Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Vaida2D @ 2007 01 22, 14:18)
O man paaiskinkite, nejaugi be fluoro lempos negalima litopsu auginti? - pas mane namuose nelabai yra kur ja padeti, o taip nesinoretu savo Litopsu numarinti


Galima, bet tik tuos, kurie jau yra metu laiko.
Atsakyti
oi, pas mane atrodo tik vienas dar metu neturi, kiti jau dideli.

Beja, kas alytuje gyvena ar lankosi ar siaip vaziuos pro saly - zalioj stotelej visas padeklas litophsu. Super augaliukai - dideli, grazus. po 5lt vazonelis. - nugriebiau 2 ir pasigaliejau, kad praejusia savaite senukuose pirkau - tikrai sitie nepalyginamai grazesni.
Atsakyti
Pasžurėkit, įdėjau kelias savo lithopsų nuotraukas

http://public.fotki....ukai/page6.html

Ir dar, ko trūksta vat šitiems lithopsams??. Jei nelaistau, visai traukiasi (ant dviejų čia ir matosi, palaisčius lyg ir atsigauna šiek tiek). taip ir gyvalioja, gal sulauks pavasario. Vienas iš jų kur nudvėsė tai viduj turėjo mažiuką suformavęs, bet sudžiūvo taip ir nesugebėjęs luobos jis praplėšti.

http://public.fotki....i/lithops4.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betelgeiz: 22 sausio 2007 - 17:53
mano titanopsiui jau amen turbūt cray.gif nežinau kodėl jie pas mane neužsibūna nuo pirkimo už kelių dienų jau amen.dabar dar tik apvyto,bet jau turbūt nuvys visai.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2007 01 22, 19:52)
Pasžurėkit, įdėjau kelias savo lithopsų nuotraukas

http://public.fotki....ukai/page6.html

Ir dar, ko trūksta vat šitiems lithopsams??. Jei nelaistau, visai traukiasi (ant dviejų čia ir matosi, palaisčius lyg ir atsigauna šiek tiek). taip ir gyvalioja, gal sulauks pavasario. Vienas iš jų kur nudvėsė tai viduj turėjo mažiuką suformavęs, bet sudžiūvo taip ir nesugebėjęs luobos jis praplėšti.

http://public.fotki....i/lithops4.html



Na, mano kukliomis ziniomis, tavo litopsai neriasi- po truputi sauseja seni lapukai. Dabar jokiu budu ju negalima lieti.
Atsakyti
mano pleisopilui irgi mirtis cray.gif kaip gaila kaip gaila
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 01 23, 18:58)
mano pleisopilui irgi mirtis  cray.gif kaip gaila kaip gaila


Užuojauta verysad.gif
Atsakyti
Numire jau antra mano pleiospila sad.gif
bet vis tiek ju noriu....
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2007 01 22, 17:52)
Ir dar, ko trūksta vat šitiems lithopsams??. Jei nelaistau, visai traukiasi (ant dviejų čia ir matosi, palaisčius lyg ir atsigauna šiek tiek). taip ir gyvalioja, gal sulauks pavasario. Vienas iš jų kur nudvėsė tai viduj turėjo mažiuką suformavęs, bet sudžiūvo taip ir nesugebėjęs luobos jis praplėšti.

http://public.fotki....i/lithops4.html


QUOTE(Crassula @ 2007 01 23, 12:14)
Na, mano kukliomis ziniomis, tavo litopsai neriasi- po truputi sauseja seni lapukai. Dabar jokiu budu ju negalima lieti.

na aš nesu žinovė, bet mano žiniomis iš savo patirties aš pradėčiau laistyti, bent jau purkšti............. Nes pas mane taip traukės traukės ir 5 litopsų neliko........... unsure.gif Pradėjau laistyti kitus likusius, tai kol kas dar gyvi........ rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2007 01 24, 11:49)
na aš nesu žinovė, bet mano žiniomis iš savo patirties aš pradėčiau laistyti, bent jau purkšti............. Nes pas mane taip traukės traukės ir 5 litopsų neliko........... unsure.gif Pradėjau laistyti kitus likusius, tai kol kas dar gyvi........ rolleyes.gif


Aš saviškius taip pat purškiu, o jei pradeda raukšlėtis, tai dar ir žemę apipurškiu ax.gif . Geriau jau ištysęs litopsas, negu numiręs litopsas unsure.gif . Ir dar visi gyvi, išskyrus pleiospilas ir fenestrariją, bet su jom, tai irnesakyk.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VUL: 24 sausio 2007 - 11:05
QUOTE(Vėtružė @ 2007 01 24, 10:49)
na aš nesu žinovė, bet mano žiniomis iš savo patirties aš pradėčiau laistyti, bent jau purkšti............. Nes pas mane taip traukės traukės ir 5 litopsų neliko........... unsure.gif Pradėjau laistyti kitus likusius, tai kol kas dar gyvi........ rolleyes.gif


Aš irgi manyčiau, kad juos bent jau papurškaliot reikėtų, nes dabar kiek skaitau visokios literatūros tai vistik dažniau sako, kad ir poilsio metu reikia šiek tiek drėgmės. O juolab, kad matau, jog Betelgeiz litopsiukai nepersodinti, palikti pirktinėse durpėse kurios išdžiūsta kaip parakas, o jei dar ir kambario oras visiškai sausas ... Aš savo (persodintiems labai nenukrapštant durpių) litopsiukams visdėlto duodu po pora šaukštelių smile.gif vandens kas kokios 10-14 dienų, be to esu stiklu atitvėrus nuo karšto radiatoriaus oro.
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 24, 13:44)
O juolab, kad matau, jog Betelgeiz litopsiukai nepersodinti, palikti pirktinėse durpėse kurios išdžiūsta kaip parakas, o jei dar ir kambario oras visiškai sausas ... Aš savo (persodintiems labai nenukrapštant durpių) litopsiukams visdėlto duodu po pora šaukštelių  smile.gif vandens kas kokios 10-14 dienų, be to esu stiklu atitvėrus nuo karšto radiatoriaus oro.


Nedrįsau žiemą persodinti. Pavasariui jau turiu vazonėlį - susodinsiu visus į vieną. tai vat mano patirtis tai irgi tokia kad jei traukiasi reikia palaistyti. Reiškias bandysiu laistyti. Juk jei skyla tai perskils ir taip pusiau tik ilgai luobelė viršutinė nemirs ir nustybs. Bet tikrai geriau gyvi ištįsę nei mirę. mirksiukas.gif
Atsakyti