Įkraunama...
Įkraunama...

Skeneriai

QUOTE(Mona187 @ 2007 12 11, 12:26)
Atsiskenavau kolkas du puslapius su tekstu, ta prasme atskirai vieną ir kitą, ir dabar noriu tekstą sutraukti, sutalpinti į vieną lapą. Bet nemoku, o bandymai nesėkmingi verysad.gif Tai čia jau tikrai reikia padėt žmogui bėdoj, prašau mirksiukas.gif  4u.gif

Aišku nuskenavai kaip JPG arba PNG failą(paveikslėlį), tai nieko ir nepadarysi. Norint nuskenuotą tekstą dar ir redaguoti, reikia tai daryti su ABBYY FineReader programa.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 11, 12:37)
Aišku nuskenavai kaip JPG arba PNG failą(paveikslėlį), tai nieko ir nepadarysi. Norint nuskenuotą tekstą dar ir redaguoti, reikia tai daryti su ABBYY FineReader programa.

O čia kas per daiktas? Tai kad kitaip nei jpg failo ir neįmanoma įrašyti. ar ką reikia daryti? Gal būtų įmanoma ir su kitokia programa redaguoti tekstą? Nes bijau daugiau siųstis programų, kompiuteris ne mano blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 11, 13:54)
... Gal būtų įmanoma ir su kitokia programa redaguoti tekstą?...

Skaityk mano ankstesnę žinutę dar kartą.
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 12 11, 14:17)
Skaityk mano ankstesnę žinutę dar kartą.

Iš kur pas tave tiek kantrybė?
Su ABBYY FineReader galima iš karto ir skenuoti.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 11, 20:47)
...
Su ABBYY FineReader galima iš karto ir skenuoti.

Tai aš tą ir turėjau "raumeny" biggrin.gif skenuoji, atpažįsta, permeti į word'ą(PDF'ą) ir seivini. Psio. O paskui wordą atsidaręs, su tuo tekstu ką nori tą daryk.
Atsakyti
Gal galetumete patart.Nusipirkom skeneri ir nuskanavus gaunasi toks zalias bruksnys platus per viduri.Gal sugedes tas aparatas ar kazka pareguliuot reikia.Na permatoma zalia juosta ant spalvoto gaunasi, o ant juodai balto-nieko.Aciu, bukit geros
Atsakyti
O is kur ta programa gauti, kur nuskanavus teksta ji galima paskui worde tvarkyt.? g.gif Bo as turiu tik Acrobat Readeri verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2008 01 09, 16:08)
O is kur ta programa gauti, kur nuskanavus teksta ji galima paskui worde tvarkyt.? g.gif Bo as turiu tik Acrobat Readeri  verysad.gif


gali rasti programas čia:
http://www.softinter...CFQppQgodHTrTWA
http://www.investint...om/prod_a2d.htm
http://www.pdfpdf.co...fconverter.html

arba tiesiog google įvesk convert pdf to word arba converte jpeg to word
žiūrint kokiu formatu tu išsisaugai nuskanuota medžiagą

aš taip dariau su fotiku fotkinau knyga ir konvertavau i wordą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jufka: 09 sausio 2008 - 16:16
aciu. parsisiunciau. tik nuskanuoju teksta, bet man nerodo lietuvisku raidziu - iskraipo. ka dayti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ausramor @ 2008 01 09, 19:41)
aciu. parsisiunciau. tik nuskanuoju teksta, bet man nerodo lietuvisku raidziu - iskraipo. ka dayti? g.gif

Lietuvių kalbos paką parsisiūsk.
Atsakyti
O kaip nors ABBY FineReader'i galima for free gauti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(La Bronė @ 2008 01 22, 00:12)
O kaip nors ABBY FineReader'i galima for free gauti?  mirksiukas.gif

Pilnos versijos nemokamos kaip ir nėra. Tačiau vaistų visuomet galima rasti.
Atsakyti