Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Angelic @ 2007 01 15, 15:57)
Mesrgytes, pasiskaitykite cia  thumbup.gif  4u.gif

Snype lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
nu kur jau Faucaria supudyti sunkiau...
nusipirkau Mandarine, tokia grazi buvo. nu paliejau, aisku, ir supuvo per savaite verysad.gif
Sestadieni antra nusipirkau...bandysiu dar karta, bet jau dabar neliesiu. Tik va patarkit, kaip su ja elgtis? visas augaliukas voratinkliais aplipes, bet bijau dabar ir judyti.

Atsakyti
Faucaria vienintelis augalas, kurio man dar nepavyko prisijaukinti biggrin.gif Visos numirė kiek turėjau biggrin.gif
Jei kas išduos auginimo paslaptis ant lietuviškos padangės, būtinai pasinaudosiu smile.gif
Bet vargu ar išvis yra tokių, kurios kad ir vieną žiemą (ar dvi), saviškių nenumarino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 01 15, 17:18)
Faucaria vienintelis augalas, kurio man dar nepavyko prisijaukinti  biggrin.gif Visos numirė kiek turėjau  biggrin.gif
Jei kas išduos auginimo paslaptis ant lietuviškos padangės, būtinai pasinaudosiu  smile.gif
Bet vargu ar išvis yra tokių, kurios kad ir vieną žiemą (ar dvi), saviškių nenumarino  smile.gif

Įdomu ... mano sukulentų knygoje (rusiškoje, aut. Belous) rašo, kad faucaria sąlyginai nelepi. Pati ją turiu gal kokius 3 mėnesius, dabar pradėjo gražiai augti, pažiūrėsim kas bus toliau g.gif

Ar kas iš forumiečių augina conophytum? Kaip sekas? Labai norėčiau užsisakyti iš Cono paradise, bet mano knygoj rašo, kad labai problematiškas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 15 sausio 2007 - 18:26
man irgi conophythum labai patiko
Atsakyti
Mano pirmieji lithopsai cia
turejau pleiospila, supuvo labai greit, liepe situ nelaistyti iki kovo men. bijau kad neiskentesiu;)
ekspertes, ka manot, cia jie skirtingu rusiu vienam vazonely?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvanksht2: 15 sausio 2007 - 21:21
Neliek smile.gif Ten skylanciu yra, ju jokiu budu lieti negalima, kol seni lapeliai nenudzius smile.gif

P. s. atostogauju (nuo mokslu), neturiu ka veikt, isversiu straipsniuka angliska apie litopu prieziura (dabar pati kai pasiskaiciau, tai pasirodo daug dalyku pamirsusi esu) smile.gif
Atsakyti
ieskodama info, radau visai nebloga straipsni rusu kalba apie litopsu, conophythum, faukariju, fritiju ir kitu giminingu augalus, ju ypatybes, prieziura ir t.t.. Gal kam pravers ax.gif http://www.cactuskie...n...ge&artid=30
Atsakyti
O mano litophsas skilo, senas lapelis vienas nudziuvo, kitas dar ne. Ir dabar tam naujam kazkokie neaiskumai dedasi - man lyg viena puse vysta, rauksletis pradejo. O kita kol kas kieta stovi.
Ir salia dar vienas vaikutis lindo, tai tas irgi kazkoks ytartinai pazaliavusia ir , man rodos minksta, virsune. g.gif
Atsakyti
Šiandien išmečiau savo pleiospilą,įdomiai taip nupuvo g.gif daugiau nebeauginsiu jos schmoll.gif tiek to rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 16, 14:00)
Šiandien išmečiau savo pleiospilą,įdomiai taip nupuvo  g.gif  daugiau nebeauginsiu jos  schmoll.gif  tiek to  rolleyes.gif


Yra ir be pleiospilu grozybiu. Manes tai jos jau nebetraukia.

Papildyta:
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 15, 20:24)
Įdomu ... mano sukulentų knygoje (rusiškoje, aut. Belous) rašo, kad faucaria sąlyginai nelepi. Pati ją turiu gal kokius 3 mėnesius, dabar pradėjo gražiai augti, pažiūrėsim kas bus toliau  g.gif

Ar kas iš forumiečių augina conophytum? Kaip sekas? Labai norėčiau užsisakyti iš Cono paradise, bet mano knygoj rašo, kad labai problematiškas  g.gif


AS auginu conophytum- nu, dar metu gal nera kaip jie pas mane auga.
Tai nedidele patirtis..nezinau kaip toliau, bet kol kas nieko. Tik priskaiciau, kad lieti juos galima nuo rugpjucio iki lapkrycio- tipo dar reciau negu litopsus blink.gif

Va, auga ir dideja net neliejami smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2007 01 15, 19:24)
Įdomu ... mano sukulentų knygoje (rusiškoje, aut. Belous) rašo, kad faucaria sąlyginai nelepi. Pati ją turiu gal kokius 3 mėnesius, dabar pradėjo gražiai augti, pažiūrėsim kas bus toliau  g.gif

Haucaria pas mane jau apie du metus auga, sakyčiau nelepi. Pirkau nukainuotą, atrodo už litą su centais. Tik pradeda raukšlėtis, kai per ilgai nelaistau. O štai su fenestrarija ar fritija(jų neskiriu) niekaip negaliu susitarti. Pagyvena pas mane keletą mėnesių vasarą, paauga, o rudenį supūna verysad.gif . Tas pats su pleiospilos. Jau net nežinau ar dar kada jas pirksiu wink.gif .
Atsakyti