Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos

QUOTE(lelytia @ 2008 02 06, 12:50)
books.google.com  thumbup.gif


O kaip toliau: randu knyga, kuri man reikalinga, man rodo tik informacija apie ja, idedu ja i savo sukurta biblioteka, bet vis tiek jos nematau, paties teksto verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ambrozija @ 2004 10 11, 15:16)
SunRav BookReader

    *  Автопрокрутка для просмотра, не притрагиваясь к клавиатуре - текст сам будет прокручиваться (Вы можете всегда отрегулировать скорость прокрутки).
    * Озвучивание книги голосом - компьютер начнет сам читать текст книги.
 

Программа SunRav BookReader предназначеня для просмотра (чтения) различных электронных книг и учебников (e-books), созданных в программе SunRav BookEditorr.

user posted image



doh.gif kur ten atsisiusti... man kaip blondinei pirstu reik parodyti... O vat book readeris 4.4 Man failu neatidaro, nurodo kaip netinkami formatai, nors pasirenku All Files sad.gif verysad.gif
Atsakyti
4u.gif Ačiū už nuorodas. Gal dar kas žino, kaip paprasčiau Donskovos, Marininos ir Poliakovos knygų atsisiųsti? Tokiu oru labai traukia detektyvai, o per lib.aldebaran.ru kažkaip labai sunkiai siunčiasi g.gif
Atsakyti
Ar skaitote pdf formatu knygas? gal turit kokiu geru psichologiniu knygu ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liuteliute @ 2008 04 09, 09:00)
Ar skaitote pdf formatu knygas? gal turit kokiu geru psichologiniu knygu ? ax.gif


turiu pdf "du tėčiai-turtingas ir vargšas" 4u.gif jei nori rašyk az 4u.gif
Atsakyti
Kokios tau konkreciai reikia?
Atsakyti
gal kas turit browno "skaitmenine tvirtove"?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo atviraj: 09 balandžio 2008 - 20:58
QUOTE(atviraj @ 2008 04 09, 20:57)
gal kas turit browno "skaitmenine tvirtove"?

Kažką Browno mačiau čia, bet ką būtent-nepamenu g.gif ir šiaip ten neblogų knygų yra mirksiukas.gif
Atsakyti
aha, jau labai daug is ten atsisiunciau, bet butent skaitmenines tvirtoves ir nera sad.gif
Papildyta:
na tik angliska radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 09, 16:23)
turiu pdf "du tėčiai-turtingas ir vargšas"  4u.gif  jei nori rašyk az  4u.gif



oi butu puiku biggrin.gif [COLOR=deeppink]
Papildyta:
QUOTE(daiwulencija @ 2008 04 09, 16:23)
turiu pdf "du tėčiai-turtingas ir vargšas"  4u.gif  jei nori rašyk az  4u.gif


butu puiku, tikrai noreciau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(nenuorama: ) @ 2008 04 09, 16:41)
Kokios tau konkreciai reikia?


na noreciau psichologinio turinio, kaip tarkim: Luize Jay, Sauliaus Kainišausko, ...
Atsakyti
sveikos mamytes !

dar turiu viena isskirtine nuoroda i el. knygas

www_koob_ru

cituoju :
"В электронной библиотеке можно скачать 6018 книг - это знания о том, что помогает нам стать более здоровыми, счастливыми и успешными."
Atsakyti
pati neskaitau knygų kompiuteryje, nes labai akim man ne kaip, kai ilgiau pasėdžiu, kai reikia atlikti darbus su kompiuteriu, bet turiu tokių knygų mirksiukas.gif gal pavadinimus parašyk, paieškosiu ar yra mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
va, ką turiu:

bendravimo psichologija

erich fromm "meilės menas"

john gray "vyrai kilę iš marso, moterys iš veneros"

karl gustav jung "žvelgiant į pasamonę"

gosopas "gyvenimas su narkotikais"



na ir dar turiu visokios socialinės, psichologinės literatūros, bet ji labiau tiktų norint sužinoti apie tam tikra socialinį vertinimą vienoje ar kitoje darbo sferoje, tarkim kad ir pedagoginis ugdymas ar tarpkultūrinis mokymas, ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti