Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

Aš irgipatarčiau megzti. Tik gal ne iš storų siūlų, o iš plonesnių, bet gali jie dengtis keliais sluoksniais, keliais atspalviais. Na, kaip voratiklis. Turiu tokia viziją, šviesiai žalią, beje smile.gif
Ir dar labai įdomu yra ne šukuosena, o originalus galvos apdangalas. Ar tiesiog derinys su šukuosena. Iš tų pačių siūlų netgi. Pvz: išmegzti burbuliukai ir sukabinti ant daug (gal ir nebūtinai) mažų kaselių galiukų.
Atsakyti
Na man paciai teko dalyvauti vestuvese birzelio vidury, o jaunoji pagimde liepos pradzioje. Kaune perejo kelis nuomos punktus ir rado suknele butent nesciai ir labai graziai atrode...
Atsakyti
As tekejau 6 men. Perejau per kelis salonus ir man parinko nuostabu korseta su sijonu thumbup.gif ir daug kas net nepastebejo kad laukiuosi tongue.gif . O korsetas padejo isspresti klausima del mano apimciu, nes kaip tik per paskutinias keleta savaiciu daug priaugau, o korseta gali suristi tiek kiek tau reikia, kai tuo tarpu sukneles per siules nepataisysi tiek smile.gif
Solda geru vestuviu ir dar geresnio seimyninio gyvenimo heart.gif
Atsakyti
Planuoju lapkriti "zanytis"..
Bet suknios neturiu.
Girdejau kad Kedainiuose yra neblogu...
ir netoli nuo Kauno...
tik kad nezinau kur tie nuomos punktai..
ir ar tikrai ten pigiau nei Kaune.. blink.gif
Atsakyti
As irgi 6 men. tekejau smile.gif Perejau pora salonu jau vasario menesi, nors vestuves buvo planuotos geguzes viduryje. Poroje net nesugalvojo ka pasiulyti, o viename thumbup.gif Pasiule pora modeliuku kur puikiai dengia pilvuka, neverzia ir pan. Ir ka geguzes men. man suknute puikiai tiko thumbup.gif Ziurint i nuotraukas nelabai matosi tas mano pilvukas, o ir ne visi pamate, kad esu nescia thumbup.gif

O tuoktis manau kaip tik geriau nesciai, nei ka tik pagimdzius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2004 11 07, 00:13)
tekejau neshchia, lapkrichio pabaigoje. suknele nusimezgiau mezgimo salone ish vilnoniu siulu. kainavo nebrangiai (300 lt), o atrode stiliovai ir originaliai: pieno baltumo, ilga, aptempta, su kapishonu. suknele  numezge per tris savaites.
jaunikis vilkejo tamsiai pilka vilnoni kostiuma ir golfa - labai derejo prie mano trikotazhines sukneles su kapishonu  wub.gif


Mintis thumbup.gif , man patinka. I
domu būtų pažiūrėti kaip visa tai atrodė g.gif
Atsakyti
sveikutes,

labai prasau padekite. Kur gtaleciau Kaune ar Kedainiuos issinuomoti suknele besilaukianciai? Per vestuves busiu 6-ame menesyje. Tai jau isejo, kad tik tuo metu veseliojam biggrin.gif Nenoriu liemenuotu su korsetais. Noriu po krutine platejancios. Na, netradicines.
Atsakyti
Jei kuri sugalvosit siutis manau kad kuri nors is siu sukneliu tiktu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hamid: 08 liepos 2006 - 23:26
kaspinas puikiai pridengtu pilvuka.
Atsakyti
gal galetu mamytes kurios radot suknele nesciai parasyti kokiuose salonuose nuomavotes? kad nereiktu mums ieskot, butu visom naudinga. aciu
Atsakyti
Schneewitchen, sitos dvi labai dailios suknytes... thumbup.gif
user posted imageuser posted image

Man labai grazus dar tokie modeliukai... nestuke.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Europiete: 31 kovo 2007 - 06:11
4u.gif o as va nescia budama atidejau savo vestuviu data vos ne metams ir isteku dabar jau siais metais. Buvo paduoti pareiskimai, bet jau kai pilvas pradejo lipti ir ejau bandyti issinuomoti kokia tai suknele, atrodziau kosmariskai, dar plius sveikata buvo ne kokia, pagalvojau kokia ten svente... ir nusprendem su vyru atideti metams. Ir va vaikui per musu vestuves jau bus 8 menesiai ir pasidarysim grazia svente vestuves plius krikstynos. Gimus vaikui davem vyro pavarde, tai susituokus visi trys busim vienoda pavarde 4u.gif labai dziaugiuosi, kad sia svente atidejau irtikiuosi per savo vestuves atrodysiu graziai ir ispudingai bigsmile.gif
Atsakyti