Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

asta ar nepersodinsi tu savuju grazuoliu iki pavasario? I ka geriau juos persodinti, nes vienoje parduotuveje maciau pleispiliukus i smeli susodintus g.gif

As pasigirsiu irgi siandien isigijau 3 litopsiukus vienam mazam vazoneli susodintus, tai dabar mastau ar persodinti, ar atskirti? Ar geriau pavasario palaukti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jalina @ 2006 11 13, 14:46)
asta ar nepersodinsi tu savuju grazuoliu iki pavasario? I ka geriau juos persodinti, nes vienoje parduotuveje maciau pleispiliukus i  smeli susodintus  g.gif

As pasigirsiu irgi siandien isigijau 3 litopsiukus vienam mazam vazoneli susodintus, tai dabar mastau ar persodinti, ar atskirti? Ar geriau pavasario palaukti? blink.gif


thumbup.gif visos tik užsipirkinėja litopsiukus wub.gif
Aš sodinu į universalią VŽ žemę kaktusams. Auga gerai.
Gal su persodinimu verčiau palauk iki pavasario ax.gif
Atsakyti
Aš tai atsargiai bandysiu bersodint,nes jų žmė,tiksliau durpės baisokos,samanom apaugę doh.gif tik reikia plytą pasiskaldyt.Maišysiu kompostinę žemę su rupiu žvyru ir plytų nuolaužom ax.gif
Atsakyti
Aciu Samanta 4u.gif Bandysim sau ramiai perziemoti, o pavasari keliausim i naujas zemes ir didesni vazona biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@asta @ 2006 11 13, 16:01)
Aš tai atsargiai bandysiu bersodint,nes jų žmė,tiksliau durpės baisokos,samanom apaugę doh.gif tik reikia plytą pasiskaldyt.Maišysiu kompostinę žemę su rupiu žvyru ir plytų nuolaužom  ax.gif



Oho cia jau visas darbas gaunas su plytu skaldymais lotuliukas.gif As saviskius bijau traukt, bet kai pasiziurejau i tas durpes, kuriose jie auga, tai irgi gaila pasidare unsure.gif
Atsakyti
Aš tai nepersodinčiau dabar. Baisoka man bent jau asmeniškai būtų. Juk jie tokie užsispyrėliai biggrin.gif O jei dar plius ir miega, tai tegu sau ir laukia pavasario rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 13, 15:07)
Aš tai nepersodinčiau dabar. Baisoka man bent jau asmeniškai būtų. Juk jie tokie užsispyrėliai  biggrin.gif O jei dar plius ir miega, tai tegu sau ir laukia pavasario  rolleyes.gif


Nu gal ir taip,bet peiospila tai žiedą leidžia...ją tai reiktų prsodint ane g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 13, 15:15)
Nu gal ir taip,bet peiospila tai žiedą leidžia...ją tai reiktų prsodint ane g.gif


Ne ne ne. Jokiu būdu schmoll.gif Ypač žydinčių liesti negalima. Nesvarbu ar koks gyvasis akmenukas, ar koks kitas augalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi šiandien dar vieną litopsiuką nusipirkau tongue.gif , sakyčiau tookį didžiulį thumbup.gif . Taip suprantu, siūlot nebepersodinti jo, o ar tose durpėse nenumirs? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 13, 15:31)
Aš irgi šiandien dar vieną litopsiuką nusipirkau tongue.gif , sakyčiau tookį didžiulį thumbup.gif . Taip suprantu, siūlot nebepersodinti jo, o ar tose durpėse nenumirs? g.gif


Erzinat biggrin.gif Įkelkit savo pirkinių foto mirksiukas.gif

Nenumirs durpėse. Tiesiog tame supstrate, kuriame būna pasidonti litopsiukai yra netinkami. Jie juose sunkiai auga. Siūlau visoms draugiškai laukt pavasario mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 13, 15:17)
Ne ne ne. Jokiu būdu  schmoll.gif Ypač žydinčių liesti negalima. Nesvarbu ar koks gyvasis akmenukas, ar koks kitas augalas  mirksiukas.gif


g.gif nuu ok,tada nesodinsiu iki pavasario,lai miega,o šita...pleiospilos apatiniai lapeliai čiut minkštoki,gal paliet ją čiut čiut?kiek suprantu jų tręšt nereikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 13, 15:37)
g.gif nuu ok,tada nesodinsiu iki pavasario,lai miega,o šita...pleiospilos apatiniai lapeliai čiut minkštoki,gal paliet ją čiut čiut?kiek suprantu jų tręšt nereikia  g.gif


Nei tręšt, nei liet nono.gif Juk iš apatinių lapelių skildamas augalas gauna visas reikalingas medžiagas. Apatiniai sudžius. Jie nerodikliai biggrin.gif Pati vieną kartą netyčia paliejau vos pradedantį skilt litopsiuką, tai be mat supuvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 13, 17:36)
Erzinat  biggrin.gif Įkelkit savo pirkinių foto  mirksiukas.gif

Nenumirs durpėse. Tiesiog tame supstrate, kuriame būna pasidonti litopsiukai yra netinkami. Jie juose sunkiai auga. Siūlau visoms draugiškai laukt pavasario  mirksiukas.gif

Neerzinam smile.gif , tik pasigirt norim tongue.gif ax.gif . O foto net neįsivaizduoju kaip įkelt blush2.gif g.gif
Atsakyti