Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 19:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG


wou kaip grazu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Vat aš irgi dabar galvoju g.gif Persodinti dabar, ar laukti pavasario g.gif Jaučiu geriau laukt pavasario. Keli mano seniau įsigyti litopsiukai ko tai baisiai minkšti pasidarė unsure.gif
Atsakyti
O dieve kaip susinervinau.... vienintele diena penktadieni neuzejau i SM (uzsikrovus darbais) ir ka, issidalino lithopsus visus. O tokie jau jie superiniai!!!! smile.gif gal kita karta spesiu i dalybas... gero jums auginimo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Jjulie @ 2006 12 04, 09:57)
O dieve kaip susinervinau.... vienintele diena penktadieni neuzejau i SM (uzsikrovus darbais) ir ka, issidalino lithopsus visus. O tokie jau jie superiniai!!!! smile.gif gal kita karta spesiu i dalybas... gero jums auginimo wink.gif



Neliūkėk friends.gif . Jei jau bazėse atsirado, atsiras ir parduotuvėse. Kaina tik, žinoma, bus dviguba. Čia ifigenija tokia šaunuolė, mus pamalonino. Ačiū jai ir visoms mano tarpininkėms - Betelgeiz, Samantai aciuks.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
Kvailystė kažkokia, bet tie litopsiukai kuriuos pirkau sakė jau apie 3 savaites išstovėjo bazėj -- reiškia, kad jokia mažmeninė parduotuvė jų nepirko -- turbūt mano, kad neatsiras pirkėjų doh.gif Apsilankius bazėse kažkaip nebenoriu eiti į paprastas parduotuves -- kainos nebepatinka smile.gif Pamačius augintojų entuziazmą mirksiukas.gif šiek tiek pažadu ką gero pamačius bazėse nupirkti didesniu kiekiu ...
Mano 1 iš 3 prieš kokius 3 mėnesius pirktų "Gėlės ir manufaktūra" litopsų berods skyla, taip teisingai smile.gif O su naujai pirktais pabandysiu padaryti kompromisą: išėmus iš vazonėlių tik nupurtysiu laisvai byrančias žemes neardydama gniužulo ir pasodinsiu į naują vazoną. Ir nepaliesiu. Tik vat negaunu šalia namų Vilniaus žalumos kaktusų žemės ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ifigenija: 04 gruodžio 2006 - 11:00
Aš kiek pastebėjau, iš tos bazės retai kada perka didesnės gėlių parduotuvės ax.gif Bazėje kartais ir gėlyčių kainos didesnės negu parduotuvėse. ax.gif
Atsakyti
Aciu ifigenijai 4u.gif
Litopsiukai ir fenestaria wub.gif
Atsakyti
karsta.gif susodinau savo litopsiukus į vieną vazoną karsta.gif
besikrapštinėdama nusprendžiau, kad būt neblogai kokį naglą įrankiuką nusipirkt, kad žemes aplink tokius pyplius apspaust bigsmile.gif
o pafotografuosiu rytoj, šiandien jau nebeturiu noro dar su fotiku pyktis rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laputaityte: 05 gruodžio 2006 - 00:13
Vakar irgi sodinau naujai pirktus litopsus, deja liūdnas vaizdas su šaknimis -- panašu į visai išdžiuvusias. Žinau, kad daugumai sukulentų esant sausrai normalu netekti dalies šaknų, bet čia trapios, išdžiuvusios turbūt visos (bent kiek matėsi nuėmus vazonėlį ir nukrapščius šaknimis neapraizgytas žemes). Patys litopsiukai tvirti. Na pažiūrėsim ...
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 05, 12:33)
Vakar irgi sodinau naujai pirktus litopsus, deja liūdnas vaizdas su šaknimis -- panašu į visai išdžiuvusias. Žinau, kad daugumai sukulentų esant sausrai normalu netekti dalies šaknų, bet čia trapios, išdžiuvusios turbūt visos (bent kiek matėsi nuėmus vazonėlį ir nukrapščius šaknimis neapraizgytas žemes). Patys litopsiukai tvirti. Na pažiūrėsim ...


Nenusimink. kiek as ju esu sodinusi, tai saknys visu ju saknys taip atrode.

Beja, jei litopsas netenka saknu, tai jis neisisaknindina.

Ir dar- perskaiciau viename forume, kad jie gamtoje isgyvena iki 100 metu.
Ilgam gelyciu uzsipirkot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crassula: 05 gruodžio 2006 - 11:18
QUOTE(Crassula @ 2006 12 05, 12:17)
Ir dar- perskaiciau viename forume, kad jie gamtoje isgyvena iki 100 metu.
Ilgam gelyciu uzsipirkot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


irnesakyk.gif anūkam teks palikt litopsiukus mastau.gif
(kad tik iki to laiko nors vienas litopsiukas liktų lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 05, 11:17)
Nenusimink. kiek as ju esu sodinusi, tai saknys visu ju saknys taip atrode.

Beja, jei litopsas netenka saknu, tai jis neisisaknindina.

Ir dar- perskaiciau viename forume, kad jie gamtoje isgyvena iki 100 metu.
Ilgam gelyciu uzsipirkot lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ačiū, paguodei smile.gif
Ir kad taip tiesiai dievui į ausį tas 100 metų biggrin.gif
Atsakyti