Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

o jei i tema - prie sukneles derinau kuklia svyranchia ish orchideju (zhalsvai kreminiu su bordiniais krashteliais), bordiniu vyteliu ir neprasiskleidusiu net nezhinau kokios geles pumpuru supinta puokshte. jaunikiui segiau tokia pat orchideja kaip mano puokshtej, o liudininku porai - irgi po smulku orchidejos zhiedeli smile.gif
[/quote]


kaip tu viska "skaniai" appasakojai... net pati uzsimaniau tuoktis ne liepa ir nescia! mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(solda @ 2004 10 10, 05:02)
Sveikos,
turiu maza problemele,mano vestuves bus per naujuosius metus,o tada jau busiu 8 menesy ir neturiu zalio supratimo,kur galeciau issinuomoti suknele.Gal galetumete patarti:)
Dekoju:)


esu maciusi net 60 dydzio suknele (ir siaip, ispudis susidare, kad viskas, kas man patiko buvo apie 50 dydi ir didesnes)! Tai nesiparink, tikrai ka nors rasi. O jei dar koki lanka uzsidesi po suknele, tai isvis visa pilvuka jis "suvalgys". Viena mano pazistama tekejo balandi irgi su geru pilvuku, tai susirado suknyte su paraukimais ant pilvo, tikrai nepastebetum, kad nescia buvo, labai jau kudino.
Atsakyti
Suknytes... nestuke.gif
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Na zinot pasakymas kad nescioms sukneliu pilna ypac vln skaudziai neteisingas schmoll.gif isvaiksciojau jau nemazai salonu ir jie ISVIS NIEKO NETURI. Ne viename apskritai nepasiulei nestukei skirtos sukneles, tik bande mane isprausti i nenestukines sukneles su gorsetais lotuliukas.gif tai man jau dabar su jom nepatogu ir sunku kvepuot, jau nekalbu, kad sukneles siulo sunkias ir dar su uodegom o juk ir taip papildoma svori nest reikia doh.gif zodziu esu pasibaisejus musu salonais, nu LT kaip tundroj, jei nescia tai namie sedet nieko nera ka nusipirkt pasipuost, ypac graziausia gyvenimo diena doh.gif
taigi isvada padariau, kad pas mus galima teket ir pirkt Lt jei nestumas yra nebent iki kokiu 4men, veliau viskas verysad.gif nu ka beliks siustis is uzsienio.
gal atsilieps dar kuri besilaukianti kuri irgi sukneles iesko rolleyes.gif idomu, kaip problema sprendziat, ar siuvate ar kaip...
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image



Nėštukėms be galo gražiai tinka ilgos, paaukštintu liemeniu suknutės. Tik turėkit fantazijos ir vestuvių dieną atrodysit nuostabiai nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 17 lapkričio 2007 - 00:01
pirmoji labai graži thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Dar kelias nuotraukas įkeliu smile.gif radau vienam saite. Jei jų negalima čia įkelti, tai moderatoriai ištrins blush2.gif
Roberto Cavalli dukra Rachele cavalli savo vestuvių dieną:
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
"Ligoninės priimamojo" aktorė Julianna Margulies ištekėjo prieš savaitę, 7 mėn. nėščia smile.gif
user posted image
Papildyta:
dar kelios nevestuvinės, bet labai dailios suknelės nėštukėms nestuke.gif gal pasisemsist idėjų kuri nors mirksiukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Ši man nuostabi suknutė-balta atrodytų išvis įspūdingai wub.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cica:): 18 lapkričio 2007 - 01:59
QUOTE(Cica:) @ 2007 11 18, 03:03)
Ši man nuostabi suknutė-balta atrodytų išvis įspūdingai wub.gif
user posted image

Viskas, noriu:
a)buti nescia;
b)teketi lotuliukas.gif

Sita suknele nereali wub.gif Kitos irgi grazios
Atsakyti
gerai jei laiko siutis yra, nes pas mus tai vienintele iseitis doh.gif as nusprendziau sakytis is uzsienio per neta paziuresim mirksiukas.gif nuotraukoj nuostabiai atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
Niu va, praeita savaite parkeliavo mano suknute ax.gif atrodo kaip nuotraukoj tik spalvyte siek tiek skiriasi.
Atsakyti
mano drauge tekejo su 7 menesiu pilvuku ir nuomos salone rinkosi suknele...paprasciausiai uzdeda lanka auksciau ir nesimato to pilvuko visai aisku jei suknia pusta ax.gif
Atsakyti
na nezinau mano pilvas tai nuo papu prasideda lotuliukas.gif tai vaizdelis su uzkeltu lanku nekoks ir atrodau as kaip tiesiog stora ie dar blogiau blink.gif o man patinka buk grazia nestuke.gif aisku pas mane ir pilvukas didukas jau ax.gif
Atsakyti
Va dar viena ideja
user posted image

Papildyta:
Ir dar keletas:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti