Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos

Sveikutes 4u.gif mirksiukas.gif Gal kuri zinote ar yra kur internete lietuviskai Philippa Gregory knygu? Pvz karalienes juokdare ar pan...? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(SAMOGITIJA @ 2009 03 20, 17:58)

nesupratau kaip naudotis šiuo puslapiu g.gif
kai spaudžiu siustis tai man parsiunčia nadojimosi taisykles, kad reikia paspausti ant nuorodos, o kaip paspausti kai yra pdf formatas o puslapyje niekur neradau ką galima būtų paspast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miledi.N @ 2009 08 17, 22:34)
nesupratau kaip naudotis šiuo puslapiu  g.gif
kai spaudžiu siustis tai man parsiunčia nadojimosi taisykles, kad reikia paspausti ant nuorodos, o kaip paspausti kai yra pdf formatas o puslapyje niekur neradau ką galima būtų paspast  doh.gif



Kai paspaudziate ant kurios nors nuorodos is naudojimosi taisykliu, ten susirandat bet kuria reklama, paspaudziat ant jos ir griztat i puslapi su knygu sarasu, dar karta paspaudziat ant norimos knygos ir vel saugot pdf formate, sikart jau knyga. smile.gif tikiuos, suprantamai paaiskinau 4u.gif
Atsakyti
Sakykit iš kokių trackerių siunčiatės kulinarinius žurnalus ir knygas?
Atsakyti
Sveiki,
buciau labai dekinga jei kas atsiustumete "Twilight" visas knygas anglu kalba. Kai nereikejo buvau radusi internete, dabar kai reikia niekur nerandu tongue.gif
Aciu. aisha@mail.lt
Atsakyti
QUOTE(Guvile @ 2009 08 19, 19:06)
Sakykit iš kokių trackerių siunčiatės kulinarinius žurnalus ir knygas?


Paspauskite ant mano paraso rolleyes.gif

arba cia

Papildyta:
QUOTE(Irmius @ 2009 09 17, 23:54)
Sveiki,
buciau labai dekinga jei kas atsiustumete "Twilight" visas knygas anglu kalba. Kai nereikejo buvau radusi internete, dabar kai reikia niekur nerandu  tongue.gif
Aciu. aisha@mail.lt



Jaunatis-New moon LT (Antroji dalis).pdf
Saulelydis-Twilight (Pirmoji knyga LT).pdf
Stephenie Meyer - Book 1 - Twilight.pdf
Stephenie Meyer - Book 2 - New Moon.pdf
Stephenie Meyer - Book 3 - Eclipse.pdf
Stephenie Meyer - Book 4 - Breaking dawn.pdf
Stephenie Meyer - Midnight Sun [LT] 1-12.pdf
Stephenie Meyer-Midnight Sun [Eng[ 1-12.pdf
Svintanti ausra-Breaking Dawn LT(Ketvirtoji dalis).pdf
Uztemimas-Eclipse LT (Trecioji dalis).pdf

Sitos knygos yra cia
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2009 09 18, 09:38)


Taigi pakvietimo reikia ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gratis @ 2009 09 18, 10:15)
Taigi pakvietimo reikia ten ax.gif



Reikia biggrin.gif tongue.gif , bet problema issprendziama, jei mokesite palaikyti gera santyki ir mokate i AZ man parasyti savo e-mail lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites, gal zino is kur galima butu atsisiusti luko "ketveri metai pragare"? labai noriu ja paskaityti, o niekur nerandu...... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(modestauskis @ 2009 09 23, 20:38)
mergaites, gal zino is kur galima butu atsisiusti luko "ketveri metai pragare"? labai noriu ja paskaityti, o niekur nerandu...... verysad.gif


Manau, kad ir nerasi .... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(maiklas @ 2009 09 23, 22:18)
Manau, kad ir nerasi ....  unsure.gif


kodel taip manai?
Atsakyti
QUOTE(modestauskis @ 2009 09 24, 12:45)
kodel taip manai?


todel, kad niekur nesu mates tos knygos e-book (pdf) forma smile.gif manau teks paciam nusipirkt ta knyga apie satanistus ..... arba prasyt zmoniu, kad nuskenuotu ta knyga .... mirksiukas.gif
Atsakyti