Įkraunama...
Įkraunama...

60-tųjų mados

Sveikos mergužėlės ir moterėlės 4u.gif Turiu bėdą verysad.gif Darbovietės ruošia Kalėdinį vakarėlį, kuriame apranga turi atspindėti 60-tuosius metus g.gif . Gal turite kokių nuotraukų ar bent jau internetinių adresiukų, kur galėčiau paganyti akeles ir ką nors išsirinkti blush2.gif
Atsakyti
http://www.fashion-e..._1960s_mini.htm
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.Brigitte: 08 lapkričio 2006 - 13:47
user posted image

super
Atsakyti


Oi, labai gražus man šitas stilius, toks moteriškas ir seksualus rolleyes.gif
Atsakyti
Tai B.Brigitte viska ir parode-apranga,avalyne,sukuosenas,makijaza. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 11 08, 20:16)
Nepykit, bet jau man tokios durnos tokios temos, negi nesugebat ivesti i google sixties arba 60s? Ishsidirbinejimas, ne kitaip.Stilium, tingiu ieshkoti, paprashysiu kitu.



iš dalies pritariu, iš dalies ne. Šiaip jau mane taip pat erzina kai klausia kitų ieškot to, ką gali susirast patys. Bet konkrečiai šita tema gali būt naudinga šiaip pakalbant apie šitą stilių ir paspoksant į paveiksliukus. Nes aš asmeniškai tikrai tingiu naršyt po netą ir rankiot visokius paveiksliukus, o čia pastebėjau yra panelių, kurioms tas patinka.
O pasigrožėt man ir smagu biggrin.gif
Atsakyti


Tai man ir patinka tas stilius ir pati po neta knaisiotis tingiu, bet jei man kazko reikia tai ash ir susirandu, nes kazkaip atsiversti google ir irashyti tiksliai, ko tau reikia tai nera sunku.Suprasciau, jei nezinotum ko tiksliai ieshkoti, nebent temos autore nemoka google naudotis, bet shiaip shita tema man kvepia grynai tingejimu.


Temos autoei: jei nesupratote, ka norejau savo postu pasakyti tai yra jusu, o ne mano problema.
Atsakyti
O man visai idomu butu tokioj temoj padalyvauti, tik gal biski reiktu pakeist pavadinima, ne pagalbos o siaip naudingu patarimu,nuotraukyciu. Turiu omeny gal kas jau dalyvavo tokiam vakareli ir galetu ikelt foto pasirodyt, visai idomu butu pasigrozeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
fantastiskas laikotarpis, fantastiskas 60-uju stilius. super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2006 11 09, 19:19)
Tai man ir patinka tas stilius ir pati po neta knaisiotis tingiu, bet jei man kazko reikia tai ash ir susirandu, nes kazkaip atsiversti google ir irashyti tiksliai, ko tau reikia tai nera sunku.Suprasciau, jei nezinotum ko tiksliai ieshkoti, nebent temos autore nemoka google naudotis, bet shiaip shita tema man kvepia grynai tingejimu.
Temos autoei: jei nesupratote, ka norejau savo postu pasakyti tai yra jusu, o ne mano problema.


Sorry jei ne taip supratau tave, bet man pasirodė, kad užsipuolėte tamsta mane, kaip kokią siaubingą neišmanėlę verysad.gif ir kažkaip pyktelėjau mad.gif bet pasirodo, kad visai ne tą turėjai galvoje.... ax.gif

Smagu, kad atsirado tų, kurios neignoravo ir padėjo 4u.gif O dar smagiau, kad atsirado tų kurioms patinka šitas stilius thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
jei cia taikyta man kad patinka,tai nei patinka nei nepatinka,jei netingiu ir turiu laiko-idedu,rankos nenukrenta nuo to.jei tingiu nededu.
Atsakyti
Situ klausimu manb labai pagelbejo GinCherry notworthy.gif pati ieskojau, bet taip tiksliai nieko neradau doh.gif

http://www.mybabyjo.com/
http://www_fashiondig_com/
va pora nuorodu, kurias ji dave smile.gif
tema man patinka thumbup.gif
Atsakyti