Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

[quote=Vilioja,2006 12 01, 17:38]
[quote=Samanta,2006 12 01, 17:09]
Samantai ne perdaug. Čia ir Viliojos įeina 4u.gif

mano tarpininkas paims ne anksciau pirmadienio. Kaip su pinigeliais? Jei reikia greiciau, parasyk i AZ saskaitele, pervesiu tuoj pat.
[/quote]

g.gif Mano ir tavo Vilioja, paims Betelgeiz. Man niekaip neišeis schmoll.gif
SOS, gal kas Betelgeiz tel. nr. turi. Tada prašyčiau mestelt į až rolleyes.gif
Atsakyti
Samanta,apie numeriuką parašiau AŽ ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @asta: 01 gruodžio 2006 - 18:52
Nu vat, neuzsuki pusdieni i SM ir jau kazkas gero ivyksta be taves sad.gif
O su nuotrauku ikelimu as galeciau pagelbet... Jei ka AZ, nes paciai labai smalsu kokie ten mazyliai wub.gif
Atsakyti
NA KĄ, JEI JAU NESPĖJAU Į DALYBAS, TAI BENT NUOTRAUKYTES BŪTŲ ĮDOMU PAŽIŪRĖTI
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 12 01, 18:36)
Nu vat, neuzsuki pusdieni i SM ir jau kazkas gero ivyksta be taves sad.gif
O su nuotrauku ikelimu as galeciau pagelbet... Jei ka AZ, nes paciai labai smalsu kokie ten mazyliai  wub.gif


Angelic,tu tai šilainiuos gyveni,gali pabandyt užeit į Superneto,prie Oazės, ten mačiau litopsų pirkt,gal dar būtų kartais g.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 12 01, 20:54)
Angelic,tu tai šilainiuos gyveni,gali pabandyt užeit į Superneto,prie Oazės, ten mačiau litopsų pirkt,gal dar būtų kartais  g.gif

Kaqunietes, kuriu vaikai neserga, nuvaziuokit i Bazes, prie onkologines ligonines LILILITOPSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BENT PASNIPINEKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crassula @ 2006 12 01, 19:00)
Kaqunietes, kuriu vaikai neserga, nuvaziuokit i Bazes, prie onkologines ligonines LILILITOPSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BENT PASNIPINEKIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mirksiukas.gif


Buvau aš ten ne per seniausiai,pirmą kartą blush2.gif bet kažkaip asortimentas tai skurdokas ten....bent tada pasirodė.Aišku,gal ne vežimo diena buvo....pažiūrėsiu,gal kitą savaitę pavyks nulėkt 4u.gif
Atsakyti
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 20:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG

Oho, superiniai litopsai ir Fenestraria thumbup.gif drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 21:19)
aha, pagaliau galiu įdėti nuotraukėlę
http://megalogika.st...as/IMG_0187.JPG


Ten tas kitoks tai fenestrija-
O tokiu litopsiuku as isigijau rugsejo menesi, man jie wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Gerai auga wub.gif wub.gif wub.gif
pirkinys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

net sirdis apsalo nuo nuotraukos wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 12 01, 19:54)
Angelic,tu tai šilainiuos gyveni,gali pabandyt užeit į Superneto,prie Oazės, ten mačiau litopsų pirkt,gal dar būtų kartais  g.gif

Tai zinau as ta pardaveja, cia as apie ja forume ir parasiau.. Is jos pirktu ir as turiu ir Vilioja... Tik kad cia pigiau, ir siaip kitatauciai vilnieciai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Gerai, kad man ir neliko - vyro nenugainiosiu. Butu nesuprates, kam man prie 30 stuku, dar 7 blush2.gif
Atsakyti