Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

QUOTE(Samanta @ 2006 12 02, 01:34)
Oi, sunku su tom fenestrarijom. Bet kiekvienam skirtingai  mirksiukas.gif Turėjau dvi, ir abi supuvo  blink.gif

Gal pataikyt ant nelepios reikia biggrin.gif (tfu tfu tfu, bar bar bar), bet maniškė gerai augo, nesiožiavo ir net žydėjo. Kažin kaip žiemą išgyvens unsure.gif g.gif
Atsakyti
o gal kas nors zinot kaip fenestrarijas priziuret reikia g.gif
as savaja supudziau, perlaisciau tikriausiai verysad.gif
o va litopsai atrodo puikiai auga thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migliuka @ 2006 12 02, 01:35)
o gal kas nors zinot kaip fenestrarijas priziuret reikia  g.gif
as savaja supudziau, perlaisciau tikriausiai  verysad.gif
o va litopsai atrodo puikiai auga  thumbup.gif

vat tą ir rašo: "itin jautrios drėgmės pertekliui"
Atsakyti
Merginos,kaunietės,mačiau pirkt litopsiukų mirksiukas.gif Daraugystės Senukuose yra viena paletė,į vazonėlį susodinta po kliolika,vienoj vietoj suskaičiavau net 15 bigsmile.gif.Lėkit pirkt 4u.gif


Ir dar šiokia tokia info-buvau "gėlių bazėj"panemunėj,nieko gero ,kas mus domintų nėra schmoll.gif vyras tik į mandarinukus labai žiūrėjo,ten jie po 50 lt 4u.gif
Atsakyti
Vat man dar toks klausimas iskilo... Kuriuo metu laiku turetu teoriskai lithopsiukai nertis? Nes tie kurie rudeni neresi (rugsejo menesi) jau sekmingai issinere ir toliau auga... O vat tie kurie spali pradejo, tai iki siol taip pat ir stovi iki puses issinere, kaip atrode kada fotkinau, tai ir dabar atrodo... g.gif
Atsakyti
ir aš klausimuką turiu - nieko nenutiktų, jei dabar persodinčiau litopsiukus. ar geriau pavasario laukt? g.gif nes v ieni ten neriasi, kiti ne.
o man taip norisi juos šiekt tiek išskaidyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 12 02, 14:32)
Merginos,kaunietės,mačiau pirkt litopsiukų  mirksiukas.gif  Daraugystės Senukuose yra viena paletė,į vazonėlį susodinta po kliolika,vienoj vietoj suskaičiavau net 15  bigsmile.gif.Lėkit pirkt  4u.gif
Ir dar šiokia tokia info-buvau "gėlių bazėj"panemunėj,nieko gero ,kas mus domintų nėra  schmoll.gif  vyras tik į mandarinukus labai žiūrėjo,ten jie po 50 lt  4u.gif

o kokai kaina to vazonelio litopsiuku?
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2006 12 02, 23:46)
o kokai kaina to vazonelio litopsiuku?


Jei neklystu apie 7 litus. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 12 03, 09:46)
Jei neklystu apie 7 litus.  4u.gif

dekui, kad pasakei, nelekiau ir nusipirkau, o kaina tai tikrai 7 lt smile.gif
Atsakyti
Kaip suprantu tai pas mane liko 1 vazoniukas su Greitai lithopsais. Lauksiu pasiimant.
Atsakyti
taiptaip mano smile.gif
Atsakyti
O dabar tuos litopsiukus galima butu persodinti, ar geriau laukti pavasario? Siaip tosia vazoneliuose jie taip vargingai atrodo, kaip isviso jie gali tose durpese isaugti? g.gif blink.gif
Atsakyti