Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Aš perku maximose, Ermitažo oranžerijoje - 1,99 Lt . Būna sodininkų ir panašiose parduotuvėse, tik brangiau. Maišelis nedidelis, su akmenukais apačioje
Aš ne vilnietė, tai negaliu paskutinių naujienų apsakyti, gal kuri kur nors matė ir atsilieps.
Atsakyti
Skaičiau, kad juos išsodinti reikia po 8-12mėn. (kaip kur rašo). Gal jau didesni būna.
Pasėjau aš irgi tuos lipotosiukus, tik įdomus kas iš to išeis. Neturėjau kitokio smėlio, tik jūros, tai juo ir užbėriau. Gal išdigs g.gif
Atsakyti
Ar bent išplovei doh.gif ? Jis juk sūrus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 03 23, 13:39)
Aš perku maximose, Ermitažo  oranžerijoje - 1,99 Lt . Būna sodininkų ir panašiose parduotuvėse, tik brangiau. Maišelis nedidelis, su akmenukais apačioje
Aš ne vilnietė, tai negaliu paskutinių naujienų apsakyti, gal kuri kur nors matė ir atsilieps.

Vis tiek ačiū 4u.gif Nesilankau kažkaip maximose, šalia - kitas PC, tai ir nemačiau .. reiks pasidairyt ax.gif
Atsakyti
Siandien persodinau litopsiukus, ir zinot radau slydmariu, tuose vietuose kur sudziuan tas senas litopsiukas kaip isinere, tai po juo sedi draugelis, tai nulupau viska, tai dabar galima aktara nupurksti? g.gif Ar jie neatsparus siam chemikalui g.gif
Atsakyti
Vajezau, Indre, o kaip tos slydmares atrodo ir ar labai didelis blogis yra ? Nieko neismanau apie tokius dalykus blush2.gif

Pasimetus_laike, as litopsus sodinau i toki misini: kaktusu zeme (geriausia zeme be durpiu, bet tokios nelabai yra), raudonu plytu skalda, rupus smelis (zvyra dejau smulkesni) smile.gif Butinas drenazas smile.gif Proporciju neatsimenu, atrodo 2:1:1...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 24 kovo 2007 - 08:56
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 24, 07:53)
Vajezau, Indre, o kaip tos slydmares atrodo ir ar labai didelis blogis yra ? Nieko neismanau apie tokius dalykus  blush2.gif

Pasimetus_laike, as litopsus sodinau i toki misini: kaktusu zeme (geriausia zeme be durpiu, bet tokios nelabai yra), raudonu plytu skalda, rupus smelis (zvyra dejau smulkesni)  smile.gif  Butinas drenazas  smile.gif  Proporciju neatsimenu, atrodo 2:1:1...


dėkuj, keliausiu persodint nors ir gripas užpuolęs ir su temperatūra. bet šiąnakt sapnavau kad mano miniatiūriniai litopsiukai šaukėsi pagalbos.. tai aš bėgau per dykumas kažkokias jų gelbėt, o jie prašė persodint..... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 03 23, 20:18)
Siandien persodinau litopsiukus, ir zinot radau slydmariu, tuose vietuose kur sudziuan tas senas litopsiukas kaip isinere, tai po juo sedi draugelis, tai nulupau viska, tai dabar galima aktara nupurksti?  g.gif Ar jie neatsparus siam chemikalui  g.gif


Tinka jiems actara.
As saviskius tai buvau su fairy nuskalbus, apdziovinus ir pasodinus, tai jau keli metai ner skydmariu rolleyes.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 24, 08:53)
Vajezau, Indre, o kaip tos slydmares atrodo ir ar labai didelis blogis yra ? Nieko neismanau apie tokius dalykus  blush2.gif

Pasimetus_laike, as litopsus sodinau i toki misini: kaktusu zeme (geriausia zeme be durpiu, bet tokios nelabai yra), raudonu plytu skalda, rupus smelis (zvyra dejau smulkesni)  smile.gif  Butinas drenazas  smile.gif  Proporciju neatsimenu, atrodo 2:1:1...

na tokie balti maziukai pukuoti siek tiek vabaliukai, jie rupuziokai laaabai blogi, pudo musu augaliukus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 03 23, 14:32)
bigsmile.gif
Panfulia, ar išsodinai jau savo sėjinukus? Kaip sekėsijuos sugraibyt?  g.gif Nes aš vien dėl to nesiryžtu, kad jie tokie mažulyčiai.. nebent su pincetu kaip nors  g.gif


Dar nespejau. Bet gal galiu padeti. Va cia http://lithops.narod.ru/ fotogalerijoje 17-18 psl. labai aiskiai parodyta ir, jei skaitai rusiskai, aprasyta, kaip issodineti tuos mikroskopinius litopus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 21, 23:05)
Radau tarp savo litopu maza mutanta  smile.gif

user posted image


Pas mane toks buvo,
http://public.fotki....ithops_jpg.html
Dabar išsinėrė ir atrodo kaip taviškis, t.y. sumažėjo gal 10 kartų, nes numetė kepurę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bagel: 24 kovo 2007 - 20:03
Na ir grazuciai tie mutantai pas jus thumbup.gif
Atsakyti