Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Migliuka @ 2007 03 08, 12:18)

labai gražučiai thumbup.gif o maniškiai daugumoj ištysę... verysad.gif matyt, per vėlai po lempom pakišau..
Atsakyti
QUOTE(Pumpuryte @ 2007 03 09, 13:06)
man sitas labai patinka  blush2.gif
o kaip daznai jie zydi?
kiek laiko reikia kad uzaugtu toks grazuolis? blush2.gif
idomu, ar kauno senukuose gausiu toki? g.gif
kai nusipirksiu man butina ji persodint ar ne?
nuotraukoje matau akmenukus- jie tiesiog puosmena ar taip turi but? 4u.gif


Ten labai grazi nelli nuotrauka, seip man litopsai irgi labiau patinka, nes spalvoti smile.gif
Prazydinti juos nera labai lengva, bet kelioms forumietems tai pavyko thumbup.gif
Senukuose pleiospilu beveik visada pilna, ivairiu dydziu smile.gif
Persodinti reiketu i specialu misini, akmenukai yra ir reikalingi ir kaip puosmena tarnauja smile.gif

Jeigu angliskai skaitai yra labai neblogu straipsniu apie litopsu auginima smile.gif
Seip ju auginimas tikrai nera sudetingas, svarbiausia laikytis LAISTYMO GRAFIKO, neperlieti ir pasistengti, kad augaleliai gautu saulytes (geriausia kelias valandas ryte, bet is bedos tinka ir vakarine palange). 4u.gif
Atsakyti
planuoju dar uzsisakyti litopsu seklu is conos paradise, gal yra norinciu prisijungti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, sužavėjo mane jūsų augalėliai bigsmile.gif labai man patinka kaktusai, o jūsų augalėliai gal irgi kaktusams priklauso???

Jau ir aš įsinorėjau tokį augalą įsigyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 10, 15:10)
planuoju dar uzsisakyti litopsu seklu is conos paradise, gal yra norinciu prisijungti  4u.gif

o seklytem butinai reikai lempos kitaip jie sunkiai augs, nes siaip seklyciu noreciau bet nedaug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 10, 16:10)
planuoju dar uzsisakyti litopsu seklu is conos paradise, gal yra norinciu prisijungti  4u.gif



Na va, o as jau laukiu siuntinuko, kita savaite gal jau bus smile.gif. Uzsisakinejau per kita foruma ax.gif Bet buvau paskelbus ir SM, nieks neprisidejo is cia verysad.gif
Atsakyti
as vis svarsciau ir tik dabar tvirtai nusprendziau, kad dar uzsisakysiu smile.gif

lempa reikalinga ziema, vasara turetu puikiausiai isdygt ant palanges smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 10, 22:02)
as vis svarsciau ir tik dabar tvirtai nusprendziau, kad dar uzsisakysiu smile.gif

lempa reikalinga ziema, vasara turetu puikiausiai isdygt ant palanges smile.gif

tuomet tikrai uzsisakyciau, imesk nuproda is kur galima butu galima pasirinkti smile.gif
Atsakyti
Sveikos! smile.gif Ziurekit, netycia radau lentele. Joje parasyta kiek val. sviesos reikalauja kiekviena diena AIZOACEAE seimos augalai. Tai liecia ir musu litopus mirksiukas.gif

user posted image

Idomu, ar ne? smile.gif
Atsakyti
As uzsisakinejau is sitos parduotuves. Sako labai jie ten operatyvus irr kokybiskas "prekes" atsiuncia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indregu @ 2007 03 11, 09:34)
As uzsisakinejau is sitos parduotuves. Sako labai jie ten operatyvus irr kokybiskas "prekes" atsiuncia smile.gif

na is sio psl mes jau uzsisakinejom, gal koki pavasari, uzsisakiau siaip ne seklyciu o jau paaugintus litopsiukus, na nzn siaip pas mane jie taip merdeja, nes siaip jie per mazi buvo kad juos tokius israutu ir siustu, tai dabar badyciau kaip su seklytem butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 03 10, 22:49)
Sveikos!  smile.gif  Ziurekit, netycia radau lentele. Joje parasyta kiek val. sviesos reikalauja kiekviena diena AIZOACEAE seimos augalai. Tai liecia ir musu litopus  mirksiukas.gif




Tikrai labai idomi lentele smile.gif O kazin ar jiems per daug sviesos negali buti ? As ziema lempa ijungdavau kai atsikeldavau ir isjungdavau eidama miegot, tai sviesos iseidavo tikrai daugiau nei 10 val.

Panfulia, o kada tu ruosiesi savo litopsus laikyti jau ant palanges, o nebe po lempomis ?

Del uzsakymo: as uzsisakinesiu is tu paciu www.conos-paradise.com
Uzsakyma siusiu po kokiu 2-3 savaiciu. Taigi jeigu kas norit rasykit pageidavimus 4u.gif
Atsakyti