Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

sveikutes :0
ieskojau bolero ir stai ka radau:)
planuoju kad man tokios nereikes bet labai patiko tai idedu smile.gif

http://www.expectant...al-dresses.html
Atsakyti
QUOTE(SandritaM @ 2010 04 16, 16:24)
sveikutes :0
ieskojau bolero ir stai ka radau:)
planuoju kad man tokios nereikes bet labai patiko tai idedu smile.gif

http://www.expectant...al-dresses.html



As savaja isigyjau Silko Studijoje. Mano nelabai pritaikyta nesciajai, taciau maciau begalo graziu ir pigiu suknyciu, kurios tiktu nestukem. Man paciai pagal figura, nor ir nesant nesciai, labai reikejo siokio tokio laisvumo priekyje, kad neatrodyciau stora:)
Dievas pagailejo idealios figuros....
Atsakyti
Sveikos,
Nezinau ar tokia tema buvo, bet vat ieskau sau sukneles ir nezinau kaip rinktis, kolkas pilvo nesimato, bet vestuviu diena bus jau 5 menuo 4u.gif
ir pilviukas tikrai matysis, o gal net iki to laiko pastoresiu doh.gif
Galvojau veliau ieskotis sukneles, gal koki menesi pries vestuves, bet manau, kad bus per velu, galiu isvis nieko nerasti g.gif
Ka Jus patartume? Gal kuri jau rinkosi suknele tokiom aplinkybem...
Pagal kokius kriterijus rinktis, tikrai zinant kad veliau tilpsiu?
Aciu...
Atsakyti
Sunku ką ir patart. Aš gal tokiu atveju siūčiaus pagal spec modelį nėštukėms, kad būtų galima paplatinti reikaui esant.
Atsakyti
Siulyciau rinktis lengvute nuo krutines platejancia suknele,nes manau kad nescioms moterims jos atrodo graziausiai, be to su jomis yra patogu. O tokiu sukneliu tikrai yra nuomos salonuose, net gi paprastose parduotuvese, tuguose - cia jau viskas priklauso nuo jusu biudzeto..

Keli pvz:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wunderbar: 13 birželio 2010 - 12:10
O mano suknele stai tokia buvo
user posted image
user posted image
Buvau penkiu menesiu...
Tik gaila, kad vienam kartui tiko, nes labai smagi buvo. Bandysiu parduoti..
Atsakyti
Spalio pabaigoje buvo vestuves, o sausi supau mazyle ax.gif
Atsakyti
ooo, cia jau galiu pasidalinti savo patirtimi:) si birzeli atsokau vestuves budama 7men. nestuke. suknele nuomavausi salone. Rinkausi "graiku dieves" varianta: nuo krutines palaida. Priekyje krito sleifas, tai puikiai maskavo pilvuka.
Uzsisakiau budama 4men. nescia, kai pilvuko dar visai nesimate, tai tiesiog ziurejom, kad per gera sprindi butu dar vetos dideti, svarbu, kad nugaroje varstytusi ir medziagyte lengvai kristu:)
Atsakyti
Boruzzze - Jūsų suknelė be galo graži ir taip pilvuko nesimato, nebūčiau net pagalvojus, kad tuoketės besilaukdama. beje kailinukai tiesiog fantastiški. Puikios nuotraukos.

Norėjau pasidomėti, ar merginos drįstumėt iš užsienio parsisiųsti, internetu užsisakyti ir įsigyti sukneles? Jei su pristatymu suknelės kaina būtų 350-500lt ir galėtumėte ir modeliuką išsirinkti ir dydžius?
Atsakyti
Merginos paieskokit suknyciu kedainiuose,ten visokiu graziausiu yra, uz labai maza kaina ir tikrai rasite nestukems.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamareda @ 2011 02 09, 01:35)
Kai tekėjau mano pilvukui buvo jau 6 mėn. Suknelę pirkau, nes nuomos punktuose neradau nieko ką apsivilkusi jausčiausi gerai. Kiek suknelių teko matuotis, tai kaip bačkutė atrodžiau, tiek pastačius, tiek paritus  biggrin.gif O su šia suknele jaučiausi pačia gražiausia ir laimingiausia nuotaka pasaulyje  biggrin.gif Ją tebesaugau, gal per kurias nors vestuvių metines galėsiu vėl ja pasipuošti  wub.gif


Super, kaip gražu bigsmile.gif Turbūt pirmoji mano matyta nėščia nuotaka, kuri atrodo taip seksualiai biggrin.gif
Dauguma visgi renkasi pilvą slepiančias, laisvas sukneles
Atsakyti
QUOTE(*Gutte @ 2011 02 09, 13:00)
Super, kaip gražu  bigsmile.gif  Turbūt pirmoji mano matyta nėščia nuotaka, kuri atrodo taip seksualiai  biggrin.gif
Dauguma visgi renkasi pilvą slepiančias, laisvas sukneles

drinks_cheers.gif sutinku su jusu issakymu,tikrai nuotaka atrode ne kaip visos nestukes blush2.gif
Atsakyti