Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės ir mergelė

ka apie tai manot?ar mes tinkami ar ne? blink.gif
Atsakyti
Aš svarstyklės, vyras - mergelė.
Manau, kad vienas kitą puikiai papildom. Nepasakyčiau, kad charakteriai labai skiriasi, sakyčiau panašūs.
Iš savo pozicijos pastebiu, kad mergelės labai jau link pesimizmo ar gal greičiau jautrumo ir naivumo, problemų ieškojimo ten kur man svarstyklėms jų tiesiog nėra tongue.gif Tai kartais tenka tiesiog praleisti pro ausis... cool.gif
Atsakyti
nezinau kap jums bet man tai atrodo kad vyrai mergeles yra labai demesingi... manasis mergele o as svarstykles... jis labai vyriskas tikrai ne meme... ir mane tiesiog ant ranku visa laika nesioja... as galiu jam apie viska issipasakoti pasakyti kas man nepatinka ir jis stengiasi padaryti kaip geriau ... na apie papildima vienas kito tai cia tikrai labai pritariu...
Atsakyti
na musu seimynele irgi: as - svarstykles, antroji puse - mergele. gyvenam jau labai ilgai bigsmile.gif brolis - svarstykles - jo zmona mergele... gyvena virs 3 metu. augina vaikus. bigsmile.gif
zinote kartais tikrai susiimu uz galvos nuo megeles ir svarstykliu sajungos aggressive.gif be to kiek teko skaityti tai butent siu zenklu zmones visiskai netinka santuokai. Yra kur labai palanki sajunga, kur nerekomenduojama, taciau galima. taciau mergele ir svarstykles visai neturi rysio... lotuliukas.gif va ir viskas.
taciau mes gyvenam. friends.gif ir brolis gyvena. ir i zenklu itaka stengiames nekreipti demesio. bigsmile.gif
Atsakyti
O pas mus as esu mergele, o vyras - svarstykles. Sutaraiam labai gerai! As truputeli smulkmeniska... kaip minejo Vijole, mergeles istikruju naivios! Ir galvoja, kad zmones labai geri ir niekada nenuskriaus ir neisduos, bet... gyvenime taip nebuna! Bet jei kas isduoda, atlesti buna labi sunku... Juk zmogum pasitiki, o jis... bent jau as pamirsti nuoskaudu negaliu!
Su vyru esam super sajunga wub.gif Jis mane labai supranta, zino kada as pikta ir kad nereikia lysti man i akis! Jaucia kada as gerai nusiteikusi... Net pomegiai panasus thumbup.gif
Manau, kad labai daug kas priklauso ir nuo zmogaus asmeniniu savybiu wink.gif
Atsakyti
Abu svajokliai, blogai tik tai, kad mergelems reikia konkretumo, o svarstykles labai jau daug svarsto, o siaip, labai panasiu charakterio bruozu smile.gif

Fergie nepritariu schmoll.gif , mano naivumas baigesi su paauglyste, zinau kokie yra zmones, negrazinu ju ir nemegstu, kai kas nors aklai viskuo tiki, toks naivumas mane erzina. Matyt buna ir isimciu. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eva.ji @ 2007 05 03, 14:14)
Abu svajokliai, blogai tik tai, kad mergelems reikia konkretumo, o svarstykles labai jau daug svarsto, o siaip, labai panasiu charakterio bruozu  smile.gif

Fergie nepritariu  schmoll.gif , mano naivumas baigesi su paauglyste, zinau kokie yra zmones, negrazinu ju ir nemegstu, kai kas nors aklai viskuo tiki, toks naivumas mane erzina. Matyt buna ir isimciu.  mirksiukas.gif  4u.gif


tikra tiesa,naivumas baigiasi paauglystėje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fergie @ 2007 03 28, 18:23)
O pas mus as esu mergele, o vyras - svarstykles. Sutaraiam labai gerai! As truputeli smulkmeniska... kaip minejo Vijole, mergeles istikruju naivios! Ir galvoja, kad zmones labai geri ir niekada nenuskriaus ir neisduos, bet... gyvenime taip nebuna! Bet jei kas isduoda, atlesti buna labi sunku... Juk zmogum pasitiki, o jis... bent jau as pamirsti nuoskaudu negaliu!
Su vyru esam super sajunga  wub.gif Jis mane labai supranta, zino kada as pikta ir kad nereikia lysti man i akis! Jaucia kada as gerai nusiteikusi... Net pomegiai panasus thumbup.gif
Manau, kad labai daug kas priklauso ir nuo zmogaus asmeniniu savybiu wink.gif

visiškai pritariu drinks_cheers.gif skaičiau, tai praktiškai kaip apie save ir savo vyrą ax.gif
Atsakyti
as svarstykles, teko draugauti su mergele, bet isteketi uz jo nesiryzau 4u.gif mergeles puikus zenklas, sakyciau labai drausmingi gyvenime, nors smulkmeniskumas kartais erzina 4u.gif
turiu drauge svarstykles istekejusia uz mergeles - puikiai sutaria 4u.gif tik teritorijas name pasidaline - pas ji pedantiska tvarka, ne dulkeles, viskas savo vietose, o pas drauge... lotuliukas.gif Hm, nesutaria tik del vaiku auklejimo, nes tetis velniskai rupestingas ir maksimalistas, o mamai kartais gaila kaip mazuosius kankina doh.gif
Atsakyti
As svarstykle, o MB mergele.
Laaabai gerai sutariam. wub.gif Smandi rase, kad netinkami santuokai, o vat mes kaip tik planuojam ateinancia vasara susituokti.. bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
Na ir mes jau kartu 6 metus. Esam tureje kriziu, bet siaip bendrai tai gerai sutariam ir manau bus viskas ok ateityje tp wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijolė @ 2006 11 30, 22:33)
Aš svarstyklės, vyras - mergelė.
Manau, kad vienas kitą puikiai papildom. Nepasakyčiau, kad charakteriai labai skiriasi, sakyčiau panašūs.
Iš savo pozicijos pastebiu, kad mergelės labai jau link pesimizmo ar gal greičiau jautrumo ir naivumo, problemų ieškojimo ten kur man svarstyklėms jų tiesiog nėra  tongue.gif Tai kartais tenka tiesiog praleisti pro ausis...  cool.gif

drinks_cheers.gif ......... mes taip pat laimingai susituoke mirksiukas.gif
Atsakyti