Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Migliuka @ 2006 12 29, 10:53)
o mano irgi skyla vokiskieji  thumbup.gif  vakat tik pamaciau, jau beveik visuose matyti, kad viduj kazkas yra  biggrin.gif
tai dabar as irgi nezinau kaip ce su tuo laistymu, bet tikriausiai viskas tas pats bus, nes jie dar maziukai labai vistiek, kiek atsimenu iki metu reikia laistyti pastoviai  g.gif



Visai galvelė susisuko dėl laistymo-nelaistymo g.gif Kai skyla juk nereikia laistyti - jie medžiagas gauna iš nykstančių senų "lapų"? g.gif
O tie šiemet (kaip keista rašyt "šiemet" lotuliukas.gif ) pirkti mažiai po kelis vazonėliuose - jauni, ar tokios mažaūgių rūšies (ar veislės)? Kitam forume skaičiau mintis, kad gal jie tokie ir bus g.gif Kaip Jūs manot?
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 12 29, 14:52)
Visai galvelė susisuko dėl laistymo-nelaistymo g.gif  Kai skyla juk nereikia laistyti - jie medžiagas gauna iš nykstančių senų "lapų"? g.gif 
O tie šiemet (kaip keista rašyt "šiemet" lotuliukas.gif ) pirkti mažiai po kelis vazonėliuose - jauni, ar tokios mažaūgių rūšies (ar veislės)? Kitam forume skaičiau mintis, kad gal jie tokie ir bus g.gif  Kaip Jūs manot?

nius aš tai nusprendžiau nelaistyt schmoll.gif nors kai kurių rušių turiu po porą indelių, tai gal reik ir taip ir taip bandyt g.gif bet man rodos Panfulia buvo įmetus dvi foto, ir tam vazonėly kuriam laistė nutysę tokie augaliukai buvo ax.gif
Atsakyti
tai va as ir nesuprantu g.gif panfulia buvo sakiusi, kad iki metu juos reikia laistyt pastoviai. Dabar jie kad ir skyla, bet tie vadinami "seni lapai" nera dideli ir sultingi, tik kaip apvalkaliukas koks. o ir jie patys dar toookie maziai. na neisivaizduoju g.gif
idesiu foto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2006 12 29, 18:51)
tai va as ir nesuprantu  g.gif  panfulia buvo sakiusi, kad iki metu juos reikia laistyt pastoviai. Dabar jie kad ir skyla, bet tie vadinami "seni lapai" nera dideli ir sultingi, tik kaip apvalkaliukas koks. o ir jie patys dar toookie maziai. na neisivaizduoju  g.gif
idesiu foto  smile.gif

aga, įdėk bigsmile.gif man niekaip nufotkint nepavyko nesimato to skilimo, per daug blicas apšviečia, o be jo - irgi nesimato schmoll.gif
Atsakyti
va prodejau i interneta nuotrauku smile.gif

http://public.fotki.com/miglliuka/litopsai-skyla!/

ir dar vieno klausimo norejau paklaust: kokiu vandeniu laistot augaliukus, nes maniskiai kai kurie nuo vandens pabalo g.gif

p.s. crassula, aciu uz sveikinimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migliuka: 29 gruodžio 2006 - 20:58
QUOTE(Migliuka @ 2006 12 29, 20:57)
va prodejau i interneta nuotrauku  smile.gif

http://public.fotki.com/miglliuka/litopsai-skyla!/

ir dar vieno klausimo norejau paklaust: kokiu vandeniu laistot augaliukus, nes maniskiai kai kurie nuo vandens pabalo  g.gif

p.s. crassula, aciu uz sveikinimus  4u.gif

pas mane lygiai toks pats vaizdas drinks_cheers.gif vienas tik visai išsilukštenęs ax.gif aš laistau virintu pastovėjusiu vandenėliu.. tiksliau, laisčiau unsure.gif
Atsakyti
Saulegraza, ir tau nepabala? as irgi virintu pastovejusiu vandeniu laistau g.gif
del tu laistymu tai dar paklaust panfulios reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2006 12 29, 21:25)
Saulegraza, ir tau nepabala? as irgi virintu pastovejusiu vandeniu laistau  g.gif
del tu laistymu tai dar paklaust panfulios reikia  smile.gif

nu nea, nepabalo unsure.gif specialiai buvau nuėjus pažiūrėt g.gif
Atsakyti
Vandentiekio vanduo per kietas, todėl ir pabala. Net pastovėjęs jis dar daug kalkių turi. Geriausia - lietaus vanduo. Jis minkščiausias. Virintas irgi negerai, nes jis "negyvas"
Atsakyti
zinau, kad lietaus geriausia, bet pas mus jis irgi nera labai geras, skaiciau, kad litopus reikia laistyti virintu lietaus vandeniu, bet vis tingiu parsinesti blush2.gif
o kazin kaip tas pirktinis, tipo kur zmonems gerti g.gif
Atsakyti
Aš kažkur skaičiau ka Vilniuje vandentiekio vanduo visai neblogas ax.gif o dėl lietaus vandens irgi visokių minčių esu skaičius- atseit, dabar nelabai jau toks švarus tas lietus. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *saulėgrąža*: 30 gruodžio 2006 - 09:36
Vandeni galima suminkstinti, ji uzsaldzius. Istrauki, atsildai leduka ir laistai.
As taip nedarau. Laistau vandenuku is akvariumo. Anksciau visas zuvu kakas stengdavausi supilti kaktusams ir sukulentams. Del tokio liejimo neteko nusivilti. Nei su kakais, nei be kaku.

Akvos vandenukas toks minkstas, skaidrus, siltas...toks, kaip is atograzu balutes. Paciai noretusi pasimaudyti...Na, tiesa sakant, dar trasu pripiliau i akva neseniai... tik, tiek, kad kaktusaiciu dabar beveik nelieju.
Atsakyti