Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinės suknelės besilaukiančioms

Sveikos,
turiu maza problemele,mano vestuves bus per naujuosius metus,o tada jau busiu 8 menesy ir neturiu zalio supratimo,kur galeciau issinuomoti suknele.Gal galetumete patarti:)
Dekoju:)
Atsakyti
QUOTE (solda @ 2004 10 10, 05:03)
Sveikos,
turiu maza problemele,mano vestuves bus per naujuosius metus,o tada jau busiu 8 menesy ir neturiu zalio supratimo,kur galeciau issinuomoti suknele.Gal galetumete patarti:)
Dekoju:)

Labas,
Kadangi tekesi saltu metu laiku, patarciau pasidairyti ne sukneles, o pvz. kostiumeli kelnes+svarkelis. Vieni mano draugai tuokesi ankstyva pavasari, kai dar buvo sniego; nuotaka laukesi. Ji "Europoje" nusipirko toki balta siaurom tamsiom juostelem (lyg tai atlasini) kostiumeli. Atrode thumbup.gif ir buvo patogu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andora: 13 spalio 2004 - 08:18
Jei nori butent sukneles - siulyciau siutis. Nuomose vargiai rasi, o pasiutu tau ir pagal tave, be to, taip kaip tu nori. Ir dar gal netgi pigiau kainuotu.. Priklauso nuo siuvejos. Deja, siuveja galiu pasiulyti tik Kaune...
Atsakyti
tekejau neshchia, lapkrichio pabaigoje. suknele nusimezgiau mezgimo salone ish vilnoniu siulu. kainavo nebrangiai (300 lt), o atrode stiliovai ir originaliai: pieno baltumo, ilga, aptempta, su kapishonu. suknele numezge per tris savaites.
jaunikis vilkejo tamsiai pilka vilnoni kostiuma ir golfa - labai derejo prie mano trikotazhines sukneles su kapishonu wub.gif
Atsakyti
ragnez, jauciu fainai atrodet thumbup.gif , labai idomu butu kokia nuotraukyte pamatyti... g.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (ENIGMA @ 2004 11 06, 23:29)
ragnez, jauciu fainai atrodet thumbup.gif , labai idomu butu kokia nuotraukyte pamatyti... g.gif thumbup.gif

enigma, senam forume buvau ikelus, bet kraustant i nauja nebeliko tu nuotraukychiu. tingiu ish naujo skenuot smile.gif ir sheip, seniai tas buvo.....

o jei i tema - prie sukneles derinau kuklia svyranchia ish orchideju (zhalsvai kreminiu su bordiniais krashteliais), bordiniu vyteliu ir neprasiskleidusiu net nezhinau kokios geles pumpuru supinta puokshte. jaunikiui segiau tokia pat orchideja kaip mano puokshtej, o liudininku porai - irgi po smulku orchidejos zhiedeli smile.gif
Atsakyti
Vistiek isisvaizduoju, kad turejo atrodi labai graziai, nes as pati megstu visokius neiprastus dalykus, atsiprasau ne itema, bet pasakysiu, kai as tekejau dar nebuvo priimta puostis nebalatai, tai vistiek issigeidziau raudonu roziu ant baltos sukneles ir i palaukus, atrode klasiskai, o po metu tai patapo mada... thumbup.gif
Atsakyti
Nejau negali palaukti kol pagimdysi, tada normalia suknele galesi uzsivilkti. Mano manymu, kad jei jau nescia tuoktis, tai bent jau kol nesimato, o cia su 8 men. pilvuzu... doh.gif
Atsakyti
bet jau parasei,lyg tai butu pasaulio pabaiga,koks skirtumas,ar matosi pilvas ar nesimato,faktas jau yra-NESCIA thumbup.gif !
Atsakyti
koks skirtumas nescia ar ne nescia tuokiesi???svarbiausia,kad bus mazas zmogutis smile.gif
del sukneles galiu patarti tik tiek,kad nueitum i koki sukneliu nuomos salona ir pasikonsultuotum.jau ten tai tikrai ismano savo darba ir sukneliu ivairiu ivairiausiu yra wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Skruzdeliukas @ 2004 11 09, 16:02)
Nejau negali palaukti kol pagimdysi, tada normalia suknele galesi uzsivilkti. Mano manymu, kad jei jau nescia tuoktis, tai bent jau kol nesimato, o cia su 8 men. pilvuzu... doh.gif

off topic:
skruzdeliuk, o ko gi tu taip kompleksuoji del neshtumo? dar net planuot nepradejot, o jau pergyveni del visko?
Atsakyti
siaip gali paziuret gariunu turguj (viena pazystama rado),bet ten jos nelabai grazios...neseniai viena mano pazistama dalyvavo oficialiam vakarelyje su ilga vakarine suknele. ja pasisiuvo! ir tikrai graziai atrode thumbup.gif
Atsakyti