Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Radavama @ 2007 02 04, 01:25)
[COLOR=green]Valio!  Išdygo iš Vokietijos atsiųstos sėklytės.Kol kas tik 2 rūšys iš 6.Tikiuosi , kad pasirodys ir kitos, nes kiek supratau reikia laukti 2 savaites.Pirmosios išdygo po šešių dienų.Dabar jau praėjo aštuonios.Tiesa, keli daigeliai žuvo.Ieškojome tų flora lempų, bet nesėkmingai, nes gyvename nedideliame mieste, o ten apie tokias parduotuvėse niekas nežino.  g.gif

Įdomu kaip reikia juos puoselėti, kad išaugtų ir nežūtų. Buvau sudaiginus virš dvidešimties fenestrarijų. Viskas buvo gerai iki žiemos. Paskiau viens po kito užlinko. Liko vienas mikrobo dydžio augaliukas nei auga nei žūsta. Gal ir sulauks pavasario. unsure.gif
Atsakyti
gal kuri galit atsiusti foto kaip atrodo ką tik išdygę tie "akmenukai" nes aš pirkau kaktusų sėklų o kaip suprantu man išdygo "akmenukas" tai dabar jį auginu porą` mėn bet jis nei auga nei keičiasi gal kas ne taip jam yra?
Atsakyti
QUOTE(Radavama @ 2007 02 04, 00:25)
[COLOR=green]Valio!  Išdygo iš Vokietijos atsiųstos sėklytės.Kol kas tik 2 rūšys iš 6.Tikiuosi , kad pasirodys ir kitos, nes kiek supratau reikia laukti 2 savaites.Pirmosios išdygo po šešių dienų.Dabar jau praėjo aštuonios.Tiesa, keli daigeliai žuvo.Ieškojome tų flora lempų, bet nesėkmingai, nes gyvename nedideliame mieste, o ten apie tokias parduotuvėse niekas nežino.  g.gif


Zinok tu lempyciu tai reiketu, nes jiems tikrai permazai dabartines sviesos, o ypac tokiems maziams g.gif Gal turite kokiu pazystamu, kurie didesniame mieste gyventu, gal galetu jums nupirkti, gali paziureti per interneta kuriose jums artimiausiuose senukuose yra smile.gif

Savitre, va taip mano daigeliai atrode (na ce gal jau truputeli paauge, nerandu nuotraukyciu kur mazesni
http://public.fotki....i/dsc00514.html
Atsakyti
Ačiū, tavo žali o mano rudas tai čia gal dėl rūšis spalvos skiriasi
Atsakyti
Net nezinau, ka tik isdyge litopsai yra visi zali, tik kazkur po puses metu spalva jau isryskeja (ir tai ne visu rusiu) smile.gif
O gal pas tave tikrai kaktusiukas g.gif
Atsakyti
bigsmile.gif Kadangi flora lempos neturime tai savo augintinius pakišome po seno akvariumo lempa.Kaži ar tiks? g.gif Bet manom, kad vis šis tas.
Tiesa, žiūrint į galybę „barelio“ augintinių apima nuoširdus pavydas. bigsmile.gif
Atsakyti
Aciu, barelio gyventojai po truputuka kailinukus keicia biggrin.gif

Seip fauna lempos tipo netinka, nes kazkaip sviesos spinduliai ne taip luzta g.gif O tai jus galit i ta pati laikikli isukti flora lempa, bus pigiau smile.gif
Atsakyti
Sveikos!
Gal galetumet trumpai mane "apsviesti", kaip is seklyciu siu akmenuku issiauginti? Kokia zeme, dregme, siluma?
Kazkada auginau, buvo skile, nauji islinde, bet nupuvo prie pat zemes, nors ir akmenukuose...gal dregmes per daug?
Atsakyti
[quote=LadyStar,2007 01 25, 15:55]
Štai taip mes žiemojam biggrin.gif
user posted image
[


O kazin tie dvynukai atsiskirs blink.gif blink.gif ir bus atskiri litopsai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 02 09, 16:42)
O kazin tie dvynukai atsiskirs blink.gif  blink.gif ir bus atskiri litopsai? g.gif

manau, kad taip
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 02 09, 16:42)
O kazin tie dvynukai atsiskirs blink.gif  blink.gif ir bus atskiri litopsai? g.gif

Taip, atsiskirs ir augs toliau. O po n laiko iš jų dar po du išsiris kada nors ir taip pasaka be galo wacko.gif hihihi.gif
Atsakyti
Kauno litopsinikės........ Aš nesusigundžiau, nes man jau gaila ir savęs ir litopsų....... Jie pas mane miršta vienas po kito....... Prie lukšio IKI yra tokia gėlių parduotuvė......... Tai ten mačiau litopsų, tokie čiut mažesni 8vnt viename vazone 6 lt kainavo...... Ir buvo keletas vazonėlių su didokais viršus kokių 3 cm diametro, ir aukštis panašus po vieną vazonėlyje...... Jie kainavo po 5 lt. dabar gailiuos aišku nepirkus, bet kai jie miršta irgi gailiuos.........
Atsakyti