Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės ir mergelė

Aš taip pat prisidedu prie pagyrų vyrams mergelėms, nes jie labai moka mylėti moteris svarstykles thumbup.gif
Aš svarstyklė, draugas mergelė...Jis moka atlaikyti mano kaprizus ir nepasiduoda mano niurzgėjimui smile.gif Iš jo sklinda ramuma...Ir jimane užburia smile.gif
Žodžiu tikrai nėra sunku būti poroje.. wub.gif
Atsakyti
as svarstykles MB mergele. Nu ir ka............mes jau 8 metai kartu. Visko buvo musu santykiuose, bet ne iki tokio lygio kad balansuotume tarp issiskyrimo ribos. Sutikciau su daugeliu cia issakytu minciu apie mergeliu kruostuma, pedantiskuma ir t.t. Ypatingai kai maniskis pasiima kazka taisyt ar priziuret, statyt kalt ir panasiai tai padaro puikiai, nes jis negali ziureti i belenkaip atlikta darba.aisku turi erzinanciu savybiu kaip kol issiruosia kol apgalvoja, kol apsvarsto nu zodziu mane tai erzina.O as kitokia jei man saus i galva kad ir dabar kur lekt tai as ir leksiu, man nereiks valandos moraliskai pasiruost lotuliukas.gif O zinot uz ka as ji be galo myliu? Uz tai kad bet kada galiu atsiremti i jo peti ir buti paguosta.Jis yra ne tik manoo vyras bet ir pats geriausias draugas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dkiskiene @ 2010 12 17, 23:22)
as svarstykles MB mergele. Nu ir ka............mes jau 8 metai kartu. Visko buvo musu santykiuose, bet ne iki tokio lygio kad balansuotume tarp issiskyrimo ribos. Sutikciau su daugeliu cia issakytu minciu apie mergeliu kruostuma, pedantiskuma ir t.t. Ypatingai kai maniskis pasiima kazka taisyt ar priziuret, statyt kalt ir panasiai tai padaro puikiai, nes jis negali ziureti i belenkaip atlikta darba.aisku turi erzinanciu savybiu kaip kol issiruosia kol apgalvoja, kol apsvarsto nu zodziu mane tai erzina.O as kitokia jei man saus i galva kad ir dabar kur lekt tai as ir leksiu, man nereiks valandos moraliskai pasiruost  lotuliukas.gif O zinot uz ka as ji be galo myliu? Uz tai kad bet kada galiu atsiremti i jo peti ir buti paguosta.Jis yra ne tik manoo vyras bet ir pats geriausias draugas  thumbup.gif


sveikos,

as svarstykles, mano vyras - mergele. sakyciau labai gera pora thumbup.gif zinoma, buna visko, bet kazkaip gyvenimas tik idomesnis tampa... ax.gif jis labai demesingas (manau cia dauguma taip savo antras puses ir apibudino), rupinasi manimi (dabar ir vaikais taip pat biggrin.gif ), puikiai islaiko visa seimyna, isleidzia mane pasilepinti kokiu masazu ar pan., zodziu, dziaugiuosi sutikusi toki zmogu ir nenoreciau nieko keisti 4u.gif
Atsakyti
esu svarstykles ir su mergele geriausiai sutariu thumbup.gif
Atsakyti
Aš esu Mergelė, mano vyras- Svarstyklės. Trumpai pasakyčiau taip- aš didesnė pesimistė ir smulkmeniška, o jis daugiau optimistas ir nekreipia dėmesio į smulkmenas. Tad kai mes abu- gaunasi Aukso Viduriukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ar gera svarstykliu ir mergeliu sajunga sunku dar man pasakyti g.gif Nes buna visko...
As esu svarstykles,o mano MB yra mergele.Draugavom 2 metus,o susituoke jau 4 metelius.Negaleciau pasakyti,kad mano MB nors prie zaizdos dek.Kartais esam panasus i italiska porele kuri gali skandalintis iki kraujo sustingimo gindami kiekvienas savo ideja,bet susitaikome greitai.Pas mus nebuna tyladieniu smile.gif Mergeles super neromantiskos asmenybes,o svarstyklems tai labai sunku pakelti.Kartais gali buti salti ir uzsisklende.Is ju sunku sulaukti geliu ar siaip netiketu maloniu staigmenu,bet jie yra patikimi ir istikimi kas labai svarbu santuokai.Rupinasi namu gerove,kartais net pedantiskai(kas uzknisa tam tikrais momentais)Myli savo vaikus ir jais nuosirdziai rupinasi.Musu sajunga palaiko tai,kad mes, bent jau kol kas ,del namu,verslo ir vaiku auklejimo krypties mastom vienodai ir stengiames vienodai.Nors emociskai kartais pasigendu siltesniu tarpusavio santykiu.As prieisiu, apkabinsiu,pabuciuosiu ji paklausiu kaip jam pasiseke diena,o jis gali but uzsiemes kompo zaidimu ir tik tarp kitko si bei ta atsakyti.Truksta tos silumos,bet ka padarysi.Toks jau jis zmogus :verysad:Vertina savo nepriklausomybe tiesiog nesveikai. Dziaugiuosi kam sis derinys geresnis pavyko. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ryto rasa*: 26 birželio 2011 - 12:03
Mano vyras mergele, as svarstykles ir mes puikiai papildom vienas kita. As tokia "degtukas"- kas biski, jau rekiu, oziuojuosi, megstu viska daryti greit, kartais ir gerai neapgalvojusi, o jis toks ramus, kai as bumbu, sedi, sypsosi ir tyli. Labai rupinasi namais, kaip kazkuri forumiete sake, is jo nereikai tiketis kazkokiu ypatingu staigmenu, bet myli jie nuosirdziai ir del to zmogaus galetu kelnes paskutines nusimauti. Anksciau jis buvo absoliutus gerietis, visiem padedavo, visiems noredavo buti geras ir net nematydavo, kaip zmones tuo naudojasi. Ilgai jam aiskinau, kad gera sirdele- plika subinele, kad nereikai visada gyventi del kitu ir aukotis, kai tuo tarpu jei paciam beda, padejeju nera.. Jis to nesuprato iki tol, kol prarado darba, kai buvo tikrai sunku, dingo visi zmones, kuriuos jis laike draugais, niekas net nesiruose grazinti kazkada skolintu pinigu.. Jam tai buvo skaudi pamoka, kad nera visi tokie geranoriski, kaip jis, kad pirma reikia rupintis savim ir savo seima. Aisku, kaip ir visur, taip ir pas mus buna ir pykciu, bet jie daznai mano isprovokuoti, nes, kaip sakiau, megstu viska daryti greit, skubeti ir tas jo racionalumas ir letumas pradeda erzinti, bet siaip sutariam tikrai gerai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes as mergele ir turiu rinkinuka svarstykliu lotuliukas.gif
1.mb svarstykles 3 metai kartu
2 mb svarstykles 5 metai kartu
3.mb svarstykles vis dar kartu thumbup.gif ir net nesiruoiu jo paleisti.
Kai pasake koks jo zenklas,atsimenu nusikvatojau balsu ir supratau tai likimas bigsmile.gif blush2.gif p.s. pirmasis ir dabartinis gime ta pacia diena rolleyes.gif
Manau kad mergelems nera geresnes poros kaip svarstykles ir atviksciai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gelsvas drugelis @ 2011 11 02, 20:01)
Manau kad mergelems nera geresnes poros kaip svarstykles ir atviksciai  mirksiukas.gif

aš irgi mergelė ir MB svarstyklius.
visko būna, bet labai labai džiaugiuosi juo.

mano brolis atvirkščiai - jis mergelė, žmona svarstyklės. jau ilgai kartu gyvena, net nebežinau, turbūt virš 10 metų tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti