Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Kadangi darbe nuobodžiauju, tai čia susiradau darbo lotuliukas.gif laukt grįžtančios ifigenijos su gražuoliais ax.gif
Atsakyti
as is Vilniaus smile.gif
Atsakyti
Mokausi prisegti foto. Čia - mano vieninteliai, vargę, vargę, pagaliau pražydę ir sužadinę manyje aistrą..... litopsams lotuliukas.gif

Deje, nieko nesigavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilioja: 01 gruodžio 2006 - 15:04
o, atsirado ifigenija bigsmile.gif bet jau kaip ilgai rašo ax.gif sėdžiu ir nekantrauju blush2.gif
Atsakyti
Taigi nupirkau, 20 vnt. doh.gif Kainavo deja vienas 3,95 (be pvm deja kainavo 3,3 lt, buvau apsirikus, atsiprašau).

Rezervuoju:
Ifigenija 4
Betelgei 3
Laputaitytė 2
Vul 3

Jei kas nebenori ar nori mažiau-daugiau -- informuokit. Adresą kur pasiimti ir telefonus išsiųsiu visoms į AŽ.

Lieka dar 8. Litopsiukai lyg ir gražiai atrodo, nors mano manymu žemė per drėgna, diametras vieno augaliuko plačausioje vietoje 0,8-1,8 cm., vazonėlyje 4-17 augaliukų.

Tiesa 3 iš 20 yra ne litopsai, bet kažkokie panašūs sukulentai: balzganai žali, tarsi stipriai prailgintas litopsas baltesne viršūne, krūmiįki, bet ne havortijos. Gal kas susigundys (vieną imu aš), nes manau auginimo sąlygos panašios turėtų būti, be to gerai žiūrisi šalia litopsų.

Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 14:54)
Taigi nupirkau, 20 vnt.  doh.gif Kainavo deja vienas 3,95 (be pvm deja kainavo 3,3 lt, buvau apsirikus, atsiprašau).

Rezervuoju:
Ifigenija 4
Betelgei 3
Laputaitytė 2
Vul 3

Jei kas nebenori ar nori mažiau-daugiau -- informuokit. Adresą kur pasiimti ir telefonus išsiųsiu visoms į AŽ.

Lieka dar 8. Litopsiukai lyg ir gražiai atrodo, nors mano manymu žemė per drėgna, diametras vieno augaliuko plačausioje vietoje 0,8-1,8 cm., vazonėlyje 4-17 augaliukų.

Tiesa 3 iš 20 yra ne litopsai, bet kažkokie panašūs sukulentai: balzganai žali, tarsi stipriai prailgintas litopsas baltesne viršūne, krūmiįki, bet ne havortijos. Gal kas susigundys (vieną imu aš), nes manau auginimo sąlygos panašios turėtų būti, be to gerai žiūrisi šalia litopsų.


Prie Samantos prašau priskaičiuoti 6 litopsiukus. Kaži, o kas ten per sukulentas g.gif Įdomu labai ax.gif
Atsakyti
jei dar liko, man vieną vazončiką pridėk. tai iš viso tada trys būtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ifigenija @ 2006 12 01, 15:54)
Taigi nupirkau, 20 vnt.  doh.gif Kainavo deja vienas 3,95 (be pvm deja kainavo 3,3 lt, buvau apsirikus, atsiprašau).

Rezervuoju:
Ifigenija 4
Betelgei 3
Laputaitytė 2
Vul 3

Jei kas nebenori ar nori mažiau-daugiau -- informuokit. Adresą kur pasiimti ir telefonus išsiųsiu visoms į AŽ.

Lieka dar 8. Litopsiukai lyg ir gražiai atrodo, nors mano manymu žemė per drėgna, diametras vieno augaliuko plačausioje vietoje 0,8-1,8 cm., vazonėlyje 4-17 augaliukų.

Tiesa 3 iš 20 yra ne litopsai, bet kažkokie panašūs sukulentai: balzganai žali, tarsi stipriai prailgintas litopsas baltesne viršūne, krūmiįki, bet ne havortijos. Gal kas susigundys (vieną imu aš), nes manau auginimo sąlygos panašios turėtų būti, be to gerai žiūrisi šalia litopsų.


As noriu jei galima, pora vazoniku litosu ir viena ta idomu 4u.gif
Atsakyti
ifigenija, o as is kauno tai noreti jau negaliu ax.gif
Labai noreciau 2 vazoniuku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Indre_: 01 gruodžio 2006 - 15:01
QUOTE(Vilioja @ 2006 12 01, 14:44)
Mokausi prisegti foto. Čia  - mano vieninteliai, vargę, vargę, pagaliau pražydę ir sužadinę manyje aistrą..... litopsams lotuliukas.gif
Papildyta:
Mokausi prisegti foto. Čia  - mano vieninteliai, vargę, vargę, pagaliau pražydę ir sužadinę manyje aistrą..... litopsams lotuliukas.gif


O foto nesimato rolleyes.gif
Atsakyti
Aš tvirtinu kad imu rezervuotuosius 3 vazonikus. Iš karto šiandien lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif jei galima. Labai lauksiu kokių koordinačių į AŽ.

Nu va koks geras penktadienis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Viskas, berods jau išdalinau:

Ifigenija 3
Betelgeiz 3
Laputaitytė 3
Vul 2
Samanta 6 (neperdaug? smile.gif )
Kamaniukė 2+1 kitoks

Jei kas atsisakys -- informuosiu.
Atsakyti