Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

oi kokia grazi ta fenestrija.. o kuroje parduotuveje pirkai visus litopsiukus? gal man reiks nukakt ten sad.gif tiek grozybiu pamaciau nuotraukoje..
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 01, 20:38)
Gerai, kad man ir neliko - vyro nenugainiosiu. Butu nesuprates, kam man prie 30 stuku, dar 7 blush2.gif

Tai ka jau ten vyras, as vat sedziu ir galvoju kodel man prie mano 11-kos wub.gif dar keliu reikia... Nu niekaip negaliu suprast, o noriu baisiai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 13:44)
Na manau, kad 25 vnt. dėžutėj tikrai buvo.
Atsiliepkit norintys tada  smile.gif . Vilniuje. Jei atsirastų pvz. 10 norinčių pvz. po 2-3 vnt. -- nupirkčiau ir pasidalintume.
Na o jei neatsiras -- tai ką jau ten, tiek to ...

Labas. Prisidėčiau prie norinčių. Atsilyginsiu už transportavimą iki abiem priimtinos vietos. imčiau 2-3 vnt. jei nevienodi, tai gal ir daugiau. Tik nenoriu tų nelli, na tų tokių žalių pleistophilos ar kaip jie ten.
Papildyta:
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 14:20)
Tada gal nuvažiuoju šiandien pat ir nuperku  smile.gif Ten tikrai ne peilospilos ar kaip jie ten (aš nesu jų gerbėja). O kaina tai tikrai be pvm. pasakiau sad.gif Bet pagal pirmą reakciją tai manau, kad išdalinsiu  smile.gif
Kai turėsiu pasakysiu kiek vnt. yra.
Veliuosi į avantiūrą  doh.gif

Nepamirškite ir manęs labai labai labai prašau. blush2.gif Norėčiau litopsiukų. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 19:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG



thumbup.gif litopsiukai wub.gif
O va fenestrarijos daugiau nebesiryžtu augint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 01, 19:00)
Kaqunietes, kuriu vaikai neserga, nuvaziuokit i Bazes, prie onkologines ligonines LILILITOPSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BENT PASNIPINEKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif

Mano neserga, bet mašinos reik........ Vyrasnesupras, jei paprašysiu nuvežti........ Jis milijonus "rimtesnių" darbų suras schmoll.gif


QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 19:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG

Fenestraria bigsmile.gif Oi kaip aš jos norėčiau.......... Reik rimtai į bazes varyt............
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 19:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG

nu ir fainas pirkinukas, kodel kaune tokiu nera sad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(greitai @ 2006 12 01, 19:39)
oi kokia grazi ta fenestrija.. o kuroje parduotuveje pirkai visus litopsiukus? gal man reiks nukakt ten sad.gif tiek grozybiu pamaciau nuotraukoje..

Na vat ... būt žinojus būt daugiau nupirkus... ten dar beveik pilnas vienas padėkliukas buvo. Pirkau didmeninėje gėlių parduotuvėje važiuojant eišiškių plentu po kaire už prekių sodininkams.
O fenestrijos (ačiū už pavadinimą) tai mano manymu gerokai labiau nukentėjusios nei litopsai. Jos lepios? Pakolkas apie jas dar nieko nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Indre_ @ 2006 12 01, 20:31)
nu ir fainas pirkinukas, kodel kaune tokiu nera sad.gif  verysad.gif

Būna.......... retsykiais............. biggrin.gif

QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 20:41)
O fenestrijos (ačiū už pavadinimą) tai mano manymu gerokai labiau nukentėjusios nei litopsai. Jos lepios? Pakolkas apie jas dar nieko nežinau.

Lepios............
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 12 01, 20:44)
Būna.......... retsykiais............. biggrin.gif

na va, tai as i tuos retsykius ir nepataikau sad.gif
Atsakyti
Jau kol išsikrinkau aš litopsiukus lotuliukas.gif tupėjau, tupėjau, ir tas gražus ir anas gražus lotuliukas.gif per didelis pasirinkimas buvo rolleyes.gif bet net dorai pasidžiaugt nespėjau. įlėkiau į namus, padėjau ir iš namų verysad.gif
Atsakyti
bigsmile.gif wau kokie gražučiai wub.gif džiaugiuosi už jus drinks_cheers.gif gero jums auginimo 4u.gif



Angelic,aha,ta pati,kur tu ir pasakojai parduotuvė mirksiukas.gif tiesiog aš kiekvieną savaitę vežu vaiką pas dantistę,visai šale tos parduotuvės,tai būtinai ir užsuku 4u.gif ten pirkau savuosius,šį antradienį mačiau kad yra jų,mažiukų,po kelis susodintų vazonėly,tai užtai ir viešinu info blush2.gif kad ne tik vilnietės galėtų prekintis hihihi.gif va ir antradienį vėl važiuosiu,tad jei ką naujienas pranešiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 20:41)
Na vat ... būt žinojus būt daugiau nupirkus... ten dar beveik pilnas vienas padėkliukas buvo. Pirkau didmeninėje gėlių parduotuvėje važiuojant eišiškių plentu po kaire už prekių sodininkams.
O fenestrijos (ačiū už pavadinimą) tai mano manymu gerokai labiau nukentėjusios nei litopsai. Jos lepios? Pakolkas apie jas dar nieko nežinau.


Oi, sunku su tom fenestrarijom. Bet kiekvienam skirtingai mirksiukas.gif Turėjau dvi, ir abi supuvo blink.gif
Atsakyti