Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(LadyStar @ 2006 11 10, 21:18)
O pleispilas tai, man rodos, žiedą bekraunantis  mirksiukas.gif


Ahaaa,užtai ir pirkau hihihi.gif pažiūrėsim ar pavyks pražydint,nes dar laukia persodinimas iš durpų g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 11 10, 22:43)
Tuo dešinėje viršuje baltu net ir aš susidomėčiau  bigsmile.gif
Nors litopsai kažkaip prie širdies nelimpa  unsure.gif



Nuuuu, skoniai tai mudvieju juodai nesutampa. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Koks nuostabus ir platus sukulentu pasaulis 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 11 10, 22:59)
Nuuuu, skoniai tai mudvieju juodai nesutampa. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Koks nuostabus ir platus sukulentu pasaulis 4u.gif  thumbup.gif

Aha, tikrai nesutampa blush2.gif biggrin.gif Bet vis vien super, kai kiekvienas atsirenka tai, kas arčiausiai širdies wub.gif
Vat pleispilai, Frithijos, Fenestrarijos man laaaabai wub.gif , bet litopsiukai tai niekaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 11 10, 23:35)
Vat pleispilai, Frithijos, Fenestrarijos man laaaabai  wub.gif , bet litopsiukai tai niekaip  biggrin.gif

Kaip idomiai, tikrai kiekvienas savaip atsirenka. As tai lithopsiukus dievinu, o pleiospilos man schmoll.gif Na nebent tokios, zaliu nemegstu...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 10, 09:58)
Ačiū, Panfulia, einu palinkėsiu savo litopsiukui labos nakties. Daugiau jokioo vandenuko ax.gif . Tik dar vienas klausimėlis: o kokioj temperatūroj geriausia jį būtų laikyti? Kažkur skaičiau, kad jie norėtų miegoti gana vėsiai g.gif . Ir dar - nelieti tai ir nebepurkšti?


As laikau palangeje, arciau lango, toliau nuo radiatoriaus. Neliek ir nebepursk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 10, 15:37)
Kauniečių,Litopsų augintojų dėmesiui

Prie Oazės,p.c.Supernetto mažam gėlių skyrely nauja partija,didesni skirtingi po vieną,keli vazonai mažiukų,bet po kelis susodintų,gal po 5.Kaina-6litukai drinks_cheers.gif

O aš pirkau tokius  thumbup.gif

kogero reiktų atsargiai persodint iš durpių ir vėsiai,sausai laikyt ane g.gif


thumbup.gif pirkiniai. Gražučiai litopsiukai. Ir lauksim foto su pleiospilos žiedeliu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 11, 12:09)
thumbup.gif pirkiniai. Gražučiai litopsiukai. Ir lauksim foto su pleiospilos žiedeliu  mirksiukas.gif


aciuks.gif gal pleiospilą kur šilčiau pastatyt,kol žiedukas kraunas? g.gif
Atsakyti
@asta, sveikinimai įsigijus litopsiuką 4u.gif . Aš irgi tokų norėčiau ax.gif Tikri gražuoliai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi laaabai grazus astos pirkiniai wub.gif

O kur juos reik is durpiu persodint? I kaktusu zeme? Ar jiems reikia daug sviesos? Maniskis pleispilas ant stalo dabar miega, tai naturalios sviesos praktiskai negauna...
Atsakyti
[quote=@asta,2006 11 10, 16:37]
Kauniečių,Litopsų augintojų dėmesiui

Prie Oazės,p.c.Supernetto mažam gėlių skyrely nauja partija,didesni skirtingi po vieną,keli vazonai mažiukų,bet po kelis susodintų,gal po 5.Kaina-6litukai drinks_cheers.gif

O aš pirkau tokius thumbup.gif


Labai grazus thumbup.gif As penktadieni ir neatsispyriau pagundai ir nusipirkau 2 vazonelius :viename 8 litopsiukai,kitame 4. As juos susisodinau i viena vazoneli,bet draskyti tas zemes nesiryzau.. : g.gif
Atsakyti
Dėkui merginos už pagyrimus 4u.gif Dabar svarbiausia,kad jie sveiki ir gyvi pavasario sulauktų wub.gif
Atsakyti
[quote=Dacor,2006 11 13, 09:07]
[quote=@asta,2006 11 10, 16:37]
Kauniečių,Litopsų augintojų dėmesiui

Prie Oazės,p.c.Supernetto mažam gėlių skyrely nauja partija,didesni skirtingi po vieną,keli vazonai mažiukų,bet po kelis susodintų,gal po 5.Kaina-6litukai drinks_cheers.gif

O aš pirkau tokius thumbup.gif
Labai grazus thumbup.gif As penktadieni ir neatsispyriau pagundai ir nusipirkau 2 vazonelius :viename 8 litopsiukai,kitame 4. As juos susisodinau i viena vazoneli,bet draskyti tas zemes nesiryzau.. : g.gif
[/quote]

Aš tai visuomet nors nupurtau senąją žemę, į kurią jie būna pasodinti. ax.gif Gyvūjų akmenukų šaknų tai nesiryžtu plaut rolleyes.gif

[quote=@asta,2006 11 13, 14:01]
Dėkui merginos už pagyrimus 4u.gif Dabar svarbiausia,kad jie sveiki ir gyvi pavasario sulauktų wub.gif
[/quote]

Išgyvens išgyvents mirksiukas.gif Ir...laukiam pleiospilos žiedelio foto 4u.gif biggrin.gif

Atsakyti