Įkraunama...
Įkraunama...

Skeneriai

QUOTE(Taktas @ 2008 01 22, 00:26)
Pilnos versijos nemokamos kaip ir nėra. Tačiau vaistų visuomet galima rasti.


O kur ta vaistinė? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 01 22, 09:10)
O kur ta vaistinė?  mirksiukas.gif

Internetas. Konkrečiau jau reikia pagal versijas ieškoti.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2008 01 22, 16:40)
Internetas. Konkrečiau jau reikia pagal versijas ieškoti.



Jau turiu Abbyy Fine reader' 7.00 Profesional edition. Turiu ir failiuką, kuris turėtų padėti aktyvuoti. bet man neišeina, kažin ką ne taip darau? Gal kas nors galėtų patarti?
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 01 24, 21:07)
Jau turiu Abbyy Fine reader' 7.00 Profesional edition. Turiu ir failiuką, kuris turėtų  padėti aktyvuoti. bet man neišeina, kažin ką ne taip darau? Gal kas nors galėtų patarti?


Susitvarkiau pati ax.gif
Atsakyti
turiu AABBYY FineReader 8.0 Professional Edition, baigesi bandomoji versija, gal kas zino kur nemokamai gaut visa versija? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogė @ 2008 02 20, 07:40)
turiu AABBYY FineReader 8.0 Professional Edition, baigesi bandomoji versija, gal kas zino kur nemokamai gaut visa versija?  g.gif

Internete.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 02 20, 09:35)
Internete.


sedejau visa diena ir niekur nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Žemuogė @ 2008 02 20, 13:39)
sedejau visa diena ir niekur nerandu  unsure.gif

Pabandyk čia
Atsakyti
Sveiki, norejau patarimo, isemiau USB saugiau su mygtuku, viskas ok, ir nuo to laiko mano kompe nera garso, neskaito jokiu USB ir skenerio rodo kad nera prijungto...... man dabar labai labai reiktu skenuoti, o va rodo kad jis neprijungtas g.gif
Atsakyti
nerandu temos apie printerius gal kas padetu? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, žadu pirkti skeneri, kadangi tokio daikto nesu turėjusi, atsiskenuodavau infoteke. Ir man dabar iskilo klausimus turiu tik spausdintuva ir ar skeneriui reikia dazu kaip spauzdintuvui ar jis dirba be dazu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lioness. @ 2012 09 12, 12:17)
Sveikos, žadu pirkti skeneri, kadangi tokio daikto nesu turėjusi, atsiskenuodavau infoteke. Ir man dabar iskilo klausimus turiu tik spausdintuva ir ar skeneriui reikia dazu kaip spauzdintuvui ar jis dirba be dazu? g.gif


Skeneriui nereikia rašalo, kadangi jis nespausdina ant popieriaus, o perkelia informaciją nuo popieriaus į skaitmeninę laikmeną, t.y. daro atvirkščią procedūrą nei spausdintuvas.
Atsakyti