Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(*Indrute* @ 2005 12 01, 15:59)
Labas

labai aciu uz info, o gal zinai keik tam rumsiskiu viesbuti kokios kaino szmogui?  bigsmile.gif  labai aciu uz info  rolleyes.gif

zmogui 80lt.aukoholis neieina
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 12 01, 20:56)
aciu tau uz info!
na siaip tai man nakvyne neaktuali...be to vestuves bus tik vienos dienos balius...be to mane labiausiai domina restoranai...nes ten aplinka buna normali (t.y. normalus stalai, indai kedes, o ne suolai mediniai). nemegstu as tu kaimisku sodybu nors tu ka!
na o tokio kaip kiemelio irgi nebutina...juk visur kavinese restoranuose rukyti leidzia viduj...o kaip nebus lauko tai ir sveciai maziau isibegios!

O tas Romo Uostas, tai cia prie jacht Klubo, tam paciam pastate ar kaip cia?

o dar kur gal restoranuose filmavai???
na as daug ieskojau visokiu kaviniu, bet siaip noretus isgirsti ka ir kiti mano. Beje as kaip syk nenoriu kad sales kad butu sviesu kaip diena...man noris siek tiek prietemos...kad suteiktu tokio daugiau romantiskumo...nu aisku ne patamsiai sedeti...bet jauciu supranti ka noriu pasakyti...na zinsu filmavimui ne kas..bet ten siaip is pacio filmavimo puotos metu, gal noreciau kad patys svarbiausi momentai uzfiksuoti butu...o ten ziuret kas kaip ka geria...gal man nelabai ir aktualu!


Na, bet tu ir priekabi biggrin.gif Tai kad jau visus išvardinau, o tau vis dar negana g.gif O jei rimtai, tai is didesniųjų, kur gali patogiai tilpti tavo pageidaujamas (60 - 70 ) kiekis žmonių, tai teko dirbti tuose.. Na, kaimo sodybos tau netinka, tai jų net neminėjau... Kas dėl Romo uosto, tai ji gali pažiūrėti intennete, mačiau, jie turi savo svetainę. Tai vat... Na, jei dar kils kokių klausimų, rašyk, stengsiuosi padėti biggrin.gif
Atsakyti
man tai romo uostas....ne schmoll.gif ....labai prasta aplinka...jie pernai vasara dare remonta...nezinau man tai dvelkia pigiu kaviniu atmosfera...

As vestuvems neimciau...nes isivaizduoju vestuviu aplinka kaip sfinkse(ji ir rezervavau),perkuno namai(nors irgi reiktu restauracijos,nes kedes ir stalai labiau tinka siaip per darbo pertraukele ateiti pavalgyti)....Bet cia jau mano nuomone ir skonis... wub.gif
Atsakyti
gal galit dar apie rumšiškes papasakot?
kas įeina į tą 80 lt žmogui? viena nakvynė, ir viena diena galima praleist ar dvi, pirtys irgi įeina, maistas irgi? ir koks tas maistas ir kiek jo? nu žodžiu gal galit viską smulkiau?... labai labai prašau... blush2.gif
Atsakyti
siulau - R. Aniulio sodyba kirsnove. Daugiau informacijos internete tongue.gif
Atsakyti
gal kas zinot kokia nors sodyba ar namuka kur butu galima issinuomot tik plota?ta prasme be maisto, su savo seimininkem, kurios pacios gamintu maista?Busiu labai dėkinga.
Atsakyti
dar karta noreciau paklausti kaip viskas praejo toms kurios svente Liutonyse. is nuotraukyciu, tai man aplinka thumbup.gif
idomu kaip maistas, su kainom kokios smulkmenos ir pan. bukit geros parasykit, pasidalinkit informacija. vestuves planuojam rugpjuti. aciu is anksto wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mea @ 2005 12 02, 20:40)
gal galit dar apie rumšiškes papasakot?
kas įeina į tą 80 lt žmogui? viena nakvynė, ir viena diena galima praleist ar dvi, pirtys irgi įeina, maistas irgi? ir koks tas maistas ir kiek jo? nu žodžiu gal galit viską smulkiau?... labai labai prašau...  blush2.gif

i ta 80lt ieina maistas,nakvyne,taip pat ir pirtis su baseinu.bet manau kad geriausiai butu nuvaziuoti ir su jais paciais pasikalbeti ir apsiziureti.
Atsakyti
QUOTE(Ineciukas @ 2005 12 05, 08:01)
dar karta noreciau paklausti kaip viskas praejo toms kurios svente Liutonyse. is nuotraukyciu, tai man aplinka  thumbup.gif
idomu kaip maistas, su kainom kokios smulkmenos ir pan. bukit geros parasykit, pasidalinkit informacija. vestuves planuojam rugpjuti. aciu is anksto wub.gif

as neseniai skambinau, tai sake vienam zmogui kainuoja 85 lt, i kuriuos ieina plotas, nakvyne, maistas. O maistas tai ivairus, visokios misraines(nors issirinkt galima tik 3 rusis), silkes taip keliu rusiu, du karsti, ryte pusryciams kokia nors sriubyte. Vaikams puse kainos. Muzikantai jei lieka nakvot, tai jie skaitosi kaip pilni sveciai, filmuotojas jei tik pavalgo ir nenakvoja tai jam tik uz karsta reiks sumoket.Gerimai, vaisiai ir saldus stalas i kaina neieina, reik patiems pasirupint.Antra diena galima but iki penkiu vakaro.Atrodo tiek pavyko suzinot.. smile.gif Tikiuos kiek nors padejau.. smile.gif
Atsakyti
cia s-i-r-d-u-t-e-i skirta


sodyba už raudondvario, tiksliau dabar nezinau adreso, bet ju reklama buna vestuviniam zurnaliuke..
bet ten tik lauko WC tera.. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vvandene: 05 gruodžio 2005 - 22:38
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 12 04, 02:30)
siulau - R. Aniulio sodyba kirsnove. Daugiau informacijos internete tongue.gif


daugiau... sodyba ant kirksnoves upelio, dubysos intako... netoli Ariogalos. Sodybos nuomos kaina 2500. Yra didele vila, pirtis (atskiras pastatas), mazas namelis jaunavedziams, lauko baseinas, nors tiksliau tai ten kaskados. labai grazi, usdara aplinka, pusyne. Daug vietos. Vila moderniai sutvarkyta. Yra kambariai su dusais viloje ir kambariai su bendrais sanitariniais pirtyje, tai galima turbut iki koki 80 sutalpinti. Dvi sales, didesne ir mazesne. Vila triju aukstu, su labai dideliu balkonu ir kurio atsiveria siaubingai grazus vaizdai. Daug holu... ir t.t. ten savo vestuves svente Beata Cickauskaite ir Krivickai (nu ta prasme tas Kriviu Krivulis Jurga Jurgita) smile.gif

www.is.lt/aniulio_sodyba

bet nuotraukos tinklapyje neataspindi tikrojo grozio... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mikepodukofke @ 2005 12 06, 00:07)
daugiau... sodyba ant kirksnoves upelio, dubysos intako... netoli Ariogalos. Sodybos nuomos kaina 2500. Yra didele vila, pirtis (atskiras pastatas), mazas namelis jaunavedziams, lauko baseinas, nors tiksliau tai ten kaskados. labai grazi, usdara aplinka, pusyne. Daug vietos. Vila moderniai sutvarkyta. Yra kambariai su dusais viloje ir kambariai su bendrais sanitariniais pirtyje, tai galima turbut iki koki 80 sutalpinti. Dvi sales, didesne ir mazesne. Vila triju aukstu, su labai dideliu balkonu ir kurio atsiveria siaubingai grazus vaizdai. Daug holu... ir t.t. ten savo vestuves svente Beata Cickauskaite ir Krivickai (nu ta prasme tas Kriviu Krivulis Jurga Jurgita) smile.gif

www.is.lt/aniulio_sodyba

bet nuotraukos tinklapyje neataspindi tikrojo grozio... tongue.gif


na siaip gan graziai atrodo..ir vidus toks netradicikas lietuviksos sodybos, kas labai thumbup.gif
tai kas is tu krastu...tai tikrai gali pasvarstyti tokia vietele..
Atsakyti