Įkraunama...
Įkraunama...

Krutantys Afrikos akmenys

Tesinys 4u.gif Plepam toliau gathering.gif

Pastaroji tema čia smile.gif
Atsakyti
na, praeitoj temoj klausiau, bet būsiu įkyri ir dar paklausiu - savo vokiškus sudygėlius dažnai laistot? kaip drėgnai užlaikot? kažkur skaičiau, kad kai maždaug 0,5 cm pasidaro, galima leist žemei ir išdžiūt g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulegrazha @ 2006 11 09, 16:44)
na, praeitoj temoj klausiau, bet būsiu įkyri ir dar paklausiu - savo vokiškus sudygėlius dažnai laistot? kaip drėgnai užlaikot? kažkur skaičiau, kad kai maždaug 0,5 cm pasidaro, galima leist žemei ir išdžiūt  g.gif


As lieju kas savaite kazkur ir dar papurskiu. Neleidziu jiems isdziuti. O iki 0,5cm jiems dar tooli yu.gif
Atsakyti
Vien žo......... š......... Dar pora litopsų džiūna.......... Gal reik lieti? Ir dar keli ne kokios išvaizdos........... unsure.gif
Atsakyti
hmmm...tai kas jiems ten gali but ...pas mane jau nuo rugsejo pabaigos be vandenelio gyvena ir kuo puikiausiai laikos kolkas...
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 11 09, 19:32)
Vien žo......... š......... Dar pora litopsų džiūna.......... Gal reik lieti? Ir dar keli ne kokios išvaizdos........... unsure.gif

Hmz... Pas mane irg keli raukslejasi ir atrodo lyg dziutu, tikrai ne del erliejimo, nes jau nuo rugsejo tik kelis kartus papurksti buvo... Vis rankas niesti paliet, bet laikausi blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 11 09, 19:11)
Hmz... Pas mane irg keli raukslejasi ir atrodo lyg dziutu, tikrai ne del erliejimo, nes jau nuo rugsejo tik kelis kartus papurksti buvo... Vis rankas niesti paliet, bet laikausi  blush2.gif  g.gif

Manau, kad netgi iš ten pat pirkti? Ar ne? 'Tarp gėlių' pirkai?
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 11 09, 20:55)
Manau, kad netgi iš ten pat pirkti? Ar ne? 'Tarp gėlių' pirkai?

Na ne, pirkau Silainiuose. Jei butu is "Tarp geliu" tai itarineciau, kad jau buvo viduj gysleles nuo perlaistymo susproginejusios nuo pat pirkimo, nes maciau kaip jie "saikingai" juo laisto.
Kitavertus, vistiek jie is tos pacios geliu bazes greiciausiai atkeliauja...
Na net nezinau ka cia ir daryt, klausimas sudetingesnis nei Hamleto "Paliet, ar nepaliet" doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
O pasakykit jūs man neišmanėlei blush2.gif jei litopsiukas turi keturis lapelius,du apatiniai apvytę pasiraukšlėję,o kiti du gražūs,ar tai normalu g.gif nunyksta apatiniai lapai,išauga nauji?Kažkada apie pleiospilas buvo panaši kalba užėjus,bet aš taip ir neįsikirtau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@asta @ 2006 11 09, 22:20)
O pasakykit jūs man neišmanėlei  blush2.gif  jei litopsiukas turi keturis lapelius,du apatiniai apvytę pasiraukšlėję,o kiti du gražūs,ar tai normalu  g.gif nunyksta apatiniai lapai,išauga nauji?Kažkada apie pleiospilas buvo panaši kalba užėjus,bet aš taip ir neįsikirtau  4u.gif

Visiskai normalu, tavo lithopsiukas baigia nertis. Tik nenurauk senu suvytusiu lapu, nes naujieji is ju maitinasi. Turetu atrodyt panasiai...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vėtružė @ 2006 11 09, 18:32)
Vien žo......... š......... Dar pora litopsų džiūna.......... Gal reik lieti? Ir dar keli ne kokios išvaizdos........... unsure.gif


blink.gif na, jei džiūna, gal pamėgink nepaliet, o papurkšt g.gif Manieji jau liuliuko nuėję, net nebepurškiu, keli šiek tiek minkštesni ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelic @ 2006 11 09, 23:24)
Visiskai normalu, tavo lithopsiukas baigia nertis. Tik nenurauk senu suvytusiu lapu, nes naujieji is ju maitinasi. Turetu atrodyt panasiai...
user posted image

Pasižiūrėjau nuotrauką ir pasijutau visai kvaila doh.gif , tai ką, vietoj dviejų "lapelių" išauga keturi? Ir dar, jeigu mano litopsiuko dar tik giliai matosi naujų lapelių užuomazgos, tai ar ir jo nelaistyti? g.gif
Atsakyti