Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Samanta @ 2007 01 30, 13:34)
Gražu  wub.gif

Šiandien Ermitaže mačiau gražių titanopsių  wub.gif Po 3ltl. Sukrauti žiedeliai. Jei kam reikia...pasidalinau info  4u.gif  biggrin.gif

Vaje verysad.gif ... šiandien buvau ir nepamačiau verysad.gif Tik varganai atrodančias pleiospilas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 30, 14:57)
Vaje  verysad.gif  ... šiandien buvau ir nepamačiau  verysad.gif Tik varganai atrodančias pleiospilas  verysad.gif


Nusipirkau ir aš vietoj savo senojo titanopsio. tiesa ermitažiniai tai ne calcerea o hugo - schlechteri (dėl rašybos netikra). tai tokį tamsų gražuolį išsirinkau.
Atsakyti
Nemilija, as kazkada sena tema pasiskaityt norejau, tai susiradau tarp temu (nes nuorodos neatidare) smile.gif Ten viskas bus parasyta, o kas liks neaisku, klausk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2007 01 30, 00:34)
Dacor, dar pasmalsausiu - mačiau nuotraukose turi daug sėjinukų. kas ten tokie??? Kaip auga???  4u.gif



Daug litopsiuku.Siusta is to pacio puslapio.Deja....liko nedaug.Manau,kad jiems truko silumos.Reikejo seti pavasari.Per vasara butu stipriai paugeje .
Atsakyti
o kas jiems nutiko ? ar iskart numiro, ar kiek ugteleje ? Pas mane atrodo jiems netruksta silumos, normaliai auga g.gif

As tai sesiu ir pavasari dar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 31 sausio 2007 - 12:22
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 30, 18:56)
Nemilija, as kazkada sena tema pasiskaityt norejau, tai susiradau tarp temu (nes nuorodos neatidare)  smile.gif  Ten viskas bus parasyta, o kas liks neaisku, klausk  4u.gif



Bandysiu ieskoti, kaip pasibaigs egzaminai(uz 2 savaiciu) pradesiu sejima litopsiuku, ir uz kokio menesiuko bandysiu ilyst pas jumis pasidziaugt savo sudygeliais blush2.gif Jums gero litopsiuku augimo 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ech. Tikriausiai ryt nebebus tų titanopsių. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 31, 13:21)
o kas jiems nutiko ? ar iskart numiro, ar kiek ugteleje ? Pas mane atrodo jiems netruksta silumos, normaliai auga  g.gif

As tai sesiu ir pavasari dar  biggrin.gif



Tu saunuole juos lempyte sildei o as taip apsikrovus buvau visokiais reikalais,kad neturejau kada ja parupint. Viena diena tik pastebejau,kad jie tiesiog isnyko verysad.gif Toks ispudis,kad nieko ir nebuvo.Be pedsaku. Liko vos keli..
Ir tie neaisku kaip uzaugs.
Reikes ir man pabandyti pavasari.Tuomet gausis ilgesnis sviesos ir silumos
periodas.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2007 01 31, 18:10)
Ech.  Tikriausiai ryt nebebus tų titanopsių. blush2.gif


Ermitažas jau antrą kartą buvo užvežęs titanopsių 4u.gif Tad šancų yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dacor @ 2007 01 31, 20:10)
Tu saunuole juos lempyte sildei o as taip apsikrovus buvau visokiais reikalais,kad neturejau kada ja parupint. Viena diena tik pastebejau,kad jie tiesiog isnyko  verysad.gif Toks ispudis,kad nieko ir nebuvo.Be pedsaku. Liko vos keli..
Ir tie neaisku kaip uzaugs.
Reikes ir man pabandyti pavasari.Tuomet gausis ilgesnis sviesos ir silumos
periodas.


Tai vat, kad jiems sviesos labai reikia doh.gif Silumos, tai jie nieko negauna is tos lempos, bet sviesa butina smile.gif

Nieko Dacor, jeigu daug isilaikys tai pasidalinsim drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 02 01, 14:03)
Tai vat, kad jiems sviesos labai reikia  doh.gif  Silumos, tai jie nieko negauna is tos lempos, bet sviesa butina smile.gif

Nieko Dacor, jeigu daug isilaikys tai pasidalinsim  drinks_cheers.gif




mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
[COLOR=green]Valio! Išdygo iš Vokietijos atsiųstos sėklytės.Kol kas tik 2 rūšys iš 6.Tikiuosi , kad pasirodys ir kitos, nes kiek supratau reikia laukti 2 savaites.Pirmosios išdygo po šešių dienų.Dabar jau praėjo aštuonios.Tiesa, keli daigeliai žuvo.Ieškojome tų flora lempų, bet nesėkmingai, nes gyvename nedideliame mieste, o ten apie tokias parduotuvėse niekas nežino. g.gif
Atsakyti