Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Mes uzsisakem toki a la nuosavas namas prie Lampedziu. aplink pusynelis. O viduje erdves pakankamai (na, jei vestuves iki 45 zmoniu). Yra sokiams sale, baras alui, pagrindinio stalo kambarys, holas saldumynams... thumbup.gif Bent jau mums labai ispudi padare ir labai grazu. rekomendacijas gavom is pazistamu... drinks_cheers.gif
daugiau niekur neieskojom, atvaziavom, patiko ir uzsisakem. mokesim 50Lt zmogui, alkoholis + saldus atskirai. Antrai dienai 30Lt zmogui.
Atsakyti
O gal galetum kokius nors kontaktus duot ir gal yra koks nors internetinis puslapis pasiziuret kaip ten viskas atrodo tuose Lampedziuose, nes pati savo vestuvems noriu atskiro namo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bridgite @ 2005 09 20, 23:41)
O gal galetum kokius nors kontaktus duot ir gal yra koks nors internetinis puslapis pasiziuret kaip ten viskas atrodo tuose Lampedziuose, nes pati savo vestuvems noriu atskiro namo  smile.gif


na, telefonas namuose... rytoj galesiu parasyti. Beje, kada jums reiketu? Nes jie ten gerokai i ateiti uzsakymu turi. Sake gruodzio menesi jau visai vasarai buna uzsakyta... Bet jei rudeni/ziema tai lengviau, Arba gerokai is anksto.
Internete neradau, nes ir pati ieskojau... Ten, berods Vytauto gatve... jei vaziuoji Raudondvario plentu link Raudondvario, reikia sukti prie Muitines i kaire ir vaziuoti tolyn, kol privaziuoji parka (pusynas ar kas ten) ir tada antras namas desinej, uz jo iskart vel tas pusynas. Jei esi kauniete ir turi laiko, gali nuvaziuoti...
Atsakyti
Sorry, kad taip ilgai neatsakiau, seniai jau buvau cia beuzsukus.
QUOTE(katyteee @ 2005 09 09, 15:52)
N o ten "Miesto sodas" tai tipo Jacht Klubas ar cia tas kur paciam centre prie Kauno muzikinio teatro?


Kaip supratau ten arba ta pati firma, arba jie kazka bendro turi su Jachtklubu ir Miesto sodu Kauno centre. Nes ir vizitines ju bendros ir reklamoje logo tipas tas pats.

QUOTE(katyteee @ 2005 09 19, 15:04)
o kaip ten sale, grazi, elegantiska aplinka? ar tai siaip?


Jau kaip ir rasiau, mums svarbiausia buvo uzdara, privati teritorija ir lauko terasa. O sales dideles mes net nesinuomavom nes labai mazai zmoniu pas mus buvo. Sale esu maciusi, per draugu vestuves. Nieko, normali tvarkinga sale. Pati ir pasipuosti gali.

.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuika/puika: 21 rugsėjo 2005 - 11:35
Amade,

Musu vestuves 2006 vasara, bet as viska is anksto planuoju, nes kaip ir pati pasakei gruodzio menesi jau buna viskas uzimta, tai vat ir noriu susirast vieta kuri man patiks ir kad buciau tikra, kad ji nebus uzimta wink.gif deja nesu tikra kauniete, bet maniskis kaunietis, tai parodysiu tavo aprasyma, jis turetu suprast ka tu turejai omeny smile.gif aciu dar karteli, bet jei rasi kontaktus bus dar karteli dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pipone @ 2004 04 24, 10:47)
Nu jei tamsta pageidauja gero lygio a la Pompeja.... tai siulyciau "Perkuno namus".. prie Kauno Hales..... Komentaru manau nereikia.... aukstas  lygis, aplinka, barmenai.... ir maistas skanus.... Tik aisku kainuoja.... Bet kokie vaizdai nuo slaito.....

    Nzn kodel tamstai Carlstonas atrodo labai auksto lygio g.gif

Ziurint kiek bus zmoniu.... ar tai kamerines vestuves... ar reikia kai ko kitko....
Nes daug kas uzsisako "Unija".... nors man tai nelabai nelabai....


Na nezinau su tais Perkuno namais? ka tik uzsukau i ju internetini puslapi, tai jei ten ta jus sale, kur nuotrauka ideta...tai atrodo kaip eiline valgykla blink.gif ...nebent kita turi.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bridgite @ 2005 09 21, 20:52)
Amade,

Musu vestuves 2006 vasara, bet as viska is anksto planuoju, nes kaip ir pati pasakei gruodzio menesi jau buna viskas uzimta, tai vat ir noriu susirast vieta kuri man patiks ir kad buciau tikra, kad ji nebus uzimta wink.gif deja nesu tikra kauniete, bet maniskis kaunietis, tai parodysiu tavo aprasyma, jis turetu suprast ka tu turejai omeny  smile.gif  aciu dar karteli, bet jei rasi kontaktus bus dar karteli dekinga  4u.gif



O kiek pas tave zmoniu bus? As irgi Kuane darysiu. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Musu vestuves vyko rumsiskese.tiksliau ''rumsiskiu viesbutyje''tai likom labai patenkinti.
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 09 23, 19:32)
O kiek pas tave zmoniu bus? As irgi Kuane darysiu. drinks_cheers.gif


pas mus bus apie 30-35 zmones gathering.gif gathering.gif O toje vietoje galima svesti iki 47 zmoniu, berods.
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2005 09 26, 08:23)
pas mus bus apie 30-35 zmones gathering.gif  gathering.gif O toje vietoje galima svesti iki 47 zmoniu, berods.



pas mus itariu apie 60-70 bus.
vis ieskau kokiu nors restoranu koordinaciu kad tiek talpintu.
I pirti ar kokia sodyba nenoriu, nes visi kauniskiai ir nakvynes nesiruosiu pirkti. Be to restorane man aplinka grazesne!
Atsakyti
Gal kas gali ka nors pasakyti apie restorana "Avilys" arba "Carlstona"? Taip pat Jacht Cluba?
Atsakyti
man labai patinka jachtklubas thumbup.gif , labai romantiska, grazi vieta...zinoma, jei oras geras mirksiukas.gif kiek skaiciau, tai atsiliepimai geri, taciau man nepatinka, kad ten nera kokio kiemelio atskiro, nes graziais vakarais ten pilna zmoniu, tai net nezinau...kazkaip nesinori, kad i tave visi ziopsotu cool.gif
Atsakyti