Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

cray.gif mano tai pat vienas supuvo ar kas jam pasidarė cray.gif bet tai istraukiau jį tai lyg rudi vabaliukai buvo tokie,kažin ka daryt,tikriausia reikia dar 2 likusius persodint iš to vazonėlio kuriame pirkau.ar ne ? g.gif
Atsakyti
cray.gif tai ka daryti su kitais dviem, tame paciame vazonelyje. bet keista is kur ta dregme, namuose tikrai dregna nera, o laisciusi net nebuvau nuo pirkimo tik viena karta apipurskusi,na nebent mama pasidarbavo kai nemaciau
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2007 01 02, 11:17)
cray.gif  tai ka daryti su kitais dviem, tame paciame vazonelyje. bet keista is kur ta dregme,  namuose tikrai dregna nera, o laisciusi net nebuvau nuo  pirkimo tik viena karta apipurskusi,na nebent mama pasidarbavo kai nemaciau



aš tai pat nebežinau ka daryt su tais dviem likusiais vazone g.gif
Atsakyti
bandysiu persodinti, apziurejau kad jie sveiki dar
Atsakyti
Lady Star,gražučiai pirkinukai,sėkmingo auginimo drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 02, 13:28)
Lady Star,gražučiai pirkinukai,sėkmingo auginimo  drinks_cheers.gif


Lady Star, jungiuosi prie @astos ir aš. Tikrai labai labai faini augaliukai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pavydziu toms, kuriu skilinet jau pradeda lithopsikai... Jus laikot juos po tom flora lempom? Mano isvis paskutiniu metu susitrauke.., neauga, 25% gal mire... rodos permazai jiems sviesos. Tos lempos neturiu... tai kazin ar isgyvens iki pavasario mano maziai...
Papildyta:
Ir dar: vakar buvau Ermitaze, tai maciau 2 lithopsus gana didelius... bet jau labai negyvi atrode. Tai nepirkau. Bet gal as cia pavelavau ir pries tai buvo ir geru dabar susimasciau...
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2007 01 02, 12:39)
Pavydziu toms, kuriu skilinet jau pradeda lithopsikai... Jus laikot juos po tom flora lempom? Mano isvis paskutiniu metu susitrauke.., neauga, 25% gal mire... rodos permazai jiems sviesos. Tos lempos neturiu... tai kazin ar isgyvens iki pavasario mano maziai...
Papildyta:
Ir dar:  vakar buvau Ermitaze, tai maciau 2 lithopsus gana didelius... bet jau labai negyvi atrode. Tai nepirkau. Bet gal as cia pavelavau ir pries tai buvo ir geru dabar susimasciau...

Pas mane irgi yra mirusių unsure.gif bet manau kad be mirčių sunkiai daiginimo procesas įsivaizduojamas unsure.gif ar klystu? rolleyes.gif
tik va galvoju ar dabar visų sudygėlių nelaistyt, ar tik tų skylančių rūšių g.gif nes pas mane yra tokių, kur jokių skylimo žymių schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 02 sausio 2007 - 13:11
Be lempuciu nieko nebus.....
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2007 01 02, 12:39)
Pavydziu toms, kuriu skilinet jau pradeda lithopsikai... Jus laikot juos po tom flora lempom? Mano isvis paskutiniu metu susitrauke.., neauga, 25% gal mire... rodos permazai jiems sviesos. Tos lempos neturiu... tai kazin ar isgyvens iki pavasario mano maziai...
Papildyta:
Ir dar:  vakar buvau Ermitaze, tai maciau 2 lithopsus gana didelius... bet jau labai negyvi atrode. Tai nepirkau. Bet gal as cia pavelavau ir pries tai buvo ir geru dabar susimasciau...


Prieš kelias savaites buvo užvežę mirksiukas.gif

QUOTE(*saulėgrąža* @ 2007 01 02, 13:10)
Pas mane irgi yra mirusių unsure.gif  bet manau kad be mirčių sunkiai daiginimo procesas įsivaizduojamas  unsure.gif ar klystu? rolleyes.gif
tik va galvoju ar dabar visų sudygėlių nelaistyt, ar tik tų skylančių rūšių g.gif nes pas mane yra tokių, kur jokių skylimo žymių  schmoll.gif


Be mirčių neapseisime nei viena ax.gif
Atsakyti
Matyt Pleiospilų tokių seriją įvežė, pas visas pūva. verysad.gif Mano visos naujokės supuvo, o pavasarį pirktos mažutės kuo puikiausiai skyla ir gyvuoja.

Ar nenusimato Litopsų sėjinukų išpardavimų akcijos ax.gif ? Ar varžytinės ax.gif ? Stoju į eilę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2007 01 02, 11:28)
Lady Star,gražučiai pirkinukai,sėkmingo auginimo  drinks_cheers.gif

QUOTE(gutyte @ 2007 01 02, 11:58)
Lady Star, jungiuosi prie @astos ir aš. Tikrai labai labai faini augaliukai wub.gif  thumbup.gif

Ačiū labai drinks_cheers.gif thumbup.gif

O dėl pleispilų jūs pernelyg nesinervinkit, jie gi žymiai lepesni, nei litopsai. Aš pati negaliu patikėt, kad maniškiai jau antrą žiemą pas mane žiemoja scare.gif Kažin sulauks pavasario ar ne unsure.gif
Atsakyti