Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

na mergytės ,sugalvojau ir aš nusipirkti akmenuka,tik dar "žalia" esu ... sugedo fotoparatas ir negaliu nufotografuoti,parodyčiau kaip atrodo.Jų nepersodint iki pavasario ir nelaistyt? ax.gif
Atsakyti
Is mano parsisiustu ir pasetu 10 rusiu tik kokios 5 ruosiasi skilimui, kitu rusiu litopsai tokie suskiukai biggrin.gif , 1 rusis is vis neisdygo blush2.gif . Bet tas vokietis lyg nujausdamas atsiunte vel toki pat siuntinuka, koki uzsisakiau anksciau, nors dar karta neuzsisakinejau. Nusiunciau vokieciui laiska ir pasirodo ivyko klaida, uz kuria man nereiks moketi bigsmile.gif biggrin.gif Nu vat kokia istorija su kalediniu stebuklu biggrin.gif
Atsakyti
sakykit ar taip gali buti?? http://img522.images...2/5332/1xk4.jpg kitas dziustantis lapelis nera toks
Atsakyti
QUOTE(VaNilline @ 2006 12 31, 16:28)
sakykit ar taip gali buti?? http://img522.images...2/5332/1xk4.jpg kitas dziustantis lapelis nera toks

Čia tikrai pūvinys. O ar išgelbėt įmanoma, labai abejoju unsure.gif

Nusipirkau ir aš litopsus keturis. Patiko ornamentai jų. Įdėsiu foto smile.gif
Atsakyti
bet cia tik tie apatiniai lapeliai kiti grazus mesingi. gal reiktu juos nuplesti kad neisimestu ant kitu
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 01 01, 18:13)
Čia tikrai pūvinys. O ar išgelbėt įmanoma, labai abejoju  unsure.gif 

Nusipirkau ir aš litopsus keturis. Patiko ornamentai jų. Įdėsiu foto  smile.gif

niu jau laukiam labai jau nuotraukytes ir gal pasakysi kur tu ju apsipirkai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 01 01, 20:19)
niu jau laukiam labai jau nuotraukytes ir gal pasakysi kur tu ju apsipirkai? smile.gif

Draugystėj Senukų oranžerijoje. Buvo daug vazonėlių su smulkiais litopsais (apie 10 vazone) ir didesniais (3-4 vazone), o aš pagriebiau 4 vienam vazonėlyje. Štai šitas sužavėjo tiesiog stulbinamai wub.gif
user posted image
O šitie 3 buvo kartu su juo, kaip "priedas" biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
VaNilline, nemanau, kad ir lapelių plėšymas pagelbėtų. Pūvinys mano pleiospila lygiai taip pat "suvalgė" verysad.gif

LadyStar thumbup.gif litopsiukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2007 01 01, 21:54)
LadyStar  thumbup.gif litopsiukai  4u.gif

blush2.gif pagavau kablį, man rodos hihihi.gif

O Pleipilo tikrai neišgelbėsit schmoll.gif Nėra gajus augalas. Jei kas blogai, iškart pūva. O šitas pūvinys tai kažkoks bakterinės kilmės, ne iš vidaus (ne nuo drėgmės turbūt). Būtų kitas augalas, fungicidais pagydyti būtų galima mėginti, o dabar... numirs vis vien unsure.gif
Atsakyti
LadyStar o kokia vazonelio kaina? bet lau labai grazus litopsiukai, mano kur pirkau irgi neperseniausiai senukuose juos tai ziuriu vienas jau skyla ir siaip paauge, tai vis negana dar noreciau keliu...
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2007 01 01, 22:17)
LadyStar  o kokia vazonelio kaina? bet lau labai grazus litopsiukai, mano kur pirkau irgi neperseniausiai senukuose juos tai ziuriu vienas jau skyla ir siaip paauge, tai vis negana dar noreciau keliu...

Ačiū, patiko ir man labai wub.gif O jie man šiaip nelabai, tai įdomiai pasijutau biggrin.gif irkimo badą numarinau, ir kartu visai šaunius augalus įsigyjau.
Kainavo 6,99, bet tikrai verti. Sveiki, kieti. O tų, kurių daugiau vazone, tai išvis išeina, kad vienas mažiau lito kainuoja smile.gif
Atsakyti
Mano visi pleiospilos numiro verysad.gif nesuprantu, perlaisčiau, matyt, kai dar laistymo periodas buvo g.gif taip gražiai skilo visi.. o paskui vienas po kito apatiniai lapeliai puvo, nupuvo..
Atsakyti