Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Migliuka @ 2007 03 10, 02:20)
Ten labai grazi nelli nuotrauka, seip man litopsai irgi labiau patinka, nes spalvoti smile.gif
Prazydinti juos nera labai lengva, bet kelioms forumietems tai pavyko  thumbup.gif
Senukuose pleiospilu beveik visada pilna, ivairiu dydziu smile.gif
Persodinti reiketu i specialu misini, akmenukai yra ir reikalingi ir kaip puosmena tarnauja  smile.gif

Jeigu angliskai skaitai yra labai neblogu straipsniu apie litopsu auginima smile.gif
Seip ju auginimas tikrai nera sudetingas, svarbiausia laikytis LAISTYMO GRAFIKO, neperlieti ir pasistengti, kad augaleliai gautu saulytes (geriausia kelias valandas ryte, bet is bedos tinka ir vakarine palange).  4u.gif

dekuj mirksiukas.gif
buvau senukuose, tai pleiospilu buvo tik 3vnt ir ti kazkokie vargsiukai verysad.gif
o kaina tai nemaza- 16lt doh.gif
tai pagalvojau kad sitie pas mane tikrai neisgyvens ir nusipirkau tokius augalelius- prasyta aloe mini mix, bet man i musu tradicini alijosiu visai nepanasus g.gif
gaila, negaliu nuotraukos ikelt, butinai parodyciau kokie grazoliai thumbup.gif
dabar reikia ieskot kur pigiau nusipirkt litopsiuka, bet kad butu gyvybingas g.gif
Atsakyti
O aš šiandien CUP'e nusipirkau dar pora vazonėlių su litopsiukais tongue.gif . Parsinešiau namo ir galvoju, kad pabus jie kokią savaitėlę pas mane, apsipras ir reikėtų persodinti, ar visgi palaukti, kol baigs skilti g.gif Bet susodinti jie juk į durpes blink.gif , tai gal vis tik būtų geriau , jei labai neardydama žemių juos persodinčiau g.gif Patarkit.
user posted image
Atsakyti
[quote=gutyte,2007 03 14, 16:12]
O aš šiandien CUP'e nusipirkau dar pora vazonėlių su litopsiukais tongue.gif . g.gif Patarkit.
user posted image


Patarti neiryžtu, bet pagirti - privalau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2007 03 14, 15:12)
O aš šiandien CUP'e nusipirkau dar pora vazonėlių su litopsiukais tongue.gif . Parsinešiau namo ir galvoju, kad pabus jie kokią savaitėlę pas mane, apsipras ir reikėtų persodinti, ar visgi palaukti, kol baigs skilti g.gif Bet susodinti jie juk į durpes blink.gif , tai gal vis tik būtų geriau , jei labai neardydama žemių juos persodinčiau g.gif Patarkit.
user posted image

aj aj kokie grazuoliai bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2007 03 14, 16:12)
O aš šiandien CUP'e nusipirkau dar pora vazonėlių su litopsiukais


bigsmile.gif kokie fainuoliai,liux pirkinys thumbup.gif
Atsakyti
Pagaliau ir mūsų 1 metų litopiukas skyla. Tikras džiaugsmas, kad tas plikašaknis pas mus prigijo. Valio! thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Radavama: 15 kovo 2007 - 20:05
O as vakar gavau siuntinuka is conosparadise smile.gif wub.gif Buvau uzsisakius 1 metu amziaus, tai tokie mazuliukai, bet kai kas sako, kad maziukai daug geriau prigyja smile.gif Tai va, pasodinau i sausa zeme (kaktusu zeme, truputuka zvyriuko ir skaldytu moliniu plytu misinys), o padrekinti zeme galesiu tik po kokios savaiteles sad.gif gaila man ju, ir labai keista, kad taip reikia sodinti siuos augaliukus. Tikiuosi viskas bus gerai rolleyes.gif

Gal galit pasidalint patirtim?
Atsakyti
Įdedu ir savo pirkinius iš Conoparadise. Tik gavus išsigandau -- ar augs pas mane tie conophytumai ir argyrodermos -- juk įnoringesni ir už litopsus sad.gif
URL naujokai

Labai patenkinta įpakavimo kiekiais -- gavau gerokai daugiau nei tikėjausi vienos conophytum rūšies ir cheiridopsio. Bet šiek tiek išgasdino šaknų stovis -- visiškai sausos, atrodo negyvai, o conophytumų gi dabar laukia ramybės periodas. Kaip ištvers neaišku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 16 kovo 2007 - 10:32
Labai gražūs. Man tos šaknys irgi pasirodė įdomios - pasiskaičiau jo puslapyje kad jis ne žemėj augina o kažkokiam mišiny kur dalis yra natūralios vulkaninės medžiagos o 60 proc. irgi kaip suprantu kažkokio žvyro. Užtai keistai ir atrodo. Nieko, manau išgyvens. Aš užsienio literatūroj skaičiau kad kaip tik conophytumai nereiklūs ir paprastai auginami ax.gif. Nu žiūrėsim. O ramybė jiems dar ne dabar - lygtais nuo liepos iki rugsėjo. per tą laiką jie nusineria ir po to iš karto žydi.
Atsakyti
o tai kazkaip apie canofytumus isskaiciau, kad kaip tik jie miega ilgiau nei litopsai- iki liepos menesio...

nu, cia reik aiskintis.
Atsakyti
štai kokius radau krituliu grafikus:
krituliai
konkrečiai mano pirkti conophytumai:
conophytum billobum

Jei pasitikėti šiais grafikais, tikėtina, kad bent jau conophytum billobum auga žiemą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 16 kovo 2007 - 14:08
Tai va, pagal grafika: ka tik prasidejo ramybes periodas ir truks jisai iki liepos galo, o tada jau galima pradeti juos lieti smile.gif Zydeti turetu ziema.
Atsakyti