Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninės knygos

QUOTE(Kerinėja @ 2008 10 15, 20:33)


Na ir atsidarius ta puslapi ka toliau daryti, kur eiti.
Atsakyti
QUOTE(Kerinėja @ 2008 10 15, 21:33)


koks geras linkas thumbup.gif , bet deja neatsidaro tos knygos, ka daryt g.gif , cia operos reik, gal merginos turit galimybe sukelt, kad visoms atsidarytu blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 10 15, 20:52)
koks geras linkas  thumbup.gif , bet deja neatsidaro tos knygos, ka daryt  g.gif , cia operos reik, gal merginos turit galimybe sukelt, kad visoms atsidarytu  blush2.gif  bigsmile.gif


Aš irgi nesuprantu. Anksčiau buv o labai paprasta parsisiųsti iš to psl. knygas.
Atsakyti
Sveikos,

Neseniai atradau puikia lietuvisku knygu elektronine biblioteka online. Nereikia nieko parsisiuntineti! Tiesiog skaitai internete! Spauskite cia

Yra galimybe pasididinti per visa ekrana - isties puiku!
Pvz: Lillan Too - Sekmes Feng Shui Visas ekranas - Lillan Too - Sekmes feng shui
Atsakyti
sveiki, biggrin.gif

gal zinot kur galima rasti internete skanuotu teisiniu knygu?

didelis aciu wub.gif
Atsakyti
Gal kas žino kur būtų galima gauti šias knygas:
Elizabeth Wurtzel "Prozaco karta";
Darius Valšys "Kelionės anapilin";
Lukas "Ketveri metai pragare"?

Visur žiūrėjau, niekur nerandu. unsure.gif
Atsakyti
Gal žinot kur būtų galima rasti internetines "Bridžitos Džouns dienoraštis" ir "Bridžita džouns ties proto riba" lietuviškas? smile.gif
Atsakyti
[quote=linka75,2008 10 26, 19:31]
Sveikos,

Neseniai atradau puikia lietuvisku knygu elektronine biblioteka online. Nereikia nieko parsisiuntineti! Tiesiog skaitai internete! Spauskite cia

Man kažkodėl ši nuoroda neveikia g.gif
Atsakyti
[quote=kimono,2008 11 08, 15:49]
[quote=linka75,2008 10 26, 19:31]
Sveikos,

Neseniai atradau puikia lietuvisku knygu elektronine biblioteka online. Nereikia nieko parsisiuntineti! Tiesiog skaitai internete! Spauskite cia

Man kažkodėl ši nuoroda neveikia g.gif
[/quote]
man irgi neveikia
Atsakyti
Veikė, buvau užėjęs.

Dabar laikinai kažkokios problemos, tai ir neveikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linka75 @ 2008 10 26, 19:31)
Sveikos,

Neseniai atradau puikia lietuvisku knygu elektronine biblioteka online. Nereikia nieko parsisiuntineti! Tiesiog skaitai internete! Spauskite cia


Ir man neveikia verysad.gif
Atsakyti
O man veikia.
Atsakyti