Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Indre_ @ 2007 03 11, 14:06)
na is sio psl mes jau uzsisakinejom, gal koki pavasari, uzsisakiau siaip ne seklyciu o jau paaugintus litopsiukus, na nzn siaip pas mane jie taip merdeja, nes siaip jie per mazi buvo kad juos tokius israutu ir siustu, tai dabar badyciau kaip su seklytem butu smile.gif


Na mano litopsiukai is sio puslapio jau skyla rolleyes.gif
As jais labai patenkinta!!
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 11, 13:23)
Tikrai labai idomi lentele smile.gif O kazin ar jiems per daug sviesos negali buti ? As ziema lempa ijungdavau kai atsikeldavau ir isjungdavau eidama miegot, tai sviesos iseidavo tikrai daugiau nei 10 val.

Panfulia, o kada tu ruosiesi savo litopsus laikyti jau ant palanges, o  nebe po lempomis ?

Del uzsakymo: as uzsisakinesiu is tu paciu www.conos-paradise.com
Uzsakyma siusiu po kokiu 2-3 savaiciu. Taigi jeigu kas norit rasykit pageidavimus  4u.gif


Dabar as ruosiuosi juos visus issodinti (laukia labai daug darbo!). Taigi kazkur kovo gale keliaus i palange smile.gif

P.S. Galiu parduoti siu rusiu deklas (pirkti pernai is cono-paradise):
user posted image user posted image user posted image

Veliau idesiu nedideli sarasa vienmeciu siejinuku, kuriuos galesiu atiduot mirksiukas.gif
Atsakyti
Panfulia, o gal gali parasyti pavadinimu numerius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 12, 14:06)
Panfulia, o gal gali parasyti pavadinimu numerius  blush2.gif


Aisku. Is kaires i desine: C20, C61, C257 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 11, 22:40)
Dabar as ruosiuosi juos visus issodinti (laukia labai daug darbo!). Taigi kazkur kovo gale  keliaus i palange  smile.gif

Veliau idesiu nedideli sarasa vienmeciu siejinuku, kuriuos galesiu atiduot  mirksiukas.gif

Maniškiai kai kurie dar skyla - tai, ko gero, su išsodinimu reik palaukt, ar ne g.gif
Atsakyti
As tai issodinsiu rudeni, kai jau bus metai nuo pasejimo praeje smile.gif
Atsakyti
Sveikos litopsiuku myletojos ir augintojos 4u.gif uzvakar isigijau litopsus tai gal galetumet man patarti kai juos priziuret kokia turi but ziame, vazonas ir ar megsta jie sauleta vieta ir tt
va situokius graziuolius isigijau ?
Labai,labai aciu wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Deja, Pluke, isigijai ne Litopsus, o Pleiospilas smile.gif Taip beveik visoms pradedanciosioms buna, ir man taip buvo... Prisimenu, klausiau forume, kaip juos atskirti, idejo foto, o as vistiek nesupratau lotuliukas.gif Paziurek keliais lapais anksciau, yra ideta foto abieju. As skirtumus aiskinciau taip : litopsu pavirsius suplotas, pleiospilu - smailas...
Auginama turbut vienodai, neperlaistyti, kuo maziau jiems demesio rodai, tuo jie sveikesni gyvena. Mano smulkessnes pleiospilos, ant palanges buna sau ir vargo nemato, o stambiosios numire labai greitai po nusipirkimo, matyt tokia partija buvo - daugeliui forumieciu taip atsitiko...
As persodinciau i kaktusu zeme ir kuri laika visai nelaistyciau... Sekmes... Tavo pirkiniai labai grzaiai, sveikai (tfu,tfu,tfu, bar, bar,bar) atrodo, ir vazoneliai grazus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 12 kovo 2007 - 17:11
Niu va apsizioplinau lotuliukas.gif niu nieko irgi grazus padareliai, tada jiekosim litopsu toliau gal kas zino kur galima isigit ju Klaipedoja o gal kas uzsisakines internetu tai ir as prisijungciau thumbup.gif
Atsakyti
Paskaityk kelis ankstesnius lapus, ten yra nuoroda, forumietes organizuojasi seklas siustis, bet ten yra ir augalu...
Papildyta:
QUOTE(indregu @ 2007 03 11, 10:34)
As uzsisakinejau is sitos parduotuves. Sako labai jie ten operatyvus irr kokybiskas "prekes" atsiuncia smile.gif


Plukei cituoju nuoroda parduotuves
Atsakyti
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 03 12, 17:33)
Maniškiai kai kurie dar skyla - tai, ko gero, su išsodinimu reik palaukt, ar ne  g.gif


Aga, palauk, kol baigs skilti. Bet gali issodineti tuos, kurie jau "susitvarke". Maziau darbo veliau bus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 12, 17:38)
As tai issodinsiu rudeni, kai jau bus metai nuo pasejimo praeje  smile.gif


Siulyciau ta padaryti velyva pavasari, nes jie tada per vasara sustipretu, kiek paaugtu. Po persodinimo jiems stresas buna, ir kaip tik ziema sviesos trukumas laukia, tai gali daug zuti unsure.gif
Atsakyti
Panfulia, labai aciu uz patarima, taip ir padarysiu, dar palauksiu kad daugiau issinertu ir pradesiu persodineti smile.gif

Pluke, jeigu skaitai angliskai paziurek sita straipsni, jis man labiausiai patinka as juo ir daugiausia ir vadovauluosi augindama smile.gif

http://www.lithops.info/

Seip litopsams svarbiausia laikytis laistymo rezimo, augalelius laikyti pacioj sviesiausioj vietoj smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 12 kovo 2007 - 20:30