Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Man conophytai baisiai patinka. pasiskaičiau kad jie kaip ir lithopsai viduje užsiaugina naują augalą o viršutinis apvalkalas sudžiūna. Labai įdomu. Man įdomu tik kokiu spartumu jie auga. Nu va užsisakiau kitam forume, kažkada pavasarį gal iš anglų gausiu. tai įdomu kiek galvučių paprastai perkant atsiunčia???? 1 ar daugiau?? Ir kiek galvučių papildomai kasmet užauga??? Čia gal Crassula apšvies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida2D @ 2007 01 17, 21:58)
jeeeeeeeeee!!! spejau  yahoo.gif  assa.gif
buvo dvieju rusiu ir abieju nusipirkau  assa.gif
labai faini labai grazus. dabar sedesiu ir ziuresiu i juos visa vakara

O ar dar daug liko? Noriu ir aš rytoj važiuoti jei tik nelis. Nes reikės ir mažių kartu temptis.
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2007 01 18, 00:23)
Man conophytai baisiai patinka. pasiskaičiau kad jie kaip ir lithopsai viduje užsiaugina naują augalą o viršutinis apvalkalas sudžiūna. Labai įdomu. Man įdomu tik kokiu spartumu jie auga. Nu va užsisakiau kitam forume, kažkada pavasarį gal iš anglų gausiu. tai įdomu kiek galvučių paprastai perkant atsiunčia???? 1 ar daugiau?? Ir kiek galvučių papildomai kasmet užauga??? Čia gal Crassula apšvies  ax.gif


Atsiuncia po viena augaliuka. Per kiek laiko nauja galvute isaugins neisivaizduoju. Bet tikrai nebus greiti. Nes jie dar kudikisko amziaus pardudami.
Labai ilgai pas mano pirmuosius canophytumus tas apvalkalas laikese, kone visa vasara- tai i gala pati ir nukrapsciau.
Blusiukai jie.
Atvirai pasakius, nemaniau kad jie pas mane tiek istemps. Ir vis dar gyvi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(anril @ 2007 01 17, 23:26)
O ar dar daug liko? Noriu ir aš rytoj važiuoti jei tik nelis. Nes reikės ir mažių kartu temptis.


vienos rusies paemiau paskutinius, o kitos tai dar daug like, bet man jie net labiau patinka - tie kur ne per puse skyla,o naujas augaliukas is vidaus lenda. Labai grazus, zalsvai rausvos splavos. ydomios fakturos. Vazoneliuose po kelis (5 - 8) augaliukus.
Atsakyti
nusipirkau toki augaliuka,jis man panašus į tuos visus lithopsiukus,radau kad jo pavadinimas titanopsis.kažin ar jo tai pat nereikia laistyti kaip ir lithopsiuku?nuotrauka dedu ne savo augaliuko o rasta internete bet jis toks pat tik mano žieduka sukroves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^nataly^: 19 sausio 2007 - 13:03
QUOTE(^nataly^ @ 2007 01 19, 15:02)
nusipirkau toki augaliuka,jis man panašus į tuos visus lithopsiukus,radau kad jo pavadinimas titanopsis.kažin ar jo tai pat nereikia laistyti kaip ir lithopsiuku?nuotrauka dedu ne savo augaliuko o rasta internete bet jis toks pat tik mano žieduka sukroves.


Labai gražus wub.gif . Aš irgi tokį turėjau, bet nors ir palyginus nedaug laisčiau - supuvo. Tai spėju, kad gal jo irgi kaip ir litopsiukų veik nereikia laistyti g.gif O kur tu jį pirkai ax.gif Norėčiau ir aš dar kartą pabandyt jį auginti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2007 01 19, 13:02)
nusipirkau toki augaliuka,jis man panašus į tuos visus lithopsiukus,radau kad jo pavadinimas titanopsis.kažin ar jo tai pat nereikia laistyti kaip ir lithopsiuku?nuotrauka dedu ne savo augaliuko o rasta internete bet jis toks pat tik mano žieduka sukroves.


Titanopsis thumbup.gif wub.gif Mano visi trys turėti nusibaigė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 19 sausio 2007 - 13:15
QUOTE(gutyte @ 2007 01 19, 14:05)
Labai gražus wub.gif . Aš irgi tokį turėjau, bet nors ir palyginus nedaug laisčiau - supuvo. Tai spėju, kad gal jo irgi kaip ir litopsiukų veik nereikia laistyti g.gif  O kur tu jį pirkai ax.gif  Norėčiau ir aš dar kartą pabandyt jį auginti tongue.gif



nuotrauka įdėjau ne savo augaliuko sudego mano fotoaparatas ir negaliu jums parodyti jo sukroves manasis titanopsis žieduka.o pirkau jį tiesiog maksimoj,gyvenu jurbarke,tai net nustebau kai ten pamačiau jį smile.gif sakė dar kažkokiu buvo ,bet išpirko tai laukiu naujo atvežimo keista kad pas mus "kaimukį" atsirado blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaune,Petraiūnuose p.c.Šilas vakar mačiau Titanopsį,mažiuuukas,bet leidžia žieduką thumbup.gif kainos nežinau,nes nebuvo užklijuota,nors aplink buvę kaktusiukai buvo po 5lt.Nepirkau,nes pabijojau,kad nesugebėsiu tinkamai jo prižiūrėt ax.gif pas visas juk numirė g.gif
Atsakyti
tai pas mane irgi numirs turbūt doh.gif
Atsakyti
Jeje, nepirksiu niekad nei pleisopilų, nei titanopsių, nei iš vis sukulentų............. Pas mane jie supuvo iš vis nelaistomi g.gif nemoku aš jų auginti, arba jie manęs nemyli ir nereik................ Keletas litopsų dar yra gyvų........ Bet jau mažai vilties puosėlėju............. Beja litopsai, tai nesupuvo, o sudžiūvo........ Psakui jau pradėjau juos lieti, nors sakė tipo nelaistymo periodas, bet vis vien mažai jų liko...........
Atsakyti
QUOTE(^nataly^ @ 2007 01 19, 15:20)
tai pas mane irgi numirs turbūt doh.gif


Neraikia taip mirksiukas.gif Gal kaip tik pas tave jis kuo puikiausiai augs bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti