Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Samanta @ 2007 01 19, 14:13)
Titanopsis  thumbup.gif  wub.gif Mano visi trys turėti nusibaigė  verysad.gif



Ir tas prieš kalėdas pirktas? g.gif

O aš žinokit savo lenko atsiųstą titanopsį su kaktusais užmigdžiau doh.gif vėsiai, nevisai šviesiai blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 01 19, 15:36)
Ir tas prieš kalėdas pirktas? g.gif

O aš žinokit savo lenko atsiųstą titanopsį su kaktusais užmigdžiau doh.gif vėsiai, nevisai šviesiai blink.gif  blink.gif


Koks prieš kalėdas? blink.gif g.gif Jokio nepirkau schmoll.gif biggrin.gif Turėjau lenko, ukrajiniečių ir Lietuvoj pirktus cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 19 sausio 2007 - 15:39
QUOTE(Samanta @ 2007 01 19, 16:38)
Koks prieš kalėdas?  blink.gif  g.gif Jokio nepirkau  schmoll.gif  biggrin.gif Turėjau lenko, ukrajiniečių ir Lietuvoj pirktus  cool.gif



Ale tikrai doh.gif Net AZ pasiskaiciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu tikrai nerasei, kad nusipirkai doh.gif Pati sugalvojau lotuliukas.gif
Atsakyti
užsisakiau is interneto sėklu lithopsiuku,kada jas geriausia sėti ?kažkur skaičiau kad žiema.ir gal galit patarti kokia lempa man reikia nusipirkti vis skaitau ,skaitau... ir neatsirenku ko man reikia blush2.gif
Atsakyti
Seti geriausia velyva rudeni, bet gal galima ir ziema smile.gif Augaliukams reikia flora lempos (senukuose yra pirkti) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 21, 00:08)
Seti geriausia velyva rudeni, bet gal galima ir ziema  smile.gif  Augaliukams reikia flora lempos (senukuose yra pirkti)  smile.gif



ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 21, 00:08)
Seti geriausia velyva rudeni, bet gal galima ir ziema  smile.gif  Augaliukams reikia flora lempos (senukuose yra pirkti)  smile.gif


Sakyciau ne ziema, bet ankstyva pavasari rolleyes.gif As savo sejau kovo pabaigoj, jau greit metai bus, auga labai gerai, zuvo keletas tik pacioj pradzioj.
Del fluora lempu: pirkau Senukuose, Pasilaiciuose, 2 aukste. Firma - Osram, galingumas - 18 W, ilgis - apie 60 cm. Nepamirsk nusipirkti ir pati sviestuva, jei neturi. As dar isigijau laikmati - jis automatiskai jas kiekviena diena 10 val. ijungia ir 18 val. isjungia. LABAI patogu! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 01 21, 18:02)
Del fluora lempu: pirkau Senukuose, Pasilaiciuose, 2 aukste. Firma - Osram, galingumas - 18 W, ilgis - apie 60 cm. Nepamirsk nusipirkti ir pati sviestuva, jei neturi. As dar isigijau laikmati - jis automatiskai jas kiekviena diena 10 val. ijungia ir 18 val. isjungia. LABAI patogu!  smile.gif

Na tas laikmatis tai tikrai super... O kiek tamstai apsiejo pats sviestuvas ir laikmatis?
Atsakyti
Laikmaciu ten yra skirtingu, svarbu, kad tai butu savaites, o ne paros. Jie buna mechaniniai (pigesni, apie 12 Lt) ir elektroniniai (kaip mano, apie 26 Lt). Sviestuvo kainos nelabai atsimenu, man atrodo, kad apie 25 Lt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panfulia @ 2007 01 21, 17:56)
Laikmaciu ten yra skirtingu, svarbu, kad tai butu savaites, o ne paros.

Ir kuo gi tai svarbu? Jau du metus naudoju paros laikmatį. Kasdien reikiamu metu išsijungia ir įsijungia. rolleyes.gif
Atsakyti
vis skirtingai visi juos sėja ir išdygsta smile.gif dar kol sulauksiu sėklų,nusipirksiu lempa ir ateis kovo menuo tada ir pasėsiu:)kiek man kažin kainuos sviestuvas su lempa ?
Atsakyti
O man paaiskinkite, nejaugi be fluoro lempos negalima litopsu auginti? - pas mane namuose nelabai yra kur ja padeti, o taip nesinoretu savo Litopsu numarinti
Atsakyti