Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

O man sita suknute nestukei pasakiska tiesiog wub.gif
http://www.scala-mod...da_bild_25.html
Atsakyti
Labai grazios suknutes ir modeliukai pasvajojimui...ale kaip gaut realias?
as tekesiu budama 6 menesi ir labai nerimauju del sukneles kazkaip.
apsidziaugiau radus sita tema, bet kazkaip nelabai ji populiari, negi cia as viena tokia balta varna busiu hihihi.gif
perziurejau skelbimus sukneliu parduodamu, tai kazkaip irgi nieko neradau...gal viena tik yra pardavimui, bei man pagal figura netiktu.
o siutis taip nesinori, nes net nezinau nuo ko pradet ieskot siuvejos...
be to kadangi laiko dar daug, neisivaizuoju koks bus progresas pilvo augimo...

ech...cia as siaip pasiguodziau...gal geriau pasidarys smile.gif
Atsakyti
mano vestuves birzelio gale, irgi bus 6 menesiai, o ir siaip esu gan stambi... Po poros savaiciu jau bandysiu pirkt suknele - tikiuosi gausiu kazka tinkamo.
Atsakyti
Šita ir labai graži suknelė
http://picasaweb.goo...020199741111554
Atsakyti
Mano vestuves- po menesio. Busiu penkis menesius nescia, visiskai del to nekompleksuoju, atrodau sau dabar dar grazesne nei iki nestumo, riebaliuku visai nepriaugu, tik pilvukas- kaip futbolo kamuoliukas pupso nedidelis. 4u.gif
Del sukneles is pradziu taip pat sukau galva- ejau i keleta salonu Vilniuje, klaipedoje. Galiausiai, neradausi nieko man patrauklaus (visu pirma nesciosiosm tikrai beveik nieko neimanoma rasti), taigi nusprendziau siutis. g.gif
Susiradau siuveja, kartu sugalvojome modeliuka, padejo nusipirkti, issirinkti medziaga, uz ja sumokejau 700lt, uz siuvima- tiek pat. Suknele bus tokia kokios norejau, nei labai paprasta, nei perdaug puosni, wub.gif
Ilga, siek tike besivelkanti, "prigesintos" baltos spalvos (greitineles), graziai "ireminta" krutine, prabangios, karoliukais siuvinetos medziagos, rankas aptempiantis, iki puses delnu ilgio "bolero" .
thumbup.gif

Po vestuviu ketinu sia suknele parduoti, taigi iskart rasysiu cia... Gal atsiras norinciu. Na, bet tam dar anksti. 4u.gif
Atsakyti
kas Kaune iesko suknutes nestukei zinau kad Saineja salonas turi....jei kam patogu nulekit pasiziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
nu va, pralekiau gariunus, pasirinkimas sikart buvo mazas, gal del to, kad prastas oras, bet suknele gavau - tik ne nestukine, o paprasta, su korsetu. Svarbiausia, kad per menesi labai nesustoreciau.
Atsakyti
As tai radau nuomos salone, spec.nestukei, labai nebloga, ir kai pasimatavau, tai jokio spaudimo ar verzimo thumbup.gif
sake, dar gali ''augti'' ir ''augti'' vis tiek tilpsi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Almita @ 2008 05 26, 16:26)


kokia grazi wub.gif
gal gali nuoroda skelbimo idet, nelabai ten tokia randu tam skelbiu.lt ...
Papildyta:
QUOTE(Sokanti_valsa @ 2008 05 19, 13:33)
Mano vestuves- po menesio. Busiu penkis menesius nescia, visiskai del to nekompleksuoju, atrodau sau dabar dar grazesne nei iki nestumo, riebaliuku visai nepriaugu, tik pilvukas- kaip futbolo kamuoliukas pupso nedidelis. 4u.gif
Del sukneles is pradziu taip pat sukau galva- ejau i keleta salonu Vilniuje, klaipedoje. Galiausiai, neradausi nieko man patrauklaus (visu pirma nesciosiosm tikrai beveik nieko neimanoma rasti), taigi  nusprendziau siutis.  g.gif
Susiradau siuveja, kartu sugalvojome modeliuka, padejo nusipirkti, issirinkti medziaga, uz ja sumokejau 700lt, uz siuvima- tiek pat.  Suknele bus tokia kokios norejau, nei labai paprasta, nei perdaug puosni, wub.gif
Ilga, siek tike besivelkanti, "prigesintos" baltos spalvos (greitineles), graziai "ireminta" krutine, prabangios, karoliukais siuvinetos medziagos, rankas aptempiantis, iki puses delnu ilgio "bolero" .
thumbup.gif

Po vestuviu ketinu sia suknele parduoti, taigi iskart rasysiu cia... Gal atsiras norinciu. Na, bet tam dar anksti. 4u.gif


Saunuole, as apskambinau kelias siuvejas ir nei viena neapsieme man siut. tai sakiau ai, kaip bus taip. tai butinai pranesk, nes mano vestuves po 3 menesiu dar tik smile.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

http://jscms.jrn.col...jpg/asset_small

user posted image
Atsakyti
Dziaugiuosi pranesti, kad visgi apsisprendziau siutis sau suknele. Cia siselis aciu Almitai, nes atsiunte dieviskos sukneles nuoroda, kuri mane galutinai priverte pakeisti nuomone ir nelaukti vestuviu galvojant tilpsiu ar ne ir jei tilpsiu, kaip atrodysiu o imti jauti už ragų.
Almita, tau ačiū, va 4u.gif

Issirinkau net modeli ir jei tikrai gausis kazkas panasaus, tai busiu begalo laiminga.
Noreciau ji cia kazkaip ikelt, bet nelabai moku, nes man ten kazkaip pdf tik atsisiunte paveiksliukas... sad.gif

Bet jei kas netingit, tai ji galima rasti www.pronovias.com / 2008 Manuel Mota kolekcija, Look book, 34 Capilla.

thumbup.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=334610

atsiprasau, kad dedu tik nuoroda i sklebima, bet vargau valanda... nemoku ikelti nuotraukos blush2.gif

tiesiog noriu pasidziaugti savo grazia suknele wub.gif
maniske buvo su petneselemis... man buvo jaukiau

beje ja suradau Vilniuje, salone Pronuptia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo electrica: 24 liepos 2008 - 20:30