Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Laba. Gal ko nors užvežė Ermitažan. Gal buvot kas?
Nusipirkau porą litopsiukų prie kalvarijų turgaus. Tokių mažučiukų gal penki vienam vazoniuke. Tik ar kada jie užaugs, tai abejoju.
Atsakyti
pries savaite nusipirkau litopsiuku wazoneli... biggrin.gif dabar ir nerimauju..ka man su jais daryti? g.gif pradeti jau laistyti? g.gif wienas kitas vos vos isodintas...gal persodinti? g.gif viename vazonelyje yra 7litopsiukai...gal juos isskaidyti? g.gif prasau pagelbekit man ir priimkit i sawo kluba.. unsure.gif jei kas pamokytu ideciau ju foto blush2.gif
Atsakyti
va mane irgi domina ar reikia išskaidyti.....? g.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 24, 15:47)
Dar nespejau. Bet gal galiu padeti. Va cia http://lithops.narod.ru/ fotogalerijoje 17-18 psl. labai aiskiai parodyta ir, jei skaitai rusiskai, aprasyta, kaip issodineti tuos mikroskopinius litopus  smile.gif

Taip, skaitau.. dėkui tau begalinis 4u.gif
Tik va, mb šian besiurbdamas išvertė vieną padėklą, o aš puoliau gelbėti sėjinukų ir neužsukus čia savamoksliškai persodinau doh.gif Be jokio žemės drėkinimo - galvojau, kad vis tiek gi jiems dar ramybės periodas unsure.gif tai patarkit , ką dabar daryt - paliet gal.. papurkšt? g.gif Nors kad jie gyvens, vilties vis tiek beveik neturiu angel_sadangel.gif ir labiausiai gaila, kad gražiausių ir labiausiai lauktų rūšių padėklas krito verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 25 kovo 2007 - 18:24
QUOTE(pasimetus_laike @ 2007 03 25, 01:13)
va mane irgi domina ar reikia išskaidyti.....?  g.gif

Aš tai išskaidžiau tuos, kurie lengvai skaidėsi. O kurie buvo labai stipriai sulipę- palikau smile.gif
Atsakyti
aciu tau labai..o dabar tinkamas laikas juos persodinti?
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 03 25, 19:08)
Taip, skaitau.. dėkui tau begalinis  4u.gif
Tik va, mb šian besiurbdamas išvertė vieną padėklą, o aš puoliau gelbėti sėjinukų ir neužsukus čia savamoksliškai persodinau  doh.gif Be jokio žemės drėkinimo - galvojau, kad vis tiek gi jiems dar ramybės periodas  unsure.gif tai patarkit , ką dabar daryt - paliet gal.. papurkšt?  g.gif Nors kad jie gyvens, vilties vis tiek beveik neturiu  angel_sadangel.gif ir labiausiai gaila, kad gražiausių ir labiausiai lauktų rūšių padėklas krito  verysad.gif


Palik porai dienu, o paskui normaliai palaistyk, geriau is apacios. O viltis, kad jie gyvens , tikrai yra! smile.gif Gal ne visi, bet gyvens. Nebijok! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(aurelija789 @ 2007 03 25, 19:16)
aciu tau labai..o dabar tinkamas laikas juos persodinti?


Siaip tinkamas. O tavo litopai jau issinere, pakeite senus lapus, ar dar procesas vyksta? Jei vyksta, tai palauk, kol jie baigs. Ir dar... Kai persodinesi, gali isskaidyti, bet geriau palik viename vazonelyje, jie taip geriau augs ir zydes smile.gif
Atsakyti
Papildyta:
Siaip tinkamas. O tavo litopai jau issinere, pakeite senus lapus, ar dar procesas vyksta? Jei vyksta, tai palauk, kol jie baigs. Ir dar... Kai persodinesi, gali isskaidyti, bet geriau palik viename vazonelyje, jie taip geriau augs ir zydes smile.gif
[/quote]
vieni dar skila,kiti jau praskilo o is treciu jau lenda nauji lapeliai... ax.gif kai pirkau pardaveja sake kad geriau ju nepersodint nes daznai padaro klaida kai persodina dar neisisaknyjusius augaliukus...t g.gif aciau tikrai nemanau jog ji kanors nusimano apie litopsiukus nes vazonelis buwo pilnas vandens..kiek zinau tai jiems dar ramybes periodas ir lieti ju dar nereiktu...ar bent jau ne tiek kad litopsiuku vazonelis pluduriuotu..parasykit kam nesunku i A Z kaip foto ideti...manau butu aiskiau... ohmy.gif
Atsakyti
Cia aurelija789 "litopsiukai":

user posted image

Mmm, bloga zinia ta, kad cia ne litopai unsure.gif , o jauni Pleospilos nelii. Gera - tu gali juos visus persodinti, jie pastoviai taip atrodo. Dar viena bloga - pas dauguma (90%) jie neisgyvena verysad.gif Cia nepriklauso nuo ju prieziuros, jie tiesiog nekaip nenori pas mus augti - olandiski augalai, pati suprask unsure.gif Tik nenusimink,
ieskok ir rasi tikru litopu, kurie nera tokie sunkus auginti! smile.gif
Atsakyti
litopai ar ne tai man mazai ka reiskia...tokio tipo augaliukai man patinka smile.gif taciau labai nusiminiau jog jie neauga verysad.gif na kur gauti litopsiuku tai net neisivaizduoju...jau ir situ ilgai labai ieskojau... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2007 03 25, 23:12)
litopai ar ne tai man mazai ka reiskia...tokio tipo augaliukai man patinka smile.gif taciau labai nusiminiau jog jie neauga verysad.gif na kur gauti litopsiuku tai net neisivaizduoju...jau ir situ ilgai labai ieskojau... schmoll.gif

na as litopsiuku radau senukuose, buvo ju uzveze kelis kartus, ir dar vis matau kokiam geliu salone, tik kad kainos dideles, o senukuose dar gali ipirkti, 7 lt kainuoja, o ju ten buna ivairiai pagal dydi smile.gif taip kad nenusimink, o geriau pasidairyk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aurelija789 @ 2007 03 25, 23:12)
taciau labai nusiminiau jog jie neauga verysad.gif

Auga auga, prisijaukinsi su laiku thumbup.gif
Atsakyti