Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(panfulia @ 2007 03 16, 15:21)
Tai va, pagal grafika: ka tik prasidejo ramybes periodas ir truks jisai iki liepos galo, o tada jau galima pradeti juos lieti  smile.gif Zydeti turetu ziema.


O aš tai va kuo remiuosi

http://vm.uconn.edu/...3001/water.html

Turbūt reiks pagal rūšis žiūrėti. bilobum ilsėtis tai pagal šitą šaltinį tikrai dar per anksti.
Atsakyti
Man kazkodel atrodo, kad tas gerokai priklauso nuo vietiniu salygu. Betelgeiz, tavo imestoje nuorodoje pasakojama apie conophytumus, kurie auginami Naujoje Anglijoje, cia kazkur prie Kanados sienos, tai ten klimatas, matyt, labai i musu panasus. Zmogus is savo patirties pasakoja. Is kitos puses, ten pat parasyta, kad augimas prasideda nuo vasaros vidurio iki ziemos pradzios ("Growth may start anytime from midsummer (with the vigorous bilobed species"). Kazkaip keistai gaunasi, tas C.bilobum, iseina, ilsisi tik menesi blink.gif Ar tas "bilobed" kazka kita reiskia? Idomu, kodel tie duomenys visur tokie skirtingi?.. unsure.gif
Atsakyti
Dar karta primenu: jeigu norite ka nors parsisiusti is http://www.conos-paradise.com/
kreipkites, uzsakyma darysiu jau greitai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 11, 23:40)
Dabar as ruosiuosi juos visus issodinti (laukia labai daug darbo!). Taigi kazkur kovo gale  keliaus i palange  smile.gif

P.S. Galiu parduoti siu rusiu deklas (pirkti pernai is cono-paradise):
user posted image user posted image user posted image

Veliau idesiu nedideli sarasa vienmeciu siejinuku, kuriuos galesiu atiduot  mirksiukas.gif


Sveikos,
senai vis žiūriu į tuos augalėlius. Labai patinka gėlės, kaktusai. O, kaip su jų priežiūra, ar sunku juos prižiūrėti ir po kiek juos pardavinėsite. Aš tai norėčiau iš dešinės paskutinio ir vidurinio.
Atsakyti
Man tai pernelyg sutėtingas auginimas, nes mano namus galima pavdint litopsų kapinėmis unsure.gif Iš kokių 21 liko tik 3 ir tie patys nemanau, kad išgyvens........ Kad ir kokie jie man gražūs ir kad ir kaip norėčiau nebepirksiu ir nemarysiu aš jų daugiau.......... schmoll.gif
Atsakyti
Mūsų gražuolis litopiukas jau buvo pradėjęs skilti, labai džiaugėmės. thumbup.gif Bet sako, kad negalima per daug džiaugtis. Sūnus bežiūrinėdamas netyčia numetė vazonėlį. Įsodino vėl, bet kaži ar įmanoma, kad jis išgyvens? g.gif
Atsakyti
Radau tarp savo litopu maza mutanta smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panfulia: 21 kovo 2007 - 23:07
QUOTE(panfulia @ 2007 03 22, 01:05)
Radau tarp savo litopu maza mutanta  smile.gif




wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 22, 01:05)
Radau tarp savo litopu maza mutanta  smile.gif

user posted image


Vau, koks fainuolis-keistuolis thumbup.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
patarkit man neišmanėlei nepatyrėlei, į kokią žemę reikia pasodinti litopsiukus...?
Nes jie dar parduotuvinėj durpėj tupi. tik įsigijau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pasimetus_laike: 23 kovo 2007 - 10:36
Darbštuolės pačios maišo, tinginės sodina į Vilniaus žalumos kaktusų žemę lotuliukas.gif Sėkmės.
Iš visų aniškių, pernai pradžiuginusių žiedais, "išsirito" po du dvigumai mažesnius litopsus. Tai dabar jau žiedų tikriausiai vėl reikės laukti ilgai g.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 21, 23:05)
Radau tarp savo litopu maza mutanta  smile.gif


bigsmile.gif
Panfulia, ar išsodinai jau savo sėjinukus? Kaip sekėsijuos sugraibyt? g.gif Nes aš vien dėl to nesiryžtu, kad jie tokie mažulyčiai.. nebent su pincetu kaip nors g.gif
QUOTE(Vilioja @ 2007 03 23, 10:43)
Darbštuolės pačios  maišo, tinginės sodina į Vilniaus žalumos kaktusų žemę  Sėkmės.
Iš visų aniškių, pernai pradžiuginusių žiedais, "išsirito" po du dvigumai mažesnius litopsus. Tai dabar jau žiedų tikriausiai vėl reikės laukti ilgai g.gif

Gal galit pasufleruot kur tos vilniaus žalumos žemių rast? visus Banginio "senius" pervaikščiojau - neturi tokių g.gif
Atsakyti