Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

Va ką radau...Bet man tai asmeniškai baisoka.. doh.gif
user posted image
Atsakyti
visai tinkami modeliukai besilaukianciosm nuotakoms... nestuke.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
Kaip manote ar 4 menesi tiktu tokio modelio suknute?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2011 02 27, 20:34)
Sveikos,
Kaip manote ar 4 menesi tiktu tokio modelio suknute?

mano manymu nestukes suknele siauriausia vieta turetu buti kiek po krutine, aisku jei norite paslepti nestuma..
bet jei ne tai 4 men si suknele puikiai tiks thumbup.gif
Atsakyti
Radau keleta suknuciu tinkanciu nestukems: wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Na tikrai grazu viskas bet pasirinkimas tikrai mazokas esu 7 men.nescia nieko tinkamo tai progai nerandu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Beattrycia @ 2011 06 27, 12:28)
Na tikrai grazu viskas bet pasirinkimas tikrai mazokas esu 7 men.nescia nieko tinkamo tai progai nerandu verysad.gif

šiaip, visai nemažai yra parduodančių padėvėtas sukneles, tinkančias nėščiosioms. Arba, pavyzdžiui, galima pas siuvėją siūtis, tada suknelė bus pritaikyta kaip tik pagal pilvuką mirksiukas.gif

Čia manoji, man buvo 7 mėn:
Parduodu

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmonaite: 02 liepos 2011 - 19:25
Maniske - siuvausi pas siuveja. Tas kailiukas nebuvo planuose. Tiesiog anyta, apie viska pagalvojusi isimete, nes palnavom vaziuot prie juros... Ir kaiptik buvo gan vesu - tai kailiukas labai praverte, nors gal ir nelabai jis cia tinka.
5 - tas nesutmo menuo. ax.gif

user posted imageHosted on Fotki
user posted imageHosted on Fotki
Atsakyti
Manau, kad
ŠTAI ŠI!
suknelė tiktų nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 06 sausio 2012 - 20:18
sveikos, gal galetumet patarti kur didesnis vestuviniu sukneliu pasirinkimas nestukems Klaipedoje? 4u.gif is anksto labai dekoju 4u.gif
Atsakyti
as tai galvoku reiks eit i paprastu sukneliu parduotuve nesenai maciau lb grazia suknele gaila nepagalvojau tada iki keliu balta suknyte ir po krutine juodas kaspinukas kita buvo ir koki 6 men nesciai ir iki keliu ir po krutine is zvyneliu geltonu blizganti juostike ejo pardavinejo po 150 lt. wub.gif gaila ka nenusipirkau o dabar neberandu verysad.gif cry.gif
Atsakyti