Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Vilioja @ 2007 03 03, 10:19)
@sta, o Tu juos persodinai?

Taip,kai nusipirkau,išlaisvinau iš durpių,susodinau visus į vieną vazoną,pleiospila aišku nupuvo,jau seniai,o litopsiukai stovėjo sau kuo puikiausiai g.gif
Truputį pavaišinau vandenuku,žiūrėsim kas bus toliau ax.gif
Atsakyti
As nuo rudens irgi gal pora kartu palaisciau i padekliuka, o prie keleto tokiu man nepatinkamai pasiraukslejusiu su pipete palasinau lotuliukas.gif - dabar viskas thumbup.gif
Tikekimes, ir pas @sta viskas bus thumbup.gif Pavasario reik manyt jau sulaukem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 03 kovo 2007 - 19:44
Dėkui Vilioja,tikiuosi taip ir bus 4u.gif
Atsakyti
Jeigu pradeda rauksletis neskildami galima truputi palieti, bet tik truputi, kad forma atgautu smile.gif g.gif

Maniskiai is seklu seti tai auga ir beveik visi skyla, kai kurie jau pakeite lapelius. Tik dabar nezinau kada juos jau bus galima traukti is po lempos ir deti ant palanges? g.gif
Bet, pas mane saule praktiskai nesviecia, tai gal kuo ilgiau po lempa laikyti reikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 04, 14:36)
Jeigu pradeda rauksletis neskildami galima truputi palieti, bet tik truputi, kad forma atgautu smile.gif g.gif


Dėkui,turėsiu omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 03 04, 15:36)


Maniskiai is seklu seti tai auga ir beveik visi skyla, kai kurie jau pakeite lapelius. Tik dabar nezinau kada juos jau bus galima traukti is po lempos ir deti ant palanges?  g.gif
Bet, pas mane saule praktiskai nesviecia, tai gal kuo ilgiau po lempa laikyti reikia  g.gif


Mes vieną turim metukų, o va kiti dar mažiukai iš sėklų, gal mėnesio.Visur ieškojom lempos, bet taip ir nepavyko gauti. Kol kas dar gyvi.
Tiesa, norėčiau sužinoti kokio amžiaus juos galima persodinti? Ir dar kada jie skyla?
Atsakyti
Oj lempa tai nusipirkit, taigi visuose senukuose yra smile.gif Nebent jei pavasaris sauletomis dienomis gausiai palepintu smile.gif

Persodinti galima po puses metu arba po metu (atrodo taip). As sakiau persodinsiu kai sukaks metai.

Skyla jie gal i metus karta, gal gali buti ir reciau, is tikruju nezinau, nes pas mane tik maziukai, kazkur pusmetis jiems dabar smile.gif
Atsakyti
[quote=Migliuka,2007 03 07, 21:08]
Oj lempa tai nusipirkit, taigi visuose senukuose yra smile.gif Nebent jei pavasaris sauletomis dienomis gausiai palepintu smile.gif

Kad lempų visuose senukuose yra tai tikrai ne. Gyvenu ne Vilniuje ir ne kitame didesniame mieste, todėl paklausus apie tokias lempas tik galvas kraipo. Bandžiau ieškoti Šiauliuose, bet variantas lygiai toks pat. Gal jei kada dar kur nuvažiuosim.
Atsakyti
Na mazesniuose miestuose visko gali buti, o ir tie konsultantai nieko gero. As kaune kai ieskojau flora lempos, tai net ju pagalbos neprasiau, nes buvo neimanoma prisisaukt. Su drauge nuejome prie tu ilgu lempu ir seip ne taip radom smile.gif

O gal galima paprasyti, kad atvestu is kitu senuku, kazkaip man atrodo galima kai zinai prekes koda (kodai yra seniu internetiniame psl) g.gif Na bet kad siauliuose nera.... kazka jie cia mala unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 07 kovo 2007 - 22:08
Va maniskiai dabar taip atrodo smile.gif

http://public.fotki....itopsai-dabar-/
Atsakyti
turiu 4 akmenukus gigantus bigsmile.gif , apie 5 cm ugio, tai vienas skilt dabar pradejo rolleyes.gif
Atsakyti
na o kas maniskui yra del ko jis tai istyso, juk neturetu taip buti, cia kaip skilo tai tas naujasis taip isaugo g.gif
Atsakyti