Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Angelic @ 2007 01 15, 13:57)
Mesrgytes, pasiskaitykite cia  thumbup.gif  4u.gif

Pagaliau perskaičiau, labai fainas straipsnis, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 24 sausio 2007 - 14:02
Štai taip mes žiemojam biggrin.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
LadyStar, is vieno du neriasi thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai grazus "akmenukai", LadyStar, man tai ypac tas baltas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida2D: 25 sausio 2007 - 15:14
QUOTE(Angelic @ 2007 01 25, 15:10)
LadyStar, is vieno du neriasi  thumbup.gif  wub.gif  4u.gif

Aga, mačiau biggrin.gif Per tris metus sugalvojo nustebint biggrin.gif

Dėkui, merginos 4u.gif
Atsakyti
LadyStar, koks grozis wub.gif 4u.gif
kokioj temp jie pas tave ziemoja ax.gif
Atsakyti
Dėkui 4u.gif
O žiemoja jie kartu su kaktusais smile.gif Tai temperatūra svyruoja priklausomai nuo to, ar langas atidarytas ar ne. Bet šiaip, apie 12-15 laispnių 4u.gif
Atsakyti
Esu rašiusi, kad pleiospilos man nepatinka ... dabar esu kitos nuomonės: pleiospilos.
(jei nerodys paveikslėlio, internetinio adreso gale parašykit dar tašką ".", kažkodėl jo neatspausdina automatiškai)
O čia fenestrarija fenestrarija ir frithia frithia ...tiksliau jos žiedai.

smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 27 sausio 2007 - 00:08
Groziai nerealus wub.gif
Atsakyti
bigsmile.gif labai faini žiedukai,žinant kaip sunku šiuos augaliukus išlaikyt ir pražydint,žiedai dar fainesni pasidaro ax.gif
Atsakyti
O man visad pleiospilos patiko, net tada kai ne vienos neturejau. Ziedukai ju wub.gif tik iki ju toloka . Mano pirmas bandymas auginti ne koks verysad.gif Is dvieju viena numiro, o ir ta kita kazin kaip bus, but faina gaut jai nors dar viena i kompanija, o tai vargsiuke varganai viena indely atrodo blush2.gif Tik vis galvoju kaip surasti joms pas save dekingiausia vieta augimui, dabar stovi ant rytines palanges, bet itariu kad pavasari jai reiks daugiau sviesos, na turiu dar pietvakarine palange, bet ten jau vietos schmoll.gif doh.gif Kur jus laikot savo litopsus, fritijas ..... ? Nes ir visai i saule baisoka pavasari pastatyt, kad neisvirtu doh.gif Nu vienz as cia dar visai zalia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(veidax @ 2007 01 27, 18:41)
O man visad pleiospilos patiko, net tada kai ne vienos neturejau. Ziedukai ju  wub.gif  tik iki ju toloka . Mano pirmas bandymas auginti ne koks  verysad.gif Is dvieju viena numiro, o ir ta kita kazin kaip bus, but faina gaut jai nors dar viena i kompanija, o tai vargsiuke varganai viena indely atrodo  blush2.gif  Tik vis galvoju kaip surasti joms pas save dekingiausia vieta augimui, dabar stovi ant rytines palanges, bet itariu kad pavasari jai reiks daugiau sviesos, na turiu dar pietvakarine palange, bet ten jau vietos  schmoll.gif  doh.gif  Kur jus laikot savo litopsus, fritijas ..... ? Nes ir visai i saule baisoka pavasari pastatyt, kad neisvirtu  doh.gif Nu vienz as cia dar visai zalia  blush2.gif

1. Kaip suprantu tie iš Olandijos atvažti augaliukai būna labai prastame stovyje, todėl pati nusprendžiau, kad ir brangiau, bet kartu su kitais mėgėjais augaliukus siųsdintis iš rimtesnių augintojų (pvz., dabar www.rojaussodai organizuojamas užsakymas iš Cono's paradise). O tai su tais olandiškais kažkaip rusiška ruletė gaunasi verysad.gif
2. Visiems litopsų giminiečiams iš tikrųjų reikia max saulės šviesos, bet tiesa -- pavasarį nudeginti gali, ypač prie pietvakarinės orientacijos langų esančius augaliukus -- mat ant jų patenka iš karto aukštai pakilusios, kaitrios saulės spinduliai. reiktų kažkaip pridengti ar net pabaltinti kokiais dryžiais ties augaliukais esančias lango dalis g.gif
Atsakyti