Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Niu nesu apie tokius girdėjusi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 02 09, 18:54)
Taip, atsiskirs ir augs toliau. O po n laiko iš jų dar po du išsiris kada nors ir taip pasaka be galo wacko.gif hihihi.gif


Jei neklystu, nedažnokai tokie dvyniai būna g.gif Bet smagiai ritasi du thumbup.gif O manieji litopsiukai, pasėti prieš savaitę pradeda sudyginėti viens po kito clap.gif
Atsakyti
Mano litopsai tai merdėja, nu netinka jiems kažkas... Pusė puikios kolonijos išmiro, nu tiesa, prieš tai keletą kartų išversti buvo (iguana pasistengė)... Ale vienas piepena skyla ir irgi du mažyliukai lenda wub.gif Tikiuos atsigaus. O pavasariop reikia sėtis litopsiukų bandyt ax.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Gal atsirastunorinciu prisideti prie litopsiuku uzsakymo smile.gif Augaliukus galite paziureti cia -> http://www.conos-paradise.com

O uzsakymas daromas cia -> http://www.rojaussod...opic.php?t=2206

4u.gif
Atsakyti
Sveiki, iškeliu temą į viršų smile.gif
Norėjau paklausti kaip laikosi litopsiukai ir fenestrarijos kuriuos aš pirkau gėlių bazėje rudenį ir perpardaviau smile.gif kelioms vilnietėms?
Pas mane labai gražiai auga fenestrarija -- prileido daug naujų lapų. Iš 11 litopsiukų 1 numiro, kiti po truputį neriasi, auga. Bet aiškiai yra išprotėję nuo Olandiškos chemijos -- kai kurie neriasi iš karto du kartus (matau 3 poras lapų: labai senus, bet dar nevisai sudžiūvusius, normalius, ir iš po jos auga dar viena visai nauja lapų pora doh.gif )
Kaip einasi pas jus?
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 02 28, 11:46)
Sveiki, iškeliu temą į viršų smile.gif
Norėjau paklausti kaip laikosi litopsiukai ir fenestrarijos kuriuos aš pirkau gėlių bazėje rudenį ir perpardaviau  smile.gif  kelioms vilnietėms?




Ir ne tik vilnietėm, bet ir kai kurioms kaimietėms lotuliukas.gif
Turbūt labai nuoširdžiai mums padėjai, kad bent jau pas mane viskas thumbup.gif
Dauguma neriasi, labai visi gražūs, tik vienas toks keistas - nesineria ir ant apbiejų lapelių tokie spuogeliai. kas tai galėtų būti g.gif
Atsakyti
maniskiai ir gerai gyvena smile.gif auku nera:)
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 02 28, 11:46)
Sveiki, iškeliu temą į viršų smile.gif
Norėjau paklausti kaip laikosi litopsiukai ir fenestrarijos kuriuos aš pirkau gėlių bazėje rudenį ir perpardaviau  smile.gif  kelioms vilnietėms?

Blogai cry.gif , prieš kelias savaites dukra apvertė vazoną ir daug litopsiukų nulaužė verysad.gif . Dabar stovi liūdni likučiai. Nenaudėlė pažadėjo, kad daugiau ir į tą pusę nežiūrės unsure.gif .
Atsakyti
O jūs pradedat liet savo litopsiukus?Nežinau ką daryt su jais,pirmi metai auginu,kaip įkišti į žemę,taip ir stovi,čiut pavytę,bet nei nerias nei gyvybės požymių rodo g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 03 02, 21:41)
O jūs pradedat liet savo litopsiukus?Nežinau ką daryt su jais,pirmi metai auginu,kaip įkišti į žemę,taip ir stovi,čiut pavytę,bet nei nerias nei gyvybės požymių rodo g.gif

(Pas nane litopsiukai pirkti rudenį, susodinti viename vazone su faukarija ir fenestrarija. Litopsų kelios rūšys.) Aš nelieju, bet jie pas mane dauguma neriasi (labai pamažu). Palieju tik tame krašte kur auga fenestrarija ir faukarija, nes jos akivaizdžiai šiuo metu auga. Bet pavytimas pas mane atsiranda tik pas besineriančius litopsus, kai jau aiškiai matomas naujas augalas. Anksčiau nevysta. Jei vysta dar neskilę augalai -- man kiltų įtarimas ar viskas tvarkoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 03 02, 22:20)
Jei vysta dar neskilę augalai -- man kiltų įtarimas ar viskas tvarkoje  g.gif


Tai vat ir man įdomu,ko jiems reikia, pirkti irgi rudenį,manau jei būtų kas netikę,kogero būtų jau numirę g.gif Gal reikia drėkint po truputį g.gif juolab kad saulės vis daugiau mato,gal ir nuo drėgmės trūkumo nori vyst g.gif
Atsakyti
@sta, o Tu juos persodinai?
Atsakyti