Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

As ten irgi pirma karta siemet radau kazka gero smile.gif
Atsakyti
Oho kokių grožybių prisipirkot bigsmile.gif Kažin ar šiandien po pietų apsimoka užsukt į Ermitažą? mastau.gif Turbūt nelabai... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 12 19, 01:50)
Oho kokių grožybių prisipirkot  bigsmile.gif  Kažin ar šiandien po pietų apsimoka užsukt į Ermitažą?  mastau.gif  Turbūt nelabai...  unsure.gif

šiaip jau ir CUP'e vis dar yra lithopsiukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eni @ 2006 12 19, 02:50)
Oho kokių grožybių prisipirkot  bigsmile.gif  Kažin ar šiandien po pietų apsimoka užsukt į Ermitažą?  mastau.gif  Turbūt nelabai...  unsure.gif

Sekmadieni dar buvo likes ne vienas vazonas. Tu kitokiu tai dar beveik visas padeklas buvo. g.gif
Atsakyti
help.gif mano vokiškieji sudygėliai skyla g.gif nu kas čia dabar? blink.gif ne masiškai kol kas, bet vienas kitas - jau doh.gif kaip juos prižiūrėt dabar? laistyt-nelaistyt g.gif
Atsakyti
Laba. Ermitaže dar likę keli litopsių vazonai. Nusipirkau du ir dar keturis palikau. Pilki- dryži. wub.gif
Atsakyti
Nusipirkau ir aš litopsiuką prieš kelias dienas Ermitaže bigsmile.gif
Atsakyti
O mano stagnaciniai litopsai per 3 metus pirmą kartą sugalvojo Kalėdų proga išsinerti swoon.gif wub.gif Iš vieno litopsiuko netgi du lenda wub.gif
Bandau atrasti litopsų žavesį ir grožį rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 12 25, 22:32)
O mano stagnaciniai litopsai per 3 metus pirmą kartą sugalvojo Kalėdų proga išsinerti swoon.gif  wub.gif Iš vieno litopsiuko netgi du lenda  wub.gif
Bandau atrasti litopsų žavesį ir grožį  rolleyes.gif


Laaabai gražūs wub.gif Žalios spalvos thumbup.gif Kur tokius pirkai? ax.gif
Atsakyti
o mano irgi skyla vokiskieji thumbup.gif vakat tik pamaciau, jau beveik visuose matyti, kad viduj kazkas yra biggrin.gif
tai dabar as irgi nezinau kaip ce su tuo laistymu, bet tikriausiai viskas tas pats bus, nes jie dar maziukai labai vistiek, kiek atsimenu iki metu reikia laistyti pastoviai g.gif
Atsakyti
Migliuka--- Sveikinu!!!!
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 12 25, 23:49)
Laaabai gražūs  wub.gif Žalios spalvos  thumbup.gif Kur tokius pirkai?  ax.gif

Kad net ne pati juos pirkau topsecret.gif Kažkokia gėlininkė prieš keletą metų man juos nupirko, pasisodinau ir jie stagnavosi kokius 3 metus hihihi.gif O šiemet atgijo bigsmile.gif
Atsakyti