Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Pas mane pirma supuvo vienas pleispilas, kiti atrodė sveiki. Bet po savaitės pradejo ruduoti ir kitų dviejų kraštai gun_bandana.gif Pasižiūrėjau kad minkšti jau, tai ir išmečiau mega_shok.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2007 01 02, 15:36)
Ar nenusimato Litopsų sėjinukų išpardavimų akcijos ax.gif ? Ar varžytinės ax.gif ? Stoju į eilę blush2.gif

nusimato, tik gal vėliau šiek tiek g.gif aš irgi jau pradėjau mįslyt - kada juos išskirstyt jau bus galima, a?
Atsakyti
o as pleiospilas laikau taipat po flora lempa, tik dabar jos skyla, tai nelaistau, kol kas viskas tvarkoj atrodo smile.gif
o del skylanciu litopsiuku galva man skauda, tai laistyt ar nelaistyt ??? blink.gif
na gaila tokiu maziu nelaistyt verysad.gif
Atsakyti
persodinau savo augaliukus,tik nežinau ar kad gausis.Nuėjau į tą parduotuve kur pirkau,pažiūrėjau kad ir ten jie puva nuo šaknu,sake matyt tokius gavo...nes seniau taip nebūdavo.Gal ir išgelbėjau juos varkšelius persodindama,pažiūrėsim kaip čia bus. rolleyes.gif
gal žinot kur gauti sėklų kaune?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^nataly^: 02 sausio 2007 - 22:54
QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 01 02, 16:38)
nusimato, tik gal vėliau šiek tiek  g.gif aš irgi jau pradėjau mįslyt - kada juos išskirstyt jau bus galima, a?


oj tai kad jie dar labai maziai mirksiukas.gif
as tai sakiau skirstysiu kai metu sulauks, o tai bus rudeni berods smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 02, 20:35)
o as pleiospilas laikau taipat po flora lempa, tik dabar jos skyla, tai nelaistau, kol kas viskas tvarkoj atrodo  smile.gif
o del skylanciu litopsiuku galva man skauda, tai laistyt ar nelaistyt ???  blink.gif
na gaila tokiu maziu nelaistyt  verysad.gif


nu man irgi gaila - ypač, kaip minėjau, yra rūšių, kurios neskyla doh.gif
QUOTE(Migliuka @ 2007 01 02, 23:41)
oj tai kad jie dar labai maziai 
as tai sakiau skirstysiu kai metu sulauks, o tai bus rudeni berods  smile.gif

nu va, aš irgi taip galvoju.. tik kaip čia juos išparceliuot reiks, galva neišneša - nes jai po vieną persodinėt, pas mane tiek palangių nėr doh.gif nu sugalvosim iki rudens ką nors ax.gif
Atsakyti
Merginos, merginos, noriu pasigirti! Vakar gavau dovanų mažą vazonėlį litopsiukų wub.gif Seniai svajojau, bet net negalvojau, kad jie tokie mažyčiai. Apžiūrėjau, jie tokie pavytę lyg ir g.gif O gal tokie ir turi būti. Gal man juos šiek tiek palaistyti?
Atsakyti
ne, jokiu budu nelaistyk!!!!!!

kad pavyte, tai tikriausiai greitai nersis. thumbup.gif

Lieti galesi pradeti kovo menesi. ir tai- neskubu.
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2007 01 03, 12:53)
ne, jokiu budu nelaistyk!!!!!!

kad pavyte, tai tikriausiai greitai nersis. thumbup.gif

Lieti galesi pradeti kovo menesi. ir tai- neskubu.


Gerai, nelaistysiu. Prisiekiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Betule: 04 sausio 2007 - 14:26
Man kur Vėtružė buvo davosi 5 litopsikus, visi pavytę buvo. Nelaisčiau, dar labiau suvyto, susnervijau ir dabar laistau kartą į savaitę. Tai 4 atsigavo, gal truputėlį pavytę ir kaip Crassula sako, turi nertis. O vienas visai susitraukė bet neskilo. Kai jau mačiau kad nebegyvens, "išdarinėjau". Viduje radau mažutį naują augaliuką, kuris aišku neišgyveno ir nebūtų išgyvenęs nes ta sena oda visai sudžiūvusi buvo ir jam neužteko jėgų išlysti į paviršių pro ją. Tai vat tuos kitus stebiu bet jie taip ir stovi - nei dvesia nei neriasi. o tikrai žinau kad pas juos viduje mažučiai jau yra g.gif arba supus nuo laistymo arba sulauks pavasario kaip nors
Atsakyti
Ir man su litopsais mistika rolleyes.gif nežinau ką daryt, tai nieko nedarau blush2.gif tik nosį prikišus vis pažiūriu bigsmile.gif vieni neriasi, kiti ne, bet pavytę, lyg paskutinį atodūsį leistų. ir noriu nors truputuką paliet, ir bijau. laikas parodys kas gausis iš mano nieko nedarymo unsure.gif
Atsakyti
na, nemanau ,kad galima visada tiketis, jog augalai visi be isimties isgyvens. Ziema visus augalus maziau laistome....


Jei nusipirktas parduotuveje augaliukS neisgyvens, tai nusipirksit kita- tai jug ne is uzsienio parsisiustas augalas.... Na as cia nesu rasistiskai nusiteikusi.
Atsakyti