Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(gutyte @ 2006 11 09, 21:59)
Pasižiūrėjau nuotrauką ir pasijutau visai kvaila doh.gif , tai ką, vietoj dviejų "lapelių" išauga keturi?  Ir dar, jeigu mano litopsiuko dar tik giliai matosi naujų lapelių užuomazgos, tai ar ir jo nelaistyti? g.gif


Keturių nebus. Laikinai tik. Abu apatiniai senieji nudžiūs natūraliai mirksiukas.gif Ir vėl liks du 4u.gif
Atsakyti
Samanta drinks_cheers.gif
O del laistymo, tai jau ir siaip geriau nebelaistyt, o kiek pasakojo kitos, tai jei laistai kai neriasi jie gali pradet put, jei vandens pateks tarp nauju ir senu lapeliu, plius jie gali uzaugti deformuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 11 09, 23:59)
Keturių nebus. Laikinai tik. Abu apatiniai senieji nudžiūs natūraliai mirksiukas.gif Ir vėl liks du  4u.gif

Kad tie senieji nudžius, tai aš suprantu, bet ten nuotraukoj matosi augantys nauji keturi g.gif unsure.gif . Bent jau man taip atrodo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 11 09, 23:31)
Kad tie senieji nudžius, tai aš suprantu, bet ten nuotraukoj matosi augantys nauji keturi g.gif  unsure.gif . Bent jau man taip atrodo tongue.gif

Na kartais buna ir keturi, pas mano viena taip buvo, bet tie is sono uzauge naujokai put kazkodel pradejo, tai nuroviau. O siaip kaip buna 2 taip ir lieka 2 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(oztoko @ 2006 11 08, 22:54)
Kaži, gal kuri pamenate, per kiek laiko išdygsta lithopsiukai, pasodinau, laukiu, laukiu....  g.gif  Beje, kažin ar nieko tokio, jeigu induką uždengiau nepermatomu dangteliu ir pastačiau šiltai? Sakau, gal nieko tokio, kol jie dar nesudygo, gal nereikia tiek daug šviesos?  schmoll.gif


Litopu seklu sudygimui tiesiog butina sviesa!!!
Papildyta:
QUOTE(gutyte @ 2006 11 09, 22:59)
Pasižiūrėjau nuotrauką ir pasijutau visai kvaila doh.gif , tai ką, vietoj dviejų "lapelių" išauga keturi?  Ir dar, jeigu mano litopsiuko dar tik giliai matosi naujų lapelių užuomazgos, tai ar ir jo nelaistyti? g.gif


Gana retai buna, kad vietoj vienos poros senu lapu issauga net 2 poros nauju smile.gif O jei tu tikrai zinai, kad nauji lapeliai pradejo formuotis, tai patarciau ju nelieti iki tol, kol seni lapeliai visai nesudzius. Noriu pastebeti, kad tai tikriausiai atsitiks jau pavasari, tai dabar, ziemai, palik litopa ramybeje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 11 09, 21:24)
Visiskai normalu, tavo lithopsiukas baigia nertis. Tik nenurauk senu suvytusiu lapu, nes naujieji is ju maitinasi. Turetu atrodyt panasiai...



aciuks.gif aš dar neauginu litopsiukų,tik domiuos jų auginimo ypatybėm mirksiukas.gif o tokius su pavytusiais lapeliais mačiau pirkt,bet pabijojau,norėjau sus jumis pasikonsultuot.Dėkui už info drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 10 lapkričio 2006 - 08:10
QUOTE(panfulia @ 2006 11 10, 01:03)
Gana retai buna, kad vietoj vienos poros senu lapu issauga net 2 poros nauju  smile.gif O jei tu tikrai zinai, kad nauji lapeliai pradejo formuotis, tai patarciau ju nelieti iki tol, kol seni lapeliai visai nesudzius. Noriu pastebeti, kad tai tikriausiai atsitiks jau pavasari, tai dabar, ziemai, palik litopa ramybeje  mirksiukas.gif


Ačiū, Panfulia, einu palinkėsiu savo litopsiukui labos nakties. Daugiau jokioo vandenuko ax.gif . Tik dar vienas klausimėlis: o kokioj temperatūroj geriausia jį būtų laikyti? Kažkur skaičiau, kad jie norėtų miegoti gana vėsiai g.gif . Ir dar - nelieti tai ir nebepurkšti?
Atsakyti
o gal cia yra siaulieciu, kurios galetu parduoti koki litopsiuka, nes kaip minejau visus siaulius apejau niekur nera pirkti!!! nors pries metus ar kelis pilnos parduotuves buvo
Atsakyti
Kauniečių,Litopsų augintojų dėmesiui

Prie Oazės,p.c.Supernetto mažam gėlių skyrely nauja partija,didesni skirtingi po vieną,keli vazonai mažiukų,bet po kelis susodintų,gal po 5.Kaina-6litukai drinks_cheers.gif

O aš pirkau tokius thumbup.gif

user posted image


kogero reiktų atsargiai persodint iš durpių ir vėsiai,sausai laikyt ane g.gif

Atsakyti
Tuo dešinėje viršuje baltu net ir aš susidomėčiau bigsmile.gif
Nors litopsai kažkaip prie širdies nelimpa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2006 11 10, 20:43)
Tuo dešinėje viršuje baltu net ir aš susidomėčiau  bigsmile.gif
Nors litopsai kažkaip prie širdies nelimpa  unsure.gif



Aha,tas vienintelis buvo,jis baltai žalsvas ,įdėjau į albumą nuotrauką iš arčiau,ten spalva labiau matos ax.gif kažkaip man mieli jie wub.gif
Atsakyti
O pleispilas tai, man rodos, žiedą bekraunantis mirksiukas.gif
Atsakyti