Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės ir mergelė

paskaiciau cia truputeli is nusiraminau siek tiek,
As Svarstykles, MB - mergele. Skaiciau kad visai netinkam viens kitam. Tiesa sakant net nezinau...
Draugaujam beveik 3 metus ir visai graziai, tik buna mano kaprizu laikotarpis. Jis svelnus, mielas, siltas, ramus, nekonfliktiskas, optimistas, uzsidares ir megsta vienatve (net draugu neturi, sedi namuose visa laika)
as megstu kai mylimasis salia, o jis megsta visiska laisve. As esu konfliktiska, konkuruoju pasiekimuose, daugiau organizuoju ir planuoju visko, rupinuosi romantika ir pan. Esu greita, pareiginga, punktuali, aktyvi ir nekantri. O jis atvirksciai, ramus, visur veluoja, megsta ramybe, bet jei dviese esam, tai megsta ka nors aktyvaus veikti.. Bet abudu nesam labai tvarkingi (isvaizda laaabai rupinames, bet kambary galim tieeek daiktu ismetyti doh.gif )
Nezinau... net nezinau kaip mus apibudinti... Tokia nesamoninga sajunga, kad jau nezinau.... doh.gif Bet mes mylim vienas kita ir del smulkmenu nesibarame, nesiginciajame, labai draugiskai gyvenam. Tikrai nezinau kas bus ateityje, nest nesivaizduoju, nes apie seima ir gyvenima kartu nei vienas nenori net galvoti dar 6 metus. Tas mus ir jungia...
aj nezinau nezinau
Atsakyti
Aš svarstyklės, mano vaikinas - Mergelė.. Hm.. Tas noras iki smulkmenų viską žinoti išmuša man iš pusiausvyros, kuo daugiau klausinėja, tuo labiau aš tyliu... lotuliukas.gif lotuliukas.gif žodžiu, sutariam pagal principą: "kuo labiau mane spausi, tuo labiau aš slėpsiuos" na, ar kažkaip panašiai doh.gif sunku jam su manimi...

pamenu, dar pačioj draugystės pradžioj jis sako: na, aš mergelė.. O aš atsakau: Kąąąąąąąąąąąąąą? MB persigandęs: bet tu tik nepabėk lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif na, papirko mane...

ir šiaip, mielas, rūpestingas... Kadangi studijuoju vakarinėje magistrantūroje ir esu ne vilnietė, tai dažnai tenka likti nakvoti barake.. tai MB vieną sykį po darbo nusikalęs atvažiavo manęs pasiimti ir parvežti namo, kad galėčiau ramiai išsimiegot bigsmile.gif dėl to mielumo tai net įtarimai kartais kyla lotuliukas.gif

šaunuolis jis pas mane thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Irena85 @ 2008 10 19, 20:52)
Aš svarstyklės, mano vaikinas - Mergelė.. Hm.. Tas noras iki smulkmenų viską žinoti išmuša man iš pusiausvyros, kuo daugiau klausinėja, tuo labiau aš tyliu...

o maniskis atvirksciai neklausineja. pas ji taip; jei turi ka papasakoti, tai pati ir papasakosii, ko jis ten uz liezuvio trauks. Jausmu niekada nerodo, ypac kai pavyduliauja ir nerodo, kai jam yra blogai, susirupines yra... Neisileidzia manes i skaudzius isgyvenimus.
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 11 03, 01:25)
o maniskis atvirksciai neklausineja. pas ji taip; jei turi ka papasakoti, tai pati ir papasakosii, ko jis ten uz liezuvio trauks. Jausmu niekada nerodo, ypac kai pavyduliauja ir nerodo, kai jam yra blogai, susirupines yra... Neisileidzia manes i skaudzius isgyvenimus.


O maniškiui tai informacija apie pasibaliavojimus be jo pateikiama taip:
Aš sakau: Man 5dienį (sakau tai kokį 2dienį ar 3dienį) reikės eiti su draugėm pabaliavot...
Jis atsako: Kąąąą?
Aš: Na, juk leidi mane? ax.gif
Jis: Kas bus? Kur? Kaip? Kada?

Po pasižadėjimo grįžti namo iki vidurnakčio mane išleidžia lotuliukas.gif bet visą vakarą vaidina, jog labai pyksta.. Tada man tenka griebtis visų savo kerų rolleyes.gif kad tik vėl nebepyktų flirt.gif

Toliau pateikiu visą detalią ataskaitą, nutylėdama kelias smulkmenas.. blush2.gif O pavydas, tai iš viso doh.gif galėtų, uždarytų mane ir niekur neleistų, nes jei neduok Dieve, kas (vaikinas) su manimi pasisveikins, bus klausimų lavina: iš kur pažįsti ir t.t. swoon.gif

Bet šiaip, pastebėjau, jog mėgsta, kad gyvenčiau tuo, kuo jis gyvena, tai man išpasakoja visas smulkmenas... Apie darbą, podarbinę veiklą ir pan. swoon.gif

Man tuo tarpu labiau patinka atskirtos teritorijos... Čia mano, čia tavo... Savo teritorijoj tvarkausi kaip noriu... Ir tai liečia mano jausmus ir išgyvenimus.. g.gif na, tiesiog, nežinau, kodėl taip yra, bet tiesiog taip įpratau gyventi ir tiek g.gif

Ir dar: kadangi turėjau bendraklasį mergelę, tai pastebėjau, jog yra labai darbštūs bei laikosi duoto žodžio... thumbup.gif
Atsakyti
Na taip, mano draugas irgi Mergelė, o aš Svarstyklės..
JIs ramus, o aš impulsyvi.. Kartais pati prisidarau problemų ten kur jų nėra.
Dėmesingas. Kad pavydus?? Nežinau, to neparodo..
Kartais aš burbu burbu, o jis au sėdi ramiai, klauso, laukia kol išsiburbėsiu biggrin.gif
Laikosi duoto žodžio, tvarkingas.. Pas mane tiek tvarkos nėra, kiek pas jį.
Šiaip veiklus žmogus, ir padės visada - tik paprašyk.
Kol kas sutariam gerai, kaip bus ateity - nežinia.. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 11 06, 16:25)
ka apie tai manot?ar mes tinkami ar ne? blink.gif


Manau jog taip. clap_1.gif As mergele, mano vyrs svarstykles musu charakteriai vienodi ir puikiai sutariam visuomet turim apie ka pasikalbeti, ir mes daznai juokaujam. wub.gif Visuomet juokaujam. biggrin.gif good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaciukas555: 08 sausio 2009 - 21:04
aš tik patvirtinsiu statistiką: svarstyklės ir mergelė - puiki sąjunga:) aš svarstyklės, vyras mergelė thumbup.gif kaip ir dauguma sako, jis: jautrus, švelnus, dėmesingas, geras, auksarankis, tvarkingas ir t.t. aš irgi iš tų impulsyvesnių ir ugningesnių, bet žaviuosi, kaip brangutis moka ieškot kompromisų, pasakyt būtent tai, ko tą minutę reikia, koks kantrus yra...na iš minusiukų tai gal perdėtas atsargumas, smulkmeniškumas, o gal čia aš pernelyg lengvabūdiška kai kuriais klausimais...bet geresnio vyro neįsivaiduoju 4u.gif
Atsakyti
As svarstykles,o MB -mergele.
Pirmais metais kirviai po namus skraide(ne,ne nesimusem tongue.gif ),bet po to susigyvenom ir jau devinti metai kartu. Nuostabus,demesingas vyras,kuris del manes viska paaukotu(o ko svarstyklems daugiau reikia mirksiukas.gif ). Pradzioje pykomes del melavimo,nes reikia ar nereikia istoriju prisigalvodavo. Mane isleidzia visur,kur tik noriu ir su kuom noriu(net ir nuveza paprasytas cool.gif ),nieko netardo,bet ir zino,kad ir ka daryciau,jis gali taipogi manim 100%pasitiket.
Myliu savo dieduli ir dziaugiuosi,kad gyvenimas su juo suvede(o atsisukus atgal dar galiu pridurti,kad beveik visi mano buve draugai taipogi buvo mergeles unsure.gif )
Atsakyti
Na ir aš svarstykles, MB - mergele ax.gif Puikiai sutariam wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Becky: 04 kovo 2009 - 23:45
As mergele, MB svarstykles. Kartu esam daugiau nei pusmeti, pora menesiu kartu gyvenam. Gal ziuriu pro rozinius akinius, bet per ta laika nei karto nesuabejojau, nei karto nesijauciau nemylima, net kai susipykstam ir nesnekam.
Kas liecia buiti, as siek tiek kaip ir priklauso mergelei esu pedantiska, jis issiblaskes, bet nepaisant to jis visada man padeda, arba net sakyciau as jam padedu. Jis dirba didziuosius darbus, o as sudelioju smulkmenas.
Atsakyti
as manau kad puikiai vienas kitam tinkat. as svarstykles, mano draugas mergele, vienas be kito negalim gyventi . jis labai geras, svelnus, kai supykstu pradeda man pataikauti ir viska uzmirstu, man labai patinka jo charakteris. biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(etynsur @ 2006 11 06, 15:25)
ka apie tai manot?ar mes tinkami ar ne? blink.gif



As manau cia tikra jegiskiausia pora wub.gif thumbup.gif heart.gif ploja.gif friends.gif
Atsakyti