Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Enija @ 2006 12 06, 09:41)
Laba. Atėjau pasiguosti: mano sukulentai gaišta vienas po kito. Tikriausiai skersvėjis pakando. verysad.gif  angel_sadangel.gif

console.gif Kalėdinė - per šalta, bet velykinę rėmimo akciją tikrai galim suruošt group.gif
O gal jie sušlapo, todėl ir peršalo g.gif
Atsakyti
Nu vistik persodinau aš savo litopsiukus. Šaknys tragiškos, tai manau blogiau nebus. Tik jūs man dabar pasakykit, juos reikia persodinus palaistyti at papurksti ar palaukti kelias dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 12 05, 22:03)
Tai matai, turiu as tu lithopsu ir kiekiu nesiskundziu... Ir SuperNETO ju yra...Tik kiek teko matyt parduotuvese tai tokiu spalvu, kokias noreciau pirkt nemaciau... Is tikruju tai galvoju kad susilaikysiu nuo lietuvisku ir pavasari uzsisakysiu is Cono butent tokiu, kokiu noriu  ax.gif  4u.gif



Aaaa suprasta mirksiukas.gif vat Senukuos ir aš nepirkau,nes kelis turiu,o ten mano norimų buo gal du ar trys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamaniuke @ 2006 12 06, 09:21)
Nu vistik persodinau aš savo litopsiukus. Šaknys tragiškos, tai manau blogiau nebus. Tik jūs man dabar pasakykit, juos reikia persodinus palaistyti at papurksti ar palaukti kelias dienas  4u.gif

Aš persodinau savuosius į naujai pirktą Vilniaus žalumos žemę kaktusams (pati mišinių dar nedarau ax.gif ) -- žemė buvo biri, bet taip maloniai drėgna -- tai manau, kad drėgmės užteks. Be to ant viršaus, kad greit nedžiūtų, užbėriau akmenukų mulčą. pažiūrėsim.
Atsakyti
Vakar VCUP mačiau mažame vazonėlyje du litopsiukus, o kaina 12 lt blink.gif . Taigi, šaunuolė Ifigenija, aciuks.gif .Tai pasisekė mums biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(Vilioja @ 2006 12 06, 09:56)
console.gif Kalėdinė - per šalta, bet velykinę rėmimo akciją tikrai galim suruošt group.gif
O gal jie sušlapo, todėl ir peršalo g.gif

Laba. jau radau savo sukulentų "supuvimo" priežastį. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad supuvo. O kai pasidėjau vargšo augalo likutį po stiklu ir palaikiau kelias dienas, aptikau sunerimusius padarėlius, mažesnius už musės kakutį ir žemės spalvos. Taigi ant žemės jų net neįžiūrėsit. O suputo jie man visą kelių metų kolekciją ir atsinečiau su kažkokiu kaktusu. Dabar maudau viską acataroj, nes panašu, kad ėda jie ir kaktusus. gun_rifle.gif Jei kam kilo įtarimų dėl tokių padarų, tai jie gerai matosi kai išeina pasivaikščioti ant popieriaus. Tokie rudi miltukai su kojytėmis. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 12 07, 22:38)
Laba. jau radau savo sukulentų "supuvimo" priežastį. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad supuvo. O kai pasidėjau vargšo augalo likutį po stiklu ir palaikiau kelias dienas, aptikau sunerimusius padarėlius, mažesnius už musės kakutį ir žemės spalvos. Taigi ant žemės jų net neįžiūrėsit. O suputo jie man visą kelių metų kolekciją ir atsinečiau su kažkokiu kaktusu. Dabar maudau viską acataroj, nes panašu, kad ėda jie ir kaktusus. gun_rifle.gif  Jei kam kilo įtarimų dėl tokių padarų, tai jie gerai matosi kai išeina pasivaikščioti ant popieriaus. Tokie rudi miltukai su kojytėmis.  schmoll.gif


Nu čia tai geras mirksiukas.gif cool.gif . Didelaiusia užuojauta verysad.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 12 07, 20:38)
Laba. jau radau savo sukulentų "supuvimo" priežastį. Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad supuvo. O kai pasidėjau vargšo augalo likutį po stiklu ir palaikiau kelias dienas, aptikau sunerimusius padarėlius, mažesnius už musės kakutį ir žemės spalvos. Taigi ant žemės jų net neįžiūrėsit. O suputo jie man visą kelių metų kolekciją ir atsinečiau su kažkokiu kaktusu. Dabar maudau viską acataroj, nes panašu, kad ėda jie ir kaktusus. gun_rifle.gif  Jei kam kilo įtarimų dėl tokių padarų, tai jie gerai matosi kai išeina pasivaikščioti ant popieriaus. Tokie rudi miltukai su kojytėmis.  schmoll.gif


ohmy.gif

Užuojauta console.gif Kiekviena manau įsivaizduojam, kaip skaudu, kai kažkokie parazitai suėda mažiausiai kelių metų kolekciją dry.gif
Na po actaros turėtų jų nelikt. Nepergyvenk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2006 12 07, 20:38)
Laba. jau radau savo sukulentų "supuvimo" priežastį. <...>


console.gif baisu...
o tai kas cia per gyviai g.gif ... erkes g.gif nes jei erkes, tai actara lyg nepadeda wink.gif
Atsakyti
O dabar jūs man kvailai pasakykit, kas ta actara g.gif . Nežinai gi žmogus kas kada gali nutikti, gal ir man jos kada prireiks ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gutyte @ 2006 12 08, 10:52)
O dabar jūs man kvailai pasakykit, kas ta actara g.gif . Nežinai gi žmogus kas kada gali nutikti, gal ir man jos kada prireiks ax.gif  tongue.gif

Insekticidas - chemija nuo visų vabaliukų ir amariukų mirksiukas.gif Sisteminio veikimo, tai reiškia, kuriam laikui apnuodija visą augalėlį ir tie graužikai parazitai nusinuodija thumbup.gif
Pirkti būna Senukuose, ten kur stiklinė spintelė oranžerijose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šilingė: 08 gruodžio 2006 - 09:01
Tai va, brangiosios, apraudojusi kolekciją dabar esu aistringa būsima sukulentų kolekcionierė. Dabar jau žinau ko noriu. ax.gif Pradėsiu nuo nuodų pirkimo. bigsmile.gif
Atsakyti