Įkraunama...
Įkraunama...

Skeneriai

QUOTE(Palemonas @ 2007 03 14, 20:23)
Ech Vytautai. Nespėjai  biggrin.gif

Tiesą sakant -- neskaičiau kitų žinučių, kurios ne man skirtos buvo.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 15:51-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 15, 15:51)
Tiesą sakant -- neskaičiau kitų žinučių, kurios ne man skirtos buvo.

biggrin.gif nu ir kaipgi šitaip galėjai ? O žinutės tai visiems(viešo pobūdžio).
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2007 03 15, 21:59)
biggrin.gif  nu ir kaipgi šitaip galėjai ? O žinutės tai visiems(viešo pobūdžio).

Žiūrint kuria prasme "visiems". Aš skaitau žinutę skirtą man, kurioje yra mano citata.
Atsakyti
smile.gif+2007 03 15, 22:02-->
QUOTE(Vytautas smile.gif @ 2007 03 15, 22:02)
Žiūrint kuria prasme "visiems". Aš skaitau žinutę skirtą man, kurioje yra mano citata.

rolleyes.gif supratau
Atsakyti
RANKINIU skeneriu paskutinį kartą naudojausi 1997-1998m. beje tai buvo pats pirmasis skeneris, kurio išmokau naudotis. Plačiai išskėtus pirštus buvo galima suimti jį visą, juo reikėdavo tempti per tekstą, bet ne per greit nes vaizdas ištįsdavo, kokybė ir galimybės palyginti su dabartiniais juokingos. Taigi gerai paieškojusi sendaikčių turguje gal ir atrastum, tik ar jis tau patiktų abejoju tongue.gif Į kosmetičkę gal ir netilptų, bet į nedidelį rankinuką tai drąsiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niurzga: 20 kovo 2007 - 15:29
QUOTE(Niurzga @ 2007 03 20, 15:29)
RANKINIU skeneriu paskutinį kartą naudojausi 1997-1998m. beje tai buvo pats pirmasis skeneris, kurio išmokau naudotis. Plačiai išskėtus pirštus buvo galima suimti jį visą, juo reikėdavo tempti per tekstą, bet ne per greit nes vaizdas ištįsdavo, kokybė ir galimybės palyginti su dabartiniais juokingos. Taigi gerai paieškojusi sendaikčių turguje gal ir atrastum, tik ar jis tau patiktų abejoju  tongue.gif Į kosmetičkę gal ir netilptų, bet į nedidelį rankinuką tai drąsiai  biggrin.gif

Labai idomu, tik kodel dabar tokiu negamina, man atrodo labai praktiskas daiktas rolleyes.gif



O del fotiko siuo metu mano fotikas tokioje keistoje busenoje fotkint fotkina bet i kompa nekelia tai kai nusipirksiu korteles skaitytuva reiks bandyti rolleyes.gif
Atsakyti
O kaip dėl paprasto skenerio? Na kad normaliai su laidais prisijungtų blush2.gif Ką galėtumėt patart dėl tokio ekonomiško skenerio kainos, kokybės ir naudojimosi atžvilgiu? g.gif
Atsakyti
Yra pas mane darbe toks SAMSUNG SCX-4720FN lazerinis multifunkcinis spausdintuvas. Na kažkas tokio blush2.gif
Bet va, skenuoti tai man neduoda, nors ir spaudžiu Сканировать.
Aparatas įjungtas, bet skenuoti neskenuoja. Tai kas yra?
Atsakyti
QUOTE(Mona187 @ 2007 12 07, 11:50)
Yra pas mane darbe toks SAMSUNG SCX-4720FN lazerinis multifunkcinis spausdintuvas. Na kažkas tokio blush2.gif
Bet va, skenuoti tai man neduoda, nors ir spaudžiu Сканировать.
Aparatas įjungtas, bet skenuoti neskenuoja. Tai kas yra?

O su kompu sujungtas? Draiveriai kompe suinstaliuoti?
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 12 07, 11:59)
O su kompu sujungtas? Draiveriai kompe suinstaliuoti?

Kokie? Nežinau blush2.gif

Na kai buvo vienas paprastas skeneris, tai tada skenuodavo, užtekdavo paspaust scan mygtuką smile.gif

Šiaip tai turbūt jo, nes spausdinti iš kompiuterio spausdina (Print) mirksiukas.gif

Aj, jau radau kažką, ačiū, žiūrėsiu, kas gausis 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 07 gruodžio 2007 - 11:11
Atsiskenavau kolkas du puslapius su tekstu, ta prasme atskirai vieną ir kitą, ir dabar noriu tekstą sutraukti, sutalpinti į vieną lapą. Bet nemoku, o bandymai nesėkmingi verysad.gif Tai čia jau tikrai reikia padėt žmogui bėdoj, prašau mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki mirksiukas.gif
Kadangi ypač man kyla daug klausimų dėl skenavimo, tai sumaniau sukurti atitinkamą temą, kad nereikėtų kitose temose ne į temą kalbėti.

Gal kitiems taip pat atsiras kas neaiškaus, tai viską bandysime spręsti čia, gerai? mirksiukas.gif
Atsakyti