006 - 03:57
Kad ten ne litopsikai buvo smile.gif O Pleopsilos, tai kad nepergyvenk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2006 11 16, 12:44)
Kad ten ne litopsikai buvo smile.gif O Pleopsilos, tai kad nepergyvenk wink.gif



drinks_cheers.gif vakar buvau, apžiūrėjau. Litopsiukų nebuvo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 16, 13:57)
drinks_cheers.gif vakar buvau, apžiūrėjau. Litopsiukų nebuvo  schmoll.gif


O mano vaikis ruošiasi mane pradžiuginti - nuvažiavo vakar į Ermitažą, pardavėja jam pardavė "litopsiukų". Skambino apžiūrinėdamas man, bet telefonu niekaip negalėjau išaiškinti. Sakau, klausk pardavėjų, negi neatsiras žinančių. Atsirado - užgarantavo... Aš, žinoma, džiaugsiuos tomis pleospilomis, juk vaikas nuoširdžiai norėjo. Tai va, kokia situacija g.gif mūsų geriausiuose centruose.
Atsakyti